Connect with Us

Bjondina më provokuese e momentit/ Kjo është modelja që do t’iu fiksojë me linjat e saj perfekte

Showbizz

Bjondina më provokuese e momentit/ Kjo është modelja që do t’iu fiksojë me linjat e saj perfekte

Publikuar

-

Bjondina më provokuese e momentit/ Kjo është modelja që do t’iu fiksojë me linjat e saj perfekte

Ashley Marie është një vlogere dhe influencuese në rrjetet sociale. Bukuroshja bjonde ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me format e saj perfekte.

Ashley reklamon më së shumti rroba banjo të markave të ndryshme. Marie nuk nguron të pozojë edhe topless.

Përveç modelingut asaj i pëlqen të udhëtojë nëpër botë nga ku dhe publikon foto shumë mahnitëse.

LEXO EDHE:  Foto/ Modelja tregon linjat perfekte, pozon me bikini të zeza dhe "çmend" rrjetin

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Kejvina Kthella tërbon rrjetin/ Tregon të pasmet bombastike me bikini

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella tërbon rrjetin/ Tregon të pasmet bombastike me bikini

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi të momentit. Ajo nuk ndalet me fotot e saj provokuese dhe shumë të nxehta që i publikon në rrjetet sociale.

Së fundi ajo ka ndezur Instagramin me pozat shumë seksi nga Dubai.

Bukuroshja shqiptare shfaqet e veshur me bikini minimaliste ku tregon dhe format e saj të rrumbullakosura.

LEXO EDHE:  Trup perfekt dhe fytyrë engjëllore/ Fotot më fantastike të Celeste Bright

LEXO EDHE:  Pozat "hot" në vite të Cindy Crawford

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndryshe nga vajzat e njohura të showbizit/ Ami shuan kuriozitetin e ndjekësve për operacionet plastike

Publikuar

-

Nga

Ndryshe nga vajzat e njohura të showbizit/ Ami shuan kuriozitetin e ndjekësve për operacionet plastike

Amarda Toska është një nga personazhet më të pëlqyera të showbizit. Ajo është aktive në rrjetet sociale ku, së fundi ka trealizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj.

Të shumtë kanë qenë kuriozë të dinë nëse Amarda ka bërë ndonjë ndërhyrje në pamjen e saj.

Ajo ka mohuar të ketë prekur ndonjë gjë në fytyrën e saj apo në trup.

As qime të shtuara në vetulla, as qerpikë, as buzë, mollëza apo hundën…”, ka treguar Ami.

Ndërsa një prej ndjekësve e pyet nëse ka kryer ndonjëndërhyrje në mjekër pasi së fundi kështu ka dëgjuar të përflitet.

LEXO EDHE:  Meshkujt çmenden pas saj/ Fotot më të parezistueshme të Kostantina Gianni

LEXO EDHE:  Meshkujt çmenden pas saj/ Fotot më të parezistueshme të Kostantina Gianni

Amarda hedh poshtë të gjithë zërat duke thënë se nuk e di se ekziston një ndërhyrje e tillë.

Jooo këto lloj ndërhyrje hera e parë që e dëgjoj! Google e dashur dhe e vërteton”, i është përgjigjur Ami./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ulet në prehrin e Geljanit/ Konkurrenti shpërthen ndaj Sarës

Publikuar

-

Nga

Ulet në prehrin e Geljanit/ Konkurrenti shpërthen ndaj Sarës

Episodi i kaluar i Përputhen ka nisur me një shpërthim nga ana e Shkëlqimit, një prej konkurrentëve të rinj.

Ai u shpreh se ishte tejet i nxhehur me gjstin e Sarës, që kishte bërë në sy të tij pak para se të niste emisioni.

Shkëlqimi tha se nuk e priste që Sara të bënte atë veprim duke qenë se sapo kishin realizuar takimine  tyre dhe ende nuk është transmetuar.

Ai zbuloi se pak para se të niste emisioni, Sara ishte ulur në prehrin e Geljanit, një prej konkurrentëve të rinj.

LEXO EDHE:  Foto-Modelja shkakton trazira në Turqi/ Tregon pjesët intime në xhami

LEXO EDHE:  Foto/ Modelja tregon linjat perfekte, pozon me bikini të zeza dhe "çmend" rrjetin

Madje në fund ai ka kërkuar që nuk dëshiron që takimi i tyre të transmetohet pas këtij gjesti./ CNA.al

LEXO TE PLOTE