Connect with Us

“Oh sa të dua”/ Dafina Zeqiri zbulon talentin e nënës së saj dhe i bën dedikimin emocionues

Showbizz

“Oh sa të dua”/ Dafina Zeqiri zbulon talentin e nënës së saj dhe i bën dedikimin emocionues

Publikuar

-

“Oh sa të dua”/ Dafina Zeqiri zbulon talentin e nënës së saj dhe i bën dedikimin emocionues

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të preferuara dhe të komentuara të shoëbizzit. Ajo është vlerësuar gjithnjë për stilin e saj dhe zërin e mrekullueshëm.

Në fillimet e saj të karrierës muzikore ajo është shprehur se muzika ka qenë një ëndërr e nënës së saj, që po e realizon sot Dafina.

Së fundi ajo ka zbuluar se nga ku e ka trashëguar talentin e saj për muzikën dhe është pikërisht nga nëna e saj.

Dafina ka publikuar disa video në Instastory ku tregon nënën e saj duke kënduar.

LEXO EDHE:  “Më përdhunoi, më la duke vdekur”/ Këngëtarja bën rrëfimin tronditës

Krahas videos ao shkruan: “Ta du zërin, zemrën, shpirtin, ftyrën! Oh sa të dua! Ajo është më e lumtura kur këndon”, shkruan ajo./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Bjondina me format shpërthyese/ Fotot më “ZJARR” të modeles së fitnesit

Publikuar

-

Nga

Bjondina me format shpërthyese/ Fotot më “ZJARR” të modeles së fitnesit

Modelja Mia Rivero është një nga vazjat më seksi që keni parë ndonjëherë. Ajo është një modele fitnessi, e cila ushtrohet shumë për të patur forma bombastike.

Bukuroshja bjonde tërbon meshkujt me çdo foto që publikon duke treguar asetet e saj shpërthyese.

Rivero është edhe nënë e një vajze me të cilën shumë rrallë publikon foto.

LEXO EDHE:  Diva e muzikës nuk pyet/ Zbulon celulitin në premierën e filmit të saj më të fundit

LEXO EDHE:  Publikohet video/ Dako drekë me persona të inkriminuar

Për më tepër shihni galerinë e mëpsoshtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Pushime në Maldive”/ Rezarta Shkurta përfundon në spital

Publikuar

-

Nga

“Pushime në Maldive”/ Rezarta Shkurta përfundon në spital

Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar se ndodhet në spital. Me shaka ajo shkruan se ndodhe me pushime në Maldive. Nuk dihet ende se çfarë problemesh shëndetësore ka Rezarta.

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë një nga çiftet më të njohura dhe të komentuara të showbizit. Ata janë prindër të një vajze që quhet Hera./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Janë bashkë apo jo?/ Arjan Konomi zbulon të vërtetën e marrëdhënies së Ledjanës dhe Mevlanit

Publikuar

-

Nga

Janë bashkë apo jo?/ Arjan Konomi zbulon të vërtetën e marrëdhënies së Ledjanës dhe Mevlanit

Para disa ditësh Ledjana njofton se nuk do të jetë më pjesë e Përputhen dhe u shpreh se largimi i saj nuk ka të bëjë me Mevlanin. “Largimi im nga emisioni nuk ka te beje as me Mevlanin e as me faktin qe ju kam gënjyer gjithë këto kohe. Jam akuzuar 2 here ne atë program për martese te rreme pa asnjë prove, ndaj kjo është nje pabesi qe me është bere. Po ju them vetëm dicka , kushdo qe vazhdon dhe me akuzon per burrin ne Belgjike dhe thotë kam bomba për Ledjanën, betohem ne Zot se sot është dhe dite e shenjte se ka për ta paguar shtrenjte”, shkroi Ledjana në një posim.

LEXO EDHE:  “Më përdhunoi, më la duke vdekur”/ Këngëtarja bën rrëfimin tronditës

LEXO EDHE:  "Asnjëherë nuk derdha lot para saj"/ Humbi nënën nga kanceri, këngëtarja rrëfen vuajtjet

Pas kësaj deklarate Mevlani u shpreh se ndihet i zhgënjyer nga ajo dhe sipas tij një person që të thotë ‘të dua’ nuk mund të heqë dorë aq shpejt.

Opinionisti Arjan Konomi ka publikuar një video me të dy protagonistët duke treguar se ata janë bashkë dhe janë shumë mirë me njëri-tjetrin. Ledjana shfaqet e ulur mbi prehrin e Mevlanit, teksa e përkëdhel nga fytyra.

“Gjatë gjithë kësaj kohe në 9 muaj në Për’puthen shumë njerëz më kanë plasur shpirtin. Ama për dy veta ka plasur dhe zemra. Do thoni ju kush janë, ja shikojini pak aman, mavria është”, shprehet Arjani në video./CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE