Ekskluzive/ Ikën Shalsi, zbulohen kandidatët e PS për Pogradecin

Socialistët janë duke i dhënë dorën e fundit listave të kandidatëve për deputetë. Në qarkun e Korçës mësohet se në krah të Niko Peleshit do të ketë emra të rinj në listë. Burime zyrtare nga PS-ja lokale i thanë CNA.al se Eduard Shalsi është larguar nga lista e qarkut të Korçës dhe nuk do mbulojë … Continue reading Ekskluzive/ Ikën Shalsi, zbulohen kandidatët e PS për Pogradecin