Connect with Us

Historia frymëzuese e modeles së fitnesit/ Fotot më fantastike të Annabel DaSilva

Showbizz

Historia frymëzuese e modeles së fitnesit/ Fotot më fantastike të Annabel DaSilva

Publikuar

-

Historia frymëzuese e modeles së fitnesit/ Fotot më fantastike të Annabel DaSilva

Nga lufta me buliminë dhe dismorfinë e trupit deri te shndërrimi në një modele të famshme fitnesi, Annabel DaSilva ka një histori transformimi me të vërtetë frymëzuese.

Annabel filloi modelimin në një moshë të re, 16 vjeç, menjëherë pas mbarimit të shkollës së mesme. Në fillim, kjo ishte puna e saj e ëndërrave. Por ajo shpejt arriti të kuptojë kufizimet që kjo jetesë i vendoste asaj.

Annabel ishte vazhdimisht shumë strikte kur bëhej fjalë për dietën dhe trajnimin e saj. Kjo e bëri atë të ndjehet keq dhe çoi në çështje të imazhit të trupit.

LEXO EDHE:  Elsa Hosk suedezja seksi e Victoria’s Secret

Vetëm kur ajo vendosi të zëvendësonte udhëtimet e vazhdueshme dhe mënyrën kufizuese të jetesës së një modeleje bikini me dhomën e peshës, jeta e saj filloi të ndryshonte për mirë.

Pas vitesh pune dhe ndryshimit të këndvështrimit të saj për ushqimet, ajo vazhdoi të formonte një trup që tani frymëzon të tjerët.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Një dru që nuk jep asgjë”/ Ina Kollçaku reagon ashpër ndaj banorit të “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

E ftuar në Fun Club, “Big Brother” emisioni i të dielës të moderuar nga Dojna Mema, Ina Kollçaku ka folur në lidhje me marrëdhënien e krijuar mes Fifit dhe Granitit. Duke qëndruar në të njëjtën linjë më mendimin e Gracianos Ina u shpreh se gjithashtu nuk e sheh të sinqerte Granitin. Gjithashtu ajo e akuzoi atë se po sillej shumë shëmtuar. Nga ana tjetër sipas saj edhe Fifi nuk ka pse i rri aq afër Granitit sepse i jep më shumë hapësira që ai ta shfryrëzojë.

LEXO EDHE:  Elsa Hosk suedezja seksi e Victoria’s Secret

LEXO EDHE:  Elsa Hosk suedezja seksi e Victoria’s Secret

Graniti po sillet shumë shëmtuar.  Një dru që nuk i jep asgjë Fifit. Edhe sjellja e Fifit nuk më ka pëlqyer. Nuk ka pse rri aq afër Granitit kur e sheh që ai nuk i jep gjë”, është shprehur Ina.Kujtojmë se marrëdhënia e Fifit dhe Granitit po diskutohet gjatë në media dhe aludohet se mes tyre mund të ketë më shumë se miqësi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Po të mos ishte Fifi, Graniti do ishte larguar me kohë”/ Graciano bën deklaratën e fortë

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Graciano Tagani dhe e dashura e tij, Argjira Spanca, njihet si një person i afërt me Fifin. I ftuar ditën e sotme në Fun Club të “Big Brother” Graciano ka thënë hapur mendimin e tij në lidhje me marrëdhënien e krijuar mes Fifit dhe Granitit.

Ai është shprehur ndër të tjera se Fifi po bën lojë të pastër në shtëpi por penalizohet deri diku nga fakti që është e izoluar dhe ka cregullime emocionale.

LEXO EDHE:  Modelja më provokuese e fitnessit/ Fotot më mahnitëse të bukuroshes së Instagramit

LEXO EDHE:  Poza të nxehta dhe shumë joshëse/ Njihuni me modelen që ndez InstagraminPër sa i përket lidhjes së saj me Granitin sipas Gracianos, ky i fundit nuk është aspak i sinqertë më të. Mbi të gjitha Graniti po përfiton nga marrëdhënia më Fifin.

Po mos ishte Fifi, Graniti do i kishte ikur me kohë. Nuk diskutohet që Graniti po shfrytezon Fifin, nuk është i ingranuar në shtëpi. Nëse nuk di ishte Fifi ai do largohej para Elhaidit”, është shprehur Graciano./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Gazetarja “plas bombën”/ “Semi është lidhur edhe me parë me një ish të dashur të Borës”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Vazhdon diskutimi mes marrëdhënies së krijuar mes Semit dhe Donaldit. Opinionistja e Fun Club, Iva Tiço si fillim është shprehur se Semi nuk duhej të afrohej fare me Donaldin vetëm nga fakti që Bora, shoqja e saj e ngushtë, ka qenë e lidhur me Donaldin.

Por ajo ka bërë më von edhe një deklaratë tjetër të fortë dhe ka zbuluar se edhe më parë Semi ka qenë e lidhur me një ish të dashur të Borës.

LEXO EDHE:  Modelja më e vjetër në industrinë e modës

LEXO EDHE:  Elsa Hosk suedezja seksi e Victoria’s SecretSi gazetare e di, se e kam lexuar dikur, që Semi dikur u lidh me ish të dashurin e Borës. Mbase vajzat janë të hapura dhe nuk e dimë që ato deri diku kanë rënë dakort që kjo pjesë nuk është problem”.

Kujtojmë se marrëdhënia Semi- Donald është momentalisht ndër më të komentuarat./CNA.al

LEXO TE PLOTE