Connect with Us

Një akrobate seksi/ Njihuni me modelen australiane që do t’iu bëjë për vete me linjat perfekte

Showbizz

Një akrobate seksi/ Njihuni me modelen australiane që do t’iu bëjë për vete me linjat perfekte

Publikuar

-

Një akrobate seksi/ Njihuni me modelen australiane që do t’iu bëjë për vete me linjat perfekte

Morgan Rose Moroney është një modele fitnesi dhe gjimnaste nga Australia. Ajo është bërë e famshme pasi ngarkoi video me aftësitë e saj në akrobaci dhe truket në internet. Suksesi i Morgan filloi të rritet me shpejtësi, pasi ajo fitoi sponsorizim me agjensi të profilit të lartë sportiv për të rritur emrin e saj edhe më tej.

Fillimet e Morgan në gjimnastikë datojnë që kur ajo ishte fëmijë. Në vend që të luante me lodra si shumica e fëmijëve në moshën e saj, Morgan ishte më e interesuar të praktikonte aftësi dhe akrobaci në oborrin e shtëpisë së saj. Prindërit e saj e vunë re këtë dhe shpejt e regjistruan atë në një qendër lokale gjimnastike.

LEXO EDHE:  Të pasme bombastike/ Njihuni me modelen meksikane që po çmend rrjetin

Gjatë gjithë viteve, pasioni i Morgan për gjimnastikën u rrit edhe më shumë pasi ajo u bë një medaliste kombëtare e gjimnastikës në Australi. Më vonë, ajo e zgjeroi karrierën e saj për t’u bërë një ekspert kalistenik dhe modele fitnesi. Morgan Rose Moroney që atëherë është bërë një emër i njohur për shumë entuziastë të sporteve dhe fitnesit në të gjithë botën./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Turp, ul një femër për një mashkull”/ Ndjekësit nuk kursehen me Alvisën, e “kryqëzojnë” pas debatit për Edin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në Përputhen kanë shpërthyer debatet dhe ofendimet e konkurrentëve ndaj njëri-tjetrit. Pas përplasjes së Argjendit me Julin, një tjetër debat që ka marrë të gjithë vëmendjen e ndjekësave ka qenë ai mes, Adës, Edit dhe Alvisës.

Edi ka folur me një gjuhë shumë të ashpër dhe paragjykuese ndaj Adës, duke thënë shprehje të tilla si: “Je si burrë, nuk je natyrale, je e tëra e bërë, hiq silikonat” e shumë të tjera që u dëgjuan sot gjatë emisionit.

Nga ana tjetër nuk ka mbetur jashtë vëmendjes as reagimi i Alvisës, në mbrojtje të Edit.

LEXO EDHE:  Të pasme bombastike/ Njihuni me modelen meksikane që po çmend rrjetin

LEXO EDHE:  Modelja e Guccit përballet me kritikat e ndjekësve/ "E papërshtatshme" për botën e modësSjellja e saj dhe Edit nuk janëpëlqyer aspak nga ndjekësit të cilët kanë shpërthyer në komente në rrjetet sociale, ku më shumti kritikojnë Alvisën, për faktin se nuk e mbrojti Adën ndaj ofendimeve dhe paragjykimeve të Edit.

Ata e quajnë një turp dhe vënë në dukje se Alvisa po hedh poshtë një femër, për një mashkull.

Komentet kanë qenë të shumta por më poshtë mund të lexoni disa prej tyre./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Je e gjitha e bërë”/ Edi i Përputhen nuk përmbahet ndaj Adës: Për mua nuk je femër

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ada dhe Eduardi janë dy prej konkurrentëve të Përputhen, të cilët tërhoqën të gjithë vëmendjen e ndjekësve me afrimitetin që treguan në takimin e tyre të parë.

Pas takimit, raporti mes tyre duket se është krisur pasi kanë treguar se i kanë bërë bllok njëri-tjetrit në rrjetet sociale.

Në emisionin e sotëm, Edi gjatë takimit të tij me Alvisën, ka folur për Adën duke thënë se është shumë njeri i shtirur dhe mbi të gjitha nuk është natyrale.

LEXO EDHE:  FOTOT-Poza seksi në ashensor/ Kejvina Kthella ndez Instagramin

LEXO EDHE:  Me barkun që i rritet dita-ditës/ Olta Gixhari nuk nguron të publikojë fotot me bikiniNuk më pëlqejnë femrat jo natyrale. Prandaj ia kam bërë bllok.

Kur e bllokoj një njeri e largoj prej meje. Nuk i shoh njerëzit “fake” nga brenda dhe jashtë. Je me buzët e bëra e gjitha e bërë.  Kjo për mua nuk është femër por burrë”, ka thënë Edi i Përputhen./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ofendime prej rrugaçi”/ Arjan Konomi revoltohet me konkurrentin: Kërko falje

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Opinionisti Arjan Konomi ka reaguar pas debatit mes Argjendit dhe Julit, pasi ky e fundit e ka ofenduar.

Konomi ka kritikuar Julin për fjalorin e përdoruar dhe ka paralajmëruar të gjithë konkurrentët se përtej emisionit, japin një mesazh për të gjithë ata që e ndjekin.Ai këshillon Julin të kërkojë falje në publik për ofendimet prej rrugaçi. “Mbylle gojën! Kërko falje!Ofendime të tilla, rrugaçi nuk dua të dëgjoj më këtu”. Shprehet Arjani./ CNA.al

LEXO TE PLOTE