Connect with Us

Në adoleshencë bullizohej se ishte e dobët/ Kjo është modelja e fitnesit me fizikun marramendës

Showbizz

Në adoleshencë bullizohej se ishte e dobët/ Kjo është modelja e fitnesit me fizikun marramendës

Publikuar

-

Në adoleshencë bullizohej se ishte e dobët/ Kjo është modelja e fitnesit me fizikun marramendës

Mona Muresan është një modele e njohur fitnesi dhe pronare restoranti. Për shumë vite, ajo ka mbajtur një nga fizikët më të përshtatshëm në industri. Sidoqoftë, jeta e Mona-s para fitnesit ishte shumë larg asaj që duket sot.

Para se të transferohej në Amerikë në moshën 18-vjeçare, Mona u rrit e varfër dhe ka qenë e bullizuar nga shokët dhe shoqet e klasës për arsye se iste shumë e dobët. Sot ajo është një nga figuarntet më të njohura dhe me fizikun më të mirë.

Ajo ka qenë fituese e shumë kompeticioneve për bodybuilders. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Kejvina Kthella tërbon rrjetin/ Tregon të pasmet bombastike me bikini

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella tërbon rrjetin/ Tregon të pasmet bombastike me bikini

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi të momentit. Ajo nuk ndalet me fotot e saj provokuese dhe shumë të nxehta që i publikon në rrjetet sociale.

Së fundi ajo ka ndezur Instagramin me pozat shumë seksi nga Dubai.

Bukuroshja shqiptare shfaqet e veshur me bikini minimaliste ku tregon dhe format e saj të rrumbullakosura.

LEXO EDHE:  Forma bombastike dhe tipare qiellore/ Bisha e “Playboy” çmend ndjekësit me pozat e saj

LEXO EDHE:  Pse kaq serioze moj Sara? Provokon më shumë se kurrë modelja

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndryshe nga vajzat e njohura të showbizit/ Ami shuan kuriozitetin e ndjekësve për operacionet plastike

Publikuar

-

Nga

Ndryshe nga vajzat e njohura të showbizit/ Ami shuan kuriozitetin e ndjekësve për operacionet plastike

Amarda Toska është një nga personazhet më të pëlqyera të showbizit. Ajo është aktive në rrjetet sociale ku, së fundi ka trealizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj.

Të shumtë kanë qenë kuriozë të dinë nëse Amarda ka bërë ndonjë ndërhyrje në pamjen e saj.

Ajo ka mohuar të ketë prekur ndonjë gjë në fytyrën e saj apo në trup.

As qime të shtuara në vetulla, as qerpikë, as buzë, mollëza apo hundën…”, ka treguar Ami.

Ndërsa një prej ndjekësve e pyet nëse ka kryer ndonjëndërhyrje në mjekër pasi së fundi kështu ka dëgjuar të përflitet.

LEXO EDHE:  FOTOT-Si dy pika ujë/ Njihuni me binjaket më “bombë” të rrjeteve sociale

LEXO EDHE:  Kendall Jenner si Marilyn Monroe

Amarda hedh poshtë të gjithë zërat duke thënë se nuk e di se ekziston një ndërhyrje e tillë.

Jooo këto lloj ndërhyrje hera e parë që e dëgjoj! Google e dashur dhe e vërteton”, i është përgjigjur Ami./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ulet në prehrin e Geljanit/ Konkurrenti shpërthen ndaj Sarës

Publikuar

-

Nga

Ulet në prehrin e Geljanit/ Konkurrenti shpërthen ndaj Sarës

Episodi i kaluar i Përputhen ka nisur me një shpërthim nga ana e Shkëlqimit, një prej konkurrentëve të rinj.

Ai u shpreh se ishte tejet i nxhehur me gjstin e Sarës, që kishte bërë në sy të tij pak para se të niste emisioni.

Shkëlqimi tha se nuk e priste që Sara të bënte atë veprim duke qenë se sapo kishin realizuar takimine  tyre dhe ende nuk është transmetuar.

Ai zbuloi se pak para se të niste emisioni, Sara ishte ulur në prehrin e Geljanit, një prej konkurrentëve të rinj.

LEXO EDHE:  Pse kaq serioze moj Sara? Provokon më shumë se kurrë modelja

LEXO EDHE:  Befason modelja seksi: Do i futem politikës

Madje në fund ai ka kërkuar që nuk dëshiron që takimi i tyre të transmetohet pas këtij gjesti./ CNA.al

LEXO TE PLOTE