“Je nis për djalë”/ Rudina Dembacaj tregon si e komplimenton Marku dhe do të habiteni

10 Mars 2021, 11:26, Lifestyle CNA
“Je nis për djalë”/ Rudina Dembacaj tregon si e

Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të komentuar dhe aktive në rrjetet sociale. Ajo realizon shpesh herë bashkëbisedime me ndjekësit dhe zbulon detaje e nga lidhja me Mark Frrokun.

Një prej ndjekësve e pyet se çfarë komplimentesh i bën Marku ajo është përgjigjur shumë hapur.

?Sot në mëngjes:Ti zemër je nis për djalë, krejt kot ke dalë vajzë.Të kam shok të ngushtë?, shkruan ajo.

Kujtojmë se moderatorja dhe Marku kurorëzuan dashurinë e tyre me datë 1 Janar të këtij viti, për ta nsiur sa më mbarë dhe bukur vitin 2021./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga