Connect with Us

“Njerëz të vegjël”/ Anxhela Peristeri iu përgjigjet thumbave të kolegëve

Showbizz

“Njerëz të vegjël”/ Anxhela Peristeri iu përgjigjet thumbave të kolegëve

Publikuar

-

“Njerëz të vegjël”/ Anxhela Peristeri iu përgjigjet thumbave të kolegëve

Këngëtarja Anxhela Peristeri u shpall fituese e “Festivalit të 59” të Këngës. Peristeri do të na përfaqësojë në Eurovizion me këngën “Karma”.

Pas shpalljes së saj si fituese pati shumë thumbe nga kolegët të cilët u shprehën të revoltuar se fituesi ishte shpallur ende pa përfunduar festivali.

E ftuar në emisionin “Why Not” me Roza Latin, ajo ka folur për akuzat që janë hedhur si dhe për thumbet e kolegëve të saj.

Ndodh në çdo festival dhe ndodh nga njerëz të vegjël të cilët nuk kanë besim te aftësitë e tyre dhe për tu dukur vetë sulmojnë të tjerë. Është një gjë me të cilën jam mësuar tashmë, nuk më bën shumë përshtypje. Jam përgatitur shumë kohë për të marrë pjesë në Festivalin e RTSH-së.

Kam përgatitur 2-3 këngë para derisa zgjodhëm këtë këngë për të marrë pjesë. Sigurisht që unë shkova me idenë që unë dua të fitoj. Dhe të siguroj që të 26 ishin me këtë mendin, pavarësisht se disa dalin në intervista dhe thonë që unë nuk kam shkuar për të fituar, është gënjeshtër”. Rastiti që fitova unë dhe besoj se është një fitore e merituar” , është shprehur këngëtarja./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Çmend meshkujt me fotot me bikini/ Njihuni me modelen Aubrey Jardine

Publikuar

-

Nga

Çmend meshkujt me fotot me bikini/ Njihuni me modelen Aubrey Jardine

Aubrey Jardine është një nga influencueset më të reja në rrjetet sociale. Ajo është bërë shumë e njohur si modele Instagrami.

Bukuroshja shpesh publikon foto ku shfaqet me bikini duke treguar hiret e saj.

Aubrey i pëlqejnë shumë aventurat dhe udhëtimet nëpër botë ku nuk mungojnë dhe fotot seksi me bikini.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW-Ledjana hedh pas shpine akuzat dhe komentet negative/ Publikon videon ku tregon të pasmet “bombë”

Publikuar

-

Nga

WOW-Ledjana hedh pas shpine akuzat dhe komentet negative/ Publikon videon ku tregon të pasmet “bombë”

Ledjana Prenga është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave rozë qëkur u bë pjesë e Përputhen.

Së fundi ajo i befasoi të gjithë me vendimin për tu larguar për pak kohë nga emisioni dhe deklarata që dha për Mevlanin.

Pavarësisht të gjitha ngjarjeve të fundit, Ledjana vijon me prioritet e saj jashtë emisionit. Ajo është e fokusuar tek palestra, që është një nga pasionet e saj, ku ushtrohet shumë.

Duket se ajo ka hedhur pas çdo akuzë dhe komentet negative që kanë qarkulluar në rrjetet sociale dhe tregon të pasmet e saj bombastike nga palestra.

LEXO EDHE:  “Ja kur e bëra për herë të parë”/Këngëtarja shqiptare eksperimenton me veten

LEXO EDHE:  I fiksuar pas Encës, reperi shqiptar e ngacmon këngëtaren publikisht

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina “djeg” rrjetin me pozat e nxehta/ Kjo është modelja që do t’iu heqë trurin me fotot e saj

Publikuar

-

Nga

Bjondina "djeg" rrjetin me pozat e nxehta/ Kjo është modelja që do t’iu heqë trurin me fotot e saj

Bukuroshja nga Texas, Brennah Black është një aktore, modele dhe drejtuese e televizionit. Karriera e saj përfshin disa role në filma dhe fotosesione mahnitëse me marka të njohura.

Modelja shfaqet shumë provokuese në setet e saj fotografike ku ekspozon format e saj. Me pozat e nxehta ajo ka çmendur ndjekësit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE