Zbulohen dokumentet false/ Thellohet skandali i tenderave për pastrimin e Tiranës

Tenderat dhe skandalet në institucionet publike vazhdojnë të tronditin opinionin publik. Ashtu siç ndodhi me falsifikimin e dokumentave në Unazën e Madhe, tashmë falsifikime të tilla po shkojnë në Bashkinë e Tiranës. Gjithmonë qeverisja është mbrojtur me faktin se nuk janë ata përgjegjës për falsifikimet, por bizneset private. CNA.al ka mundur të sigurojë nga Bashkia … Continue reading Zbulohen dokumentet false/ Thellohet skandali i tenderave për pastrimin e Tiranës