Connect with Us

Pas largimit të Eneda Tarifës, zbulohet moderatorja që do të prezantojë “Portokallinë”

Showbizz

Pas largimit të Eneda Tarifës, zbulohet moderatorja që do të prezantojë “Portokallinë”

Publikuar

-

Pas largimit të Eneda Tarifës, zbulohet moderatorja që do të prezantojë "Portokallinë"

Pak ditë më parë Eneda Tarifa bëri të ditur lajmin se nuk do të ishte më pjesë e spektaklit të humorit Portokalli.

Në një postim në rrjetet sociale ajo u shpreh se kishte ardhur momenti të mendonte për projekte të reja.

Moderatorja që do të zërë vendin e Enedës do të jetë Fjoralba Ponari. Në postin e saj të fundit ajo ka publikuar një foto ku shkruan: Aventura të reja.

Menjëherë kanë vijuar urimet në komente që zbuluan se ajo do të jetë pjesë e Portokallisë.

LEXO EDHE:  Moderatorja shqiptare flet për herën e parë kur kreu marrëdhënie dhe s’paska qenë gjë: “Si film pa muzikë!”

E pyetur në Instastory nga ndjekësit se prej sa ditësh po e mbante të fshehtë këtë lajm ajo është përgjigjur: “As 24 orë nuk ishin bërë nga zyrtarizimi i vendimit. Më duhej ta përypja vetë njëherë që kisha fituar audicionet, ta procesoja dhe pastaj ta ndaja me publikun.”/ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjoralba Ponari (@fjoralba.ponari)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Kejvina Kthella tërbon rrjetin/ Tregon të pasmet bombastike me bikini

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella tërbon rrjetin/ Tregon të pasmet bombastike me bikini

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi të momentit. Ajo nuk ndalet me fotot e saj provokuese dhe shumë të nxehta që i publikon në rrjetet sociale.

Së fundi ajo ka ndezur Instagramin me pozat shumë seksi nga Dubai.

Bukuroshja shqiptare shfaqet e veshur me bikini minimaliste ku tregon dhe format e saj të rrumbullakosura.

LEXO EDHE:  “Ta ha zemrën”/ Ish shoqja e ngushtë e Kim Kardashian në një lidhje me futbollistin shqiptar

LEXO EDHE:  “A ke tradhtuar ndonjëherë?”/ Dojna Mema e thotë hapur: Zoti më vë proshuta tek sytë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndryshe nga vajzat e njohura të showbizit/ Ami shuan kuriozitetin e ndjekësve për operacionet plastike

Publikuar

-

Nga

Ndryshe nga vajzat e njohura të showbizit/ Ami shuan kuriozitetin e ndjekësve për operacionet plastike

Amarda Toska është një nga personazhet më të pëlqyera të showbizit. Ajo është aktive në rrjetet sociale ku, së fundi ka trealizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj.

Të shumtë kanë qenë kuriozë të dinë nëse Amarda ka bërë ndonjë ndërhyrje në pamjen e saj.

Ajo ka mohuar të ketë prekur ndonjë gjë në fytyrën e saj apo në trup.

As qime të shtuara në vetulla, as qerpikë, as buzë, mollëza apo hundën…”, ka treguar Ami.

Ndërsa një prej ndjekësve e pyet nëse ka kryer ndonjëndërhyrje në mjekër pasi së fundi kështu ka dëgjuar të përflitet.

LEXO EDHE:  Fituesi i BB i lidhur me moderatoren shqiptare

LEXO EDHE:  "Largimi i Lleshajt nuk ishte për shkak të protestës"/ Rama zbulon “prapaskenat”

Amarda hedh poshtë të gjithë zërat duke thënë se nuk e di se ekziston një ndërhyrje e tillë.

Jooo këto lloj ndërhyrje hera e parë që e dëgjoj! Google e dashur dhe e vërteton”, i është përgjigjur Ami./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ulet në prehrin e Geljanit/ Konkurrenti shpërthen ndaj Sarës

Publikuar

-

Nga

Ulet në prehrin e Geljanit/ Konkurrenti shpërthen ndaj Sarës

Episodi i kaluar i Përputhen ka nisur me një shpërthim nga ana e Shkëlqimit, një prej konkurrentëve të rinj.

Ai u shpreh se ishte tejet i nxhehur me gjstin e Sarës, që kishte bërë në sy të tij pak para se të niste emisioni.

Shkëlqimi tha se nuk e priste që Sara të bënte atë veprim duke qenë se sapo kishin realizuar takimine  tyre dhe ende nuk është transmetuar.

Ai zbuloi se pak para se të niste emisioni, Sara ishte ulur në prehrin e Geljanit, një prej konkurrentëve të rinj.

LEXO EDHE:  Gazetari i njohur merr vendimin e papritur/Jep një mesazh të fundit për shqiptarët (Video)

LEXO EDHE:  “Ta ha zemrën”/ Ish shoqja e ngushtë e Kim Kardashian në një lidhje me futbollistin shqiptar

Madje në fund ai ka kërkuar që nuk dëshiron që takimi i tyre të transmetohet pas këtij gjesti./ CNA.al

LEXO TE PLOTE