Connect with Us

“Luftë” për një mashkull/ Ledjana në prehrin e Mevlanit, Antonela bën komentin e papritur

Showbizz

“Luftë” për një mashkull/ Ledjana në prehrin e Mevlanit, Antonela bën komentin e papritur

Publikuar

-

“Luftë” për një mashkull/ Ledjana në prehrin e Mevlanit, Antonela bën komentin e papritur

Trekëndëshi i dashurisë, Ledjana, Mevlani, Antonela janë kthyer në personazhet më të komentuar në rrjetet sociale.

Mevlani ka deklaruar se ndodhet mes pëlqimit për të dyja vajzat dhe e ka shumë të vështirë të zgjedhë njërën prej tyre.

Zgjedhja e Mevlanit për takimin e javës së ardhshme nervozoi Ledjanën , e cila pati një përballje mbrëmjen e kaluar duke i kërkuar arsyen pse kishte vendosur që të kishte një takim me Antonelën dhe jo me të.

Por pavarësisht të gjtihave nuk mungojnë fotot e tyre në rrjetet sociale ku shfaqen pranë njëri-tjetrit, madje këtë herë Ledjana ka pozuar duke u ulur në prehrin e tij.

LEXO EDHE:  Fotot mahnitëse dhe të rralla nga National Geographic

Komentet në këtë postim kanë qenë të shumta por ai që ka tërhequr më shumë vëmendjen ka qenë komenti i Antonelës.

“E mbyte djalin”, shkruan Antonela ndërsa nuk ka munguar dhe përgjigjja e Ledjanës ku shkruan: “Peshojnë içik, do të vish të na ndihmosh t’i  mbajmë?”/ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledjana Prenga (@ledjanaprengaa)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Publikuar

-

Nga

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Andi Shehi është një nga konkurrentët, i cili është përfolur shumë në mediat rozë pas daljes nga Përputhen.

Loja e tij me Tean, zemëroi të gjithë publikun të cilëti kryqëzuan në rrjetet sociale me komentet e tyre.

Por pas bujës së madhe, Andi ka vijuar me aktivitet e tij. Ai është bërë pjesë e një prej klipit më të ri të këngëtares Shkenda Dubovca, këngës “Si dikur”.

Kujtojmë se Andi jashtë emisionit është përfolur për një lidhje dashurie me ish konkurrenten Melisa Lleshi.

LEXO EDHE:  “Ti mund të kesh trupin tim nëse…”/ Demi Rose tërbon meshkujt, iu kthen të pasmet dhe iu jep “këshillën”

LEXO EDHE:  Rovena Stefa shpërthen ndaj Arian Çanit/ “Shpresoj që Zoti t’ia mbyllë sa më shpejt emisionin”

Së fundi pas deklaratës së Tea, Andi ka reaguar duke thënë se pasi të shtojë 30 mijë ndjekës në Facebook do të tregojë deklarata të forta për Tean dhe jetën e tij private./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk ndalet Sara e Përputhen/ Vijon me fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

Sara Malaj është një nga konkurrentet më të komentuara të Përputhen.

Pak ditë më parë ajo ndezi rrjetin duke publikuar një foto ku shfaqej gjysmë e zhveshur dhe zbulonte tatuazhet që kishte në trup.

Ndërkohë ajo vijon me fotot provokuese. Së fundi ka dhuruar një pozë shumë të nxehtë të cilën e ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Ajo shfaqet e veshur me një xhaketë të zezë, ku lehtësisht duket se nuk mban reçipeta, si dhe tregon këmbët./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Fotot mahnitëse dhe të rralla nga National Geographic

LEXO EDHE:  “Ti mund të kesh trupin tim nëse…”/ Demi Rose tërbon meshkujt, iu kthen të pasmet dhe iu jep “këshillën”

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Publikuar

-

Nga

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga çiftet që po formohen në Përputhen. dyshja ka patur shumë zënka dhe debate mes tyre dhe duket se vijonë edhe pasi janë deklaruar vetëm për nëjri-tjetrin.

Së fundi Jasmina ka publikuar një foto ku andi tregon se është fotografi.

Vetëm një dorë e artistit din me qit në foto një artiste kshtu si ti. Hint: Artisti që ka qit në foto jam une 🤫 veq mos folni ju. ❤️❤️❤”, shkruan ai.

Më pas Jasmina ka reaguar duke iu drejtuar se për një herë të vetme duhet të mendonte për të dhe jo për veten.

LEXO EDHE:  Në muajin e fundit të shtatzënisë/ Arbenita Ismajli tregon arsyen pse nuk publikon foto me barkun e rrumbullakosur

LEXO EDHE:  “Pritja më e ëmbël"/ Andrra Destani dhe Sinan Hoxha prindër për herë të dytë

Më pas ai e merr me të mira duke i shkruar: “A ti je dritë”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE