Connect with Us

“Ku ka tym ka dhe zjarr”/ Fifi flet për raportin me Fation Kuqarin

Showbizz

“Ku ka tym ka dhe zjarr”/ Fifi flet për raportin me Fation Kuqarin

Publikuar

-

"Ku ka tym ka dhe zjarr”/ Fifi flet për raportin me Fation Kuqarin

Fifi është një nga këngëtaret më të komentuara dhe të pëlqyera të showbizit. Këngëtarja është përfolur shumë për jetën e saj private si dhe lidhjet me personazhe të njohura të showbizit.

Së fundi ajo është komentuar në mediat rozë për një lidhje dashurie me ish konkurrentin e Përputhen, Fation Kuqarin.

E ftuar në emisionin “E diell”, e pyetur se çfarë mendon për këto lajme që kanë bërë xhiron në rrjetet sociale, ajo është përgjigjur:

Vetë i kam nxjerrë ato lajme. E vërtetë ku ka tym ka dhe zjarr”, është shprehur ajo duke mos sqaruar asnjë nga thashethemet./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Shpërthen” xhelozia/ Antonela nuk përmbahet ndaj Sindit

Publikuar

-

Nga

Së fundmi programit të Përputhen i është rikthyer konkurenti I cili ishte pezulluar për pak kohë Atdheu.

Ardhja e tij ka ngjalkur xhelozi te shumë konkurentë. Një ndër to ka qene edhe Sindi e cila më përpara ka shprehur një pëlqim ndaj tij.

Gjatë një debate të bërë ditën e sotme Sindi i ka thënë Antonelës se po  e ndjen konkurencën për Atdheun.

“Konkurencën, je sa kjo taka ime shpirt”, i përgjigjet Antonela me ironi dhe qesh.

LEXO EDHE:  Marina Vjollca ka gati emisionin e ri dhe do të jetë BOMBË!

LEXO EDHE:  Videoklipi që po "fikson" internetin/ Këngëtarja e njohur publikon këngën e filmit më të përfolur

Kjo deklaratë ka irritur si Sindin ashtu edhe opinionistin e këtij emisioni, Arjan Konomin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I mbulon fytyrën me një emoji/ Shqipes nuk i del e keqja me Mevlanin

Publikuar

-

Nga

Shqipe Hysenaj është një nga ish-konkurrentet e Përputhen e cila komentohet shpeshherë në mediat rozë.  Gjatë kohës që ishte pjesë e emisionit ajo bëri disa takime me Mevlanin dhe dukej sikur gjithçka  mes tyre po shkonte mirë.

Pasi Shqipja u largua nga programi u bë pjesë e klipit të Mevlanit, por pas disa kohësh ajo u shpreh se ky i fundit nuk i ka dhënë lekët që i kishte borxh.

Mesa duket Shqipes akoma nuk i ka dalë e keqja me konkurrentin. Në Instgram ajo ka shpërndarë  një foto për të lajmëruar giveaway-n e Ledianës dhe Mevlanit, por Shqipja ka preferuar që fytyrën e këtij të fundit ta mbulojë me një emoji.  Edhe pse ky giveaway është i të dyve Shqipja ka bërë tag vetëm Ledianën.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Të presim në Rusi”/ Modelja seksi i bën ftesën reperit shqiptar

Publikuar

-

Nga

“Të presim në Rusi”/ Modelja seksi i bën ftesën reperit shqiptar

Modelja e njohur ruse, Ariana Lirey ka publikuar në rrjetin e saj social një video ku shfaqet duke dëgjuar këngën e Don Xhonit “Freestyle” ose siç njihet ndryshe “Make a pose”.

Bukuroshja krahas videos shkruan se po e pret Don Xhonin në Rusi duke e quajtur me përkëdheli “bebi”.

“Të presim në Rusi bebi”, shkruan Ariana.

Don Xhoni e ka ripostuar videon duke e falenderuar madje duke i dërguar dhe një emoji zemër.

LEXO EDHE:  Marina Vjollca ka gati emisionin e ri dhe do të jetë BOMBË!

LEXO EDHE:  Khloe Kardashian shtatzënë për herë të dytë?/ Ndjekësit kapin detajin dyshues

Kujtojmë se Freestyle i Don Xhonit u bë viral menjëherë dhe shumë personazhe të njohur kanë publikuar video të ndryshme në Tik tok me këngën e tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE