Connect with Us

Një nga vajzat më të bukura të ekranit/ Fotot magjepsëse të ish Miss Kosta Rikës

Showbizz

Një nga vajzat më të bukura të ekranit/ Fotot magjepsëse të ish Miss Kosta Rikës

Publikuar

-

Një nga vajzat më të bukura të ekranit/ Fotot magjepsëse të ish Miss Kosta Rikës

Karina Ramos Leiton, lindur më 14 korrik 1993 në Heredia , Kosta Rika,  është një yll televizioni në Kosta Rika , modele dhe pjesëmarrëse e konkursit të bukurisë, e cila u kurorëzua “Miss Costa Rica 2014” dhe përfaqësoi vendin e saj në “Miss Universe 2014.”

Ajo është gjithashtu CEO dhe pronare e agjencisë së modelimit “Imagination Agency SA” , krijuar nga ajo për përgatitjen e kandidatëve të ardhshëm të konkursit të bukurisë. Në vitin 2019 ajo krijoi markën e saj Fireproof nga Kary.

Pasi fitoi Miss Costa Rica 2014, karriera e saj u ngrit në nivelin ndërkombëtar. Ajo ka qenë modele në të gjithë botën dhe duke ecur në Javën e Modës në Neë York, Javën e Modës në Los Angeles dhe Javën e Notit në Miami.

LEXO EDHE:  Çmend ndjekësit me bukurinë e saj/ Fotot më mahnitëse të modeles bukuroshe të Instagramit

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Unë përdor photoshop?”/ Ana Kauri iu përgjigjet kritikëve

Publikuar

-

Nga

“Unë përdor photoshop?”/ Ana Kauri iu përgjigjet kritikëve

Ana Kauri është një nga vajzat më të komentuara dhe të pëlqyera të showbizit. Bukuroshja ka treguar se është pa komplekse duke zbuluar ndërhyrjet estetike që ka bërë në fytyrë.

Së fundi në një foto të publikuar në rrjetet sociale ajo ka treguar se është akuzuar nga ndjekësit për photoshop.

Ana iu është përgjigjur të gjithëve me një video në Instastory, ku tregon se ajo nuk përdor photoshop.

LEXO EDHE:  Supermodelja bombastike që çmendi meshkujt me format e saj/ Fotot më përvëluese të “bishës” ukrainase

LEXO EDHE:  Supermodelja bombastike që çmendi meshkujt me format e saj/ Fotot më përvëluese të “bishës” ukrainase

Përshëndetje miq, po shikoja pak komentet në foton time të fundit që kam postuiar dhe po më akuzonit për photoshop. Unë photoshop? Si ka mundësi thashë? Unë kam përdorur vetëm efektin e kamerës që është për ta larguar sa më shumë objektin ose për ta afruar. Gjithsesi do iu dërgoj një video dhe ta mësoni dhe ju”, është shprehur Ana Kauri./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas reagimit të Mevlanit/ Juli bën paralajmërimin: Sekretet sheshit

Publikuar

-

Nga

Pas reagimit të Mevlanit në rrjetet sociale, ku përcjell mesazhin që “Shpresa nuk vdes kurrë “, ndjekësve iu ka tërhequr vëmendjen komenti i Julian Lalës.

Krahas fotos, Juli shkruan: “Ora 14:52 në dorë 😮 sekretet sheshit 😀”.

Nuk e dimë nëse ky është një koment me shaka apo thumbues i Julit, apo për çfarë sekretesh e ka fjalën. Kujtojmë se largimi i Ledjanës nga Përputhen është komentuar pafund në mediat rozë. Madje nuk kanë munguar as reagimet dhe akuzat nga të tjerë ish konkurrentë të Përputhen.

Pak ditë më parë Melisa hodhi akuza ndaj Ledjanës, duke aluduar se ajo ka një lidhje jashtë programit.

O zemra e vogel sa qenka lumturu qe i kam permend emrin ja se po te permend serish se me duket mi more me shaka mesazhet qe te shkruaja! Te flasesh ne telefon ke frike por te shpikesh mbi mua te pelqen! Une jam me parimin qe nese zihen 2 te rinj duhet te ngeli mes ketyre 2 te rinjve por te paftyrat nderhyjne familjen, permendin mamane dhe babane! Une personalisht u lodha me mesazhe me ty kshuqe preferoj te bej nje xhiro andej nga bukëmira! Dergoji fjalet edhe andej nga belgjika, do degjohemi shume shpejt por une jam qingji i urte qe pin 2 nena!”

LEXO EDHE:  Modelja që po “marros” meshkujt/ Fotot më përvëluese të Ana Cheri

LEXO EDHE:  “Luftë” për një mashkull/ Ledjana në prehrin e Mevlanit, Antonela bën komentin e papritur

Ndërkohë nga ana tjetër Ledjana reagoi duke hedhur poshtë akuzat, madje duke kërcënuar se ata që po e akuzojnë padrejtësisht do ta paguajnë shumë shtrenjtë.

“Largimi im nga emisioni nuk ka te beje as me Mevlanin e as me faktin qe ju kam genjyer gjithe keto kohe. Jam akuzuar 2 here ne ate program per martese te rreme pa asnje prove, ndaj kjo eshte nje pabesi qe me eshte bere.

Po ju them vetem dicka , kushdo qe vazhdon dhe me akuzon per burrin ne Belgjike dhe thote kam bomba per Ledjanen, betohem ne Zot se sot eshte dhe dite e shenjte se ka per ta paguar shtrenjte”, shkruante Ledjana./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas ikjes së Ledjanës nga Përputhen/ Mevlani jep mesazhin e rëndësishëm

Publikuar

-

Nga

Pas ikjes së Ledjanës nga Përputhen/ Mevlani jep mesazhin e rëndësishëm

Konkurrentja e Përputhen, Ledjana Prenga, bëri të ditur vendimin e saj duke treguar se është larguar nga programi.

Nëpërmjet një statusi ajo bëri të ditur se largimi i saj nuk ka të bëjë me akuzat që janë hedhur së fundi ndaj saj, por për arsye të tjera të cilat i shprehu edhe në emision.

Nga ana tjetër, Mevlani nuk ka reaguar ende rreth largimit të saj, por nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale ka përcjellë një mesazh të rëndësishëm.

LEXO EDHE:  Millie pozon në Insta

LEXO EDHE:  Pas ndarjes me Beartin/ Tea vesh fustanin e bardhë të nusërisë

“Shpresa nuk vdes kurrë”, shkruan ai. Ende nuk e dimë se çfarë ka ndodhur mes dyshes dhe nëse Mevlani do të vijojë të qëndrojë në program apo do të tërhiqet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE