Plas në PS-në e Pogradecit: Nuk e duam Shalsin deputet

Eduart Shalsi, deputet i qarkut të Korçës dhe i zonës së Pogradecit, ka filluar të ketë probleme jo vetëm me elektoratin e zonës së tij, por edhe me strukturat socialiste. Burime nga strukturat lokale të PS në Pogradec i thanë CNA.al se socialistët kanë refuzuar kandidaturën e Eduart Shalsit, për të rikandiduar në Pogradec. Drejtuesit … Continue reading Plas në PS-në e Pogradecit: Nuk e duam Shalsin deputet