Connect with Us

Në gjumë me gojë hapur/ Grimieri nxjerr foton që Kim Kardashian nuk do të donte ta shihte

Showbizz

Në gjumë me gojë hapur/ Grimieri nxjerr foton që Kim Kardashian nuk do të donte ta shihte

Publikuar

-

Në gjumë me gojë hapur/ Grimieri nxjerr foton që Kim Kardashian nuk do të donte ta shihte

Kim Kardashian është cilësuar si një femrat më seksi në botë për shkak të formave të saj të rrumbullakosura.

Biznesmenia kujdeset gjithnjë që në fotot e saj të dalë sa më e kuruar deri në detaj. Së fundi grimieri i Kim ka publikuar një foto të Kim Kardashian që me siguri nuk është ndjerë mirë kur e ka parë.

LEXO EDHE:  Foto/ Lulet më të çuditshme në botë

Ajo shfaqet e ulur në karrige dhe teksa grimieri merret me flokët e saj atë e ka zënë gjumi me gojën hapur.

“Të dua Kim”, shkruan grimieri në foto. “Unë të urrej ty! Ti më rraskapit!”, ka komentuar Kim./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Publikuar

-

Nga

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Andi Shehi është një nga konkurrentët, i cili është përfolur shumë në mediat rozë pas daljes nga Përputhen.

Loja e tij me Tean, zemëroi të gjithë publikun të cilëti kryqëzuan në rrjetet sociale me komentet e tyre.

Por pas bujës së madhe, Andi ka vijuar me aktivitet e tij. Ai është bërë pjesë e një prej klipit më të ri të këngëtares Shkenda Dubovca, këngës “Si dikur”.

Kujtojmë se Andi jashtë emisionit është përfolur për një lidhje dashurie me ish konkurrenten Melisa Lleshi.

LEXO EDHE:  (FOTO)Demi, çfarë po u bën të pasmeve?!

LEXO EDHE:  Çifti drejt martesës!/ Dj Geek dhe Dafina Zeqiri zyrtarizojnë lidhjen e tyre

Së fundi pas deklaratës së Tea, Andi ka reaguar duke thënë se pasi të shtojë 30 mijë ndjekës në Facebook do të tregojë deklarata të forta për Tean dhe jetën e tij private./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk ndalet Sara e Përputhen/ Vijon me fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

Sara Malaj është një nga konkurrentet më të komentuara të Përputhen.

Pak ditë më parë ajo ndezi rrjetin duke publikuar një foto ku shfaqej gjysmë e zhveshur dhe zbulonte tatuazhet që kishte në trup.

Ndërkohë ajo vijon me fotot provokuese. Së fundi ka dhuruar një pozë shumë të nxehtë të cilën e ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Ajo shfaqet e veshur me një xhaketë të zezë, ku lehtësisht duket se nuk mban reçipeta, si dhe tregon këmbët./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Reperja i heq të gjitha!/ Nuk përmbahet në setin e ri fotografik

LEXO EDHE:  (FOTO)Demi, çfarë po u bën të pasmeve?!

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Publikuar

-

Nga

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga çiftet që po formohen në Përputhen. dyshja ka patur shumë zënka dhe debate mes tyre dhe duket se vijonë edhe pasi janë deklaruar vetëm për nëjri-tjetrin.

Së fundi Jasmina ka publikuar një foto ku andi tregon se është fotografi.

Vetëm një dorë e artistit din me qit në foto një artiste kshtu si ti. Hint: Artisti që ka qit në foto jam une 🤫 veq mos folni ju. ❤️❤️❤”, shkruan ai.

Më pas Jasmina ka reaguar duke iu drejtuar se për një herë të vetme duhet të mendonte për të dhe jo për veten.

LEXO EDHE:  Zbuloni mënyrën se si po e feston Kim Kardashian 37 vjetorin

LEXO EDHE:  (FOTO)Demi, çfarë po u bën të pasmeve?!

Më pas ai e merr me të mira duke i shkruar: “A ti je dritë”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE