Connect with Us

“Ky është pozicioni që kërkon më shumë punë”/ Gazetarja tregon kush janë djemtë më të mirë në seks

Showbizz

“Ky është pozicioni që kërkon më shumë punë”/ Gazetarja tregon kush janë djemtë më të mirë në seks

Publikuar

-

“Ky është pozicioni që kërkon më shumë punë”/ Gazetarja tregon kush janë djemtë më të mirë në seks

Gazetarja Zhaklin Lekatari është një nga personazhet që flet pa doreza dhe tabu kur vjen puna për marrëdhëniet seksuale.

E ftuar së fundi në emisionin Nuk është karantinë ajo ka folur për aktivitetin fizik duke theksuar faktin se marrëdhëniet seksuale edhe pse nuk hyjnë tek ushtrimet fizike shërbejnë për të çliruar hormonet.

E pyetur se cilët janë djemtë që kryejnë më mirë marrëdhënie seksuale, gazetarja është shprehur me humor: “Ata që janë të dobët dhe të shëmtuar”.

LEXO EDHE:  Bëra seks me motrën e gruas/Pas disa vitesh zbulova të vërtetën tronditëse

Zhaklin gjithashtu i është përgjigjur një tjetër pyetje pikante duke treguar se cili është pozicioni që kërkon më shumë punë ajo është shprehur: “Nëse është djali është kur ai e mban te krahët vajzën se normalisht do më shumë kalori”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Po i dalin të vërtetat sheshit?/ Ledjana bën veprimin e papritur

Publikuar

-

Nga

Po i dalin të vërtetat sheshit?/ Ledjana bën veprimin e papritur

Të gjithë prisnin që Ledjana dhe Mevlani të dilnin çift nga programi Përputhen, por duket se nuk do të ndodhë kështu.

Në puntatën e kaluar, Ledjana u shpreh se nuk donte të realizonte takim romantik me Mevlanin dhe se donte të vazhdonte njohjen jashtë programit.

E pyetur për arsyen pse nuk pranoi të realizonte takimin romantik, pasi i tha “Të Dua”, ajo u shpreh:

“Unë i kam tëhnë “Të dua” por ka qenë ndjesi e momentit, por kjo nuk do të thotë që unë jam e dashuruar.”

Pasi dëgjoi këto, Mevlani, u shpreh se kishte dyshime pas deklaratës dhe ato që po shprehte Ledjana në emision.

LEXO EDHE:  E propozoi në mes të emisionit/ Moderatori flet për herë të parë pas ndarjes nga vajza e Agim Bajkos

LEXO EDHE:  Bëra seks me motrën e gruas/Pas disa vitesh zbulova të vërtetën tronditëse

Nga ana tjetër në rrjetet sociale, ndjekësit mendojnë se Ledjana nuk ka asnjë ndjenjë për Mevlanin dhe se mund të jetë e lidhur me dikë tjetër jashtë.

Melisa Lleshi dhe Antonela kanë reaguar në rrjetet sociale duke thënë se gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra dhe se e vërteta do të dalë shumë shpejt në shesh.

Si të mos mjaftonte kjo, Ledjana është “zhdukur” nga rrjetet sociale, duke mbyllur Instagramin dhe deri më tani nuk ka asnjë reagim nga ajo për deklaratat dhe akuzat që janë hedhur mbi të./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I bëri “dalje” Sarës / Geliani i hedh sytë nga një tjetër konkurrente

Publikuar

-

Nga

I bëri “dalje” Sarës / Geliani i hedh sytë nga një tjetër konkurrente

Pak ditë më parë, Geliani hoqi dorë nga Sara duke tërhequr edhe deklaratën që dha për të.E gjitha kjo ndodhi pasi Sara publikoi një foto me Atdheun ku shiheshin mjaft të afërt me njëri-tjetrin.

Por pas Sarës, Geliani i ka hedhur grepat tek një tjetër konkurrente, Antonela.

Së fundi Antonela ka publikuar një foto ku shfaqet shumë provokuese dhe seksi dhe nuk ka munguar komenti komplimentues i Gelianit.

LEXO EDHE:  Bjellorusi, policia bastis shtëpitë e gazetarëve dhe aktivistëve

LEXO EDHE:  “Kam ardhur për ju çuna”/ Kush është konkurrentja e re e Përputhen që rrëmbeu vëmendjen e djemve

“Kaçurrela të bukura”, shkruan Geliani, ndërsa Antonela vetëm e falenderon konkurrentin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra”/ Antonela thumbon Ledjanën: Koha ia tregon fytyrën gjithkujt

Publikuar

-

Nga

“Gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra”/ Antonela thumbon Ledjanën: Koha ia tregon fytyrën gjithkujt

Pas deklaratës së Ledjanës dhe reagimit të saj ndaj pyetjeve të moderatores Bora Zemani, ku tregonte se kishte refuzuar një takim romantik me Mevlanin, ka shkaktuar shumë reagime nga konkurrentët.

Antonela ka thumbuar dhe ironizuar Ledjanën nëpërmjet disa postimeve në Instastory ku shprehet se gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra dhe se koha po i tregon fytyrën e vërtetë Ledjanës.

Ku i kam ata komentuesit që thonin pse sillesh kështu ndaj asaj vajzës asaj tipes, ku jeni sot, ku jeni sot që dolën fjalët e mia?

Ishte thjesht një kompeticion kundrejt meje dhe ajo deklaronte gjithmonë që unë isha në emision për atë, kur realisht nuk isha.

Gjithsesi, koha ia tregon fytyrën gjithkujt. Po ai publik që të ngre, po ai publik të ul poshtë aty ku ishe. Kështu që thonë se rrena i ka këmbët e shkurtra dhe ty të zgjaten pak më shumë nja dy muaj , por gjithsesi doli e vërteta”, është shprehur Antonela në story./ CNA.al

LEXO TE PLOTE