Connect with Us

U infektua me Covid në muajin e 7 të shtatzënisë/ Eliona Pitarka rrëfen për eksperiencën e saj me Covid-19

Showbizz

U infektua me Covid në muajin e 7 të shtatzënisë/ Eliona Pitarka rrëfen për eksperiencën e saj me Covid-19

Publikuar

-

Aktorja e njohur e humorit, Eliona Pitarka ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit në rrjetet sociale, ku ka zbuluar se ka kaluar Covid-19.

Ajo është shprehur se nuk ka marrë mjekim pasi ishte në muajin e shtatë të shtatzënisë

“Nuk përdora asnjë ilaç pasi isha në muajin e 7-të të shtatzënisë, nuk lejohej të përdorja asnjë gjë. Kam pirë vetëm vitaminat C dhe D dhe pafund ushqime të shëndetshme si supa me lëng mishi, perime”, tregon Eliona.

LEXO EDHE:  Goxhaj “i përvishet” Bashës/ “Nuk ke për tu bërë kurrë kryeministër”

E pyetur për simptomat që kishte pasur Eliona tregoi se kishte pasur dhimbje trupi, temperaturë 37.5 dhe dhimbje grykësh.

Kujtojmë se Eliona tani është në muajin e nëntë dhe brenda pak ditësh pritet të sjellë në jetë vajzën e saj./ CNA.al

“Lutem që vogëlushes sonë t’i shkëlqejnë sytë si ty”/ Eliona Pitarka publikon fotot me bashkëshortin
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Nëse do kthehesha pas nuk do bëja ato gabime”/ Mevlani bën deklaratën e fortë për Ledjanën

Publikuar

-

Nga

“Nëse do kthehesha pas nuk do bëja ato gabime”/ Mevlani bën deklaratën e fortë për Ledjanën

Mevlan Shaba është një ndër konkurentët më të pëlqyer dhe komentuar të përputhen. Ai është diskutuar shumë edhe për lidhjen e tij me Ledjana Prenga.

Mevlani e ka shprehur publikisht pëlqimin ndaj saj edhe pasi deklaruan se mardhënia e tyre ka marrë fund.

Së fundmi i ftuar në një emision në Kosovë ai është shprehur se vërtet e ka pëlqyer Ledjanën dhe se nëse do të kthehej pas në kohë nuk do ti bënte të njëjtat gabime.

LEXO EDHE:  Berisha plas “bombën”/ “Një lagje në Has e prekur nga COVID-19, kanë humbur jetën 3 persona”

LEXO EDHE:  Foto/ Cilët janë fëmijët e të famshëmve që nisën sot klasën e parë

Unë zgjodha Ledjanën se doja ta njihja pak më shumë, edhe unë e kam pëlqyer me të vërtetë nuk kam pse ta mohoj. Nëse do kthehesha pas nuk do të bëja të njëjtat gabime”, është shprehur Mevlani./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kejvina Kthella çmend ndjekësit/ Tregon format “bombë” me bikini

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella është padyshim një nga modelet më seksi dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

Bjondina bukuroshe ka rritur temperaturat teksa ka publikuar një foto në Instagram ku shafqet me bikini.

Vëmendjen e të gjithëve e kanë marrë format e saj bombastike.

Kejvina ka pozuar me bikini ngjyrë pink e mbështetur pas një peme.

LEXO EDHE:  Ja çfarë zbulon fotografia e profilit për ty

LEXO EDHE:  Tom Doshi publikon fotot/ Akuzë ndaj Prokurorisë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Me trupin plot tatuazhe/ Fotot më të nxehta të modeles së famshme

Publikuar

-

Nga

Me trupin plot tatuazhe/ Fotot më të nxehta të modeles së famshme

Mina Mendes është një modele e famshme, e cila ka lindur më 23 nëntor 1986 në Gjermani. Modelja profesioniste shquhet për stilin e saj alternativ dhe tatuazhet unike.

Ajo ka qenë imazh i disa prej revista të njohura si “Inked Mag” ku ajo u bë e njohur.

Përveç modelingut, bukuroshes bjonde i pëlqen shumë të udhëtojë në vendet e nxehta, ku nguron të publikojë edhe fotot me bikini.

LEXO EDHE:  Foto/ Kjo është gjendja e banesës së djegur në Shijak

LEXO EDHE:  Berisha plas "bombën"/ "Një lagje në Has e prekur nga COVID-19, kanë humbur jetën 3 persona"

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE