Connect with Us

Mahnit me tiparet e saj prej kukulle/ Fotot më magjepsëse të Kristen Hancher

Showbizz

Mahnit me tiparet e saj prej kukulle/ Fotot më magjepsëse të Kristen Hancher

Publikuar

-

Mahnit me tiparet e saj prej kukulle/ Fotot më magjepsëse të Kristen Hancher

Kristen Hancher është një aktore kanadeze dhe influencuese e mediave sociale. Hancher lindi në Ontario, Kanada. Ajo filloi karrierën e saj në kanalin e transmetimit të drejtpërdrejtë YouNow , pastaj u transferua në Instagram ku ka më shumë se 5 milionë ndjekës.

Ajo publikon foto shumë provokuese ku mahnit me tiparet e saj prej kukulle. Kristen eksperimenton shumë shpesh me pamjen e saj, ku ne fotot e saj në Instagram tregon se ka provuar çdo lloj ngjyre të mundshme.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Publikuar

-

Nga

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Andi Shehi është një nga konkurrentët, i cili është përfolur shumë në mediat rozë pas daljes nga Përputhen.

Loja e tij me Tean, zemëroi të gjithë publikun të cilëti kryqëzuan në rrjetet sociale me komentet e tyre.

Por pas bujës së madhe, Andi ka vijuar me aktivitet e tij. Ai është bërë pjesë e një prej klipit më të ri të këngëtares Shkenda Dubovca, këngës “Si dikur”.

Kujtojmë se Andi jashtë emisionit është përfolur për një lidhje dashurie me ish konkurrenten Melisa Lleshi.

LEXO EDHE:  Tifoze e zjarrtë e Fiorentinës/ Njihuni me modelen shqiptare që po “tërbon” ndjekësit

LEXO EDHE:  “Mos na hidhni në Instagram ore”/ Veliaj tallet me Bashën dhe tregon tramvajin tek sheshi “Nënë Tereza”

Së fundi pas deklaratës së Tea, Andi ka reaguar duke thënë se pasi të shtojë 30 mijë ndjekës në Facebook do të tregojë deklarata të forta për Tean dhe jetën e tij private./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk ndalet Sara e Përputhen/ Vijon me fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

Sara Malaj është një nga konkurrentet më të komentuara të Përputhen.

Pak ditë më parë ajo ndezi rrjetin duke publikuar një foto ku shfaqej gjysmë e zhveshur dhe zbulonte tatuazhet që kishte në trup.

Ndërkohë ajo vijon me fotot provokuese. Së fundi ka dhuruar një pozë shumë të nxehtë të cilën e ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Ajo shfaqet e veshur me një xhaketë të zezë, ku lehtësisht duket se nuk mban reçipeta, si dhe tregon këmbët./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Flokë me ngjyra kemi parë plot, por ky trend i ri është kaq fantastik

LEXO EDHE:  Vajza e Sabianit “tërbon” rrjetin me buzët e kuqe/ Dhuron poza “hot” nga krevati

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Publikuar

-

Nga

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga çiftet që po formohen në Përputhen. dyshja ka patur shumë zënka dhe debate mes tyre dhe duket se vijonë edhe pasi janë deklaruar vetëm për nëjri-tjetrin.

Së fundi Jasmina ka publikuar një foto ku andi tregon se është fotografi.

Vetëm një dorë e artistit din me qit në foto një artiste kshtu si ti. Hint: Artisti që ka qit në foto jam une 🤫 veq mos folni ju. ❤️❤️❤”, shkruan ai.

Më pas Jasmina ka reaguar duke iu drejtuar se për një herë të vetme duhet të mendonte për të dhe jo për veten.

LEXO EDHE:  Flokë me ngjyra kemi parë plot, por ky trend i ri është kaq fantastik

LEXO EDHE:  Trupi i saj është një ëndërr/ Fotot më të nxehta të yllit të Instagramit

Më pas ai e merr me të mira duke i shkruar: “A ti je dritë”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE