Connect with Us

Si asnjëherë më parë/ Arbana publikon videot duke ushqyer Diellin me gji

Showbizz

Si asnjëherë më parë/ Arbana publikon videot duke ushqyer Diellin me gji

Publikuar

-

Si asnjëherë më parë/ Arbana publikon videot duke ushqyer Diellin me gji

Arbana Osmani është një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo ka vendosur të surprizojë 10 prej ndjekësve të saj në ditën e 8 Marsit.

Për këtë aryse ajo ka kërkuar ndihmë nëpërmjet disa videove në Instastory për mënyrën se si mund të përzgjedh fituesit.

Gjatë kohës që flet me ndjekësit, nga pamjet në video shihet duke ushqyer me gji Diellin. Kjo gjë iu ka bërë përshtypje ndjekësve të cilët me siguri kanë shkruar shumë në inboxin e saj duke e komplimentuar për natyralitetin që tregon gjithmonë.

LEXO EDHE:  Video/ Dhëndëri e merr nusen me helikopter

“Dielli po vazhdon punën e vet”, shkruan ajo në njërën prej videove të postuara në Instastory./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Bomba” amerikane lë pa fjalë 229 milionë ndjekësit e saj/ Fotot më “hot” të Kim Kardashian

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga femrat më seksi në botë. Bëhet fjalë për bombën amerikane, Kim Kardashian.

Kim ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj teksa ka pozuar me bikini minimaliste.

41 vjeçarja ka treguar linjat e saj bombastike duke mahnitur me fizikun e saj 229 milionë ndjekësit e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më “hot” të “bombës” amerikane./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Si dy pika ujë”/ Sindi prezanton motrën e saj

Publikuar

-

Nga

Sindi Loci është një nga ish konkurrentet e Përputhen, e cila ka tërhequr shumë vëmendjen kur ishte pjesë e emisionit.

Ajo është përfshirë në shumë debate me konkurrentë të tjerë dhe në fund vendosi të dilte vetëm nga emisioni .

Pas daljes, Sindi është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon shpesh momente nga përditshëmria e saj.

Por së fundi ka vendosur të prezantojë me ndjekëist një person shumë të rëndësishëm për të, motrën e saj Flavia Loci.

LEXO EDHE:  “Je shëndoshur zemër”/ E kritikon për peshën, Arbana Osmani i “mbyll gojën” ndjekëses me përgjigjen

LEXO EDHE:  "S'po na zinte gjumi"/ Luana Vjollca zbulon çfarë ndodhi me krahun e "zhdukur"

Gjëja e parë që vihet re është ngjashmëria e madhe me Sindin, madje shumë prej ndjekësve e kanë ngatërruar me të.

“Për të gjithë ju që menduat se isha unë. E di, ngjajmë shumë po ajo është një ndër yjet e mi të bukur, Flavia Loci”, shkruan Sindi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas pritjes së “çmendur” në Shkodër/ Pogradecarët dynden për të takuar ish konkurrentët e Përputhen

Publikuar

-

Nga

Pas pritjes në Shkodër, destinacioni i radhës së Përputhen është Pogradeci.  Ish konkurrentët e Përputhen kanë ndaluar në Pogradec ku janë pritur nga dhjetëra njerëz.

Pranë fugonit ku ndodhen ish konkurrentët shihen shumë njerëz të cilët kërkojnë të takojnë dhe të fotografohen me ta.

Disa nga ish konkurrentët që i janë bashkuar tureve të realizuar deri më tani janë, Mevlan Shaba, Rinian Leka, Atdhe Xharavina, Jasmin Kadriu, Sara Malaj, Antonela Berisha.

LEXO EDHE:  Video/ Dhëndëri e merr nusen me helikopter

LEXO EDHE:  Video-Lot dhe britma/ Nëna dhe babai në vendin e krimit, mësojnë vrasjen e djalit

Grupit i janë bashkangjitur dhe moderatorja Bora Zemanit, autorja e programit Olsa Muhameti dhe opinionisti Arjan Konomi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE