Connect with Us

Këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”/ Aliu vë në rrezik vajzat e jetimores

Life Style

Këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”/ Aliu vë në rrezik vajzat e jetimores

Publikuar

-

Këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”/ Aliu vë në rrezik vajzat e jetimores

Ezhder futet në telashe për shkak të Defnes dhe të gjithë nisin të dyshojnë tek ai. Nazan bën të pamundurën për të ndarë Serkanin dhe Xhemrenë. Kader bie në dashuri me djalin që ka punësuar Nazan për të ndarë Xhemrenë dhe Serkanin.

Ejlyl mëson se Aliu është duke bashkëpunuar me mafiozët për shkak të misionit të tij. Ali për të zbatuar planin e tij i kërkon Ejlylit ta qëllojë me armë dhe të arratiset.

Vajzat vihen në rrezik të madh nga lëvizja e fundit e Aliut për të rrëzuar bandën kriminale. Ali duhet të marrë një vendim të vështirë për t’i shpëtuar./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Publikuar

-

Nga

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Andi Shehi është një nga konkurrentët, i cili është përfolur shumë në mediat rozë pas daljes nga Përputhen.

Loja e tij me Tean, zemëroi të gjithë publikun të cilëti kryqëzuan në rrjetet sociale me komentet e tyre.

Por pas bujës së madhe, Andi ka vijuar me aktivitet e tij. Ai është bërë pjesë e një prej klipit më të ri të këngëtares Shkenda Dubovca, këngës “Si dikur”.

Kujtojmë se Andi jashtë emisionit është përfolur për një lidhje dashurie me ish konkurrenten Melisa Lleshi.

LEXO EDHE:  Mesude merr vendimin shokues/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë javën e ardhshme në serialin “Lule të vetmuara”

LEXO EDHE:  Sot në “Lule të vetmuara”/ Emine plagos Mesuden

Së fundi pas deklaratës së Tea, Andi ka reaguar duke thënë se pasi të shtojë 30 mijë ndjekës në Facebook do të tregojë deklarata të forta për Tean dhe jetën e tij private./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk ndalet Sara e Përputhen/ Vijon me fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

Sara Malaj është një nga konkurrentet më të komentuara të Përputhen.

Pak ditë më parë ajo ndezi rrjetin duke publikuar një foto ku shfaqej gjysmë e zhveshur dhe zbulonte tatuazhet që kishte në trup.

Ndërkohë ajo vijon me fotot provokuese. Së fundi ka dhuruar një pozë shumë të nxehtë të cilën e ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Ajo shfaqet e veshur me një xhaketë të zezë, ku lehtësisht duket se nuk mban reçipeta, si dhe tregon këmbët./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Kader merr lajmin e keq për të motrën/ Çfarë do të ndodhë këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Maxhide fajëson Meralin për vdekjen e së bijës

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Publikuar

-

Nga

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga çiftet që po formohen në Përputhen. dyshja ka patur shumë zënka dhe debate mes tyre dhe duket se vijonë edhe pasi janë deklaruar vetëm për nëjri-tjetrin.

Së fundi Jasmina ka publikuar një foto ku andi tregon se është fotografi.

Vetëm një dorë e artistit din me qit në foto një artiste kshtu si ti. Hint: Artisti që ka qit në foto jam une 🤫 veq mos folni ju. ❤️❤️❤”, shkruan ai.

Më pas Jasmina ka reaguar duke iu drejtuar se për një herë të vetme duhet të mendonte për të dhe jo për veten.

LEXO EDHE:  NASA ka një paralajmërim/ Rreziku që i kanoset tokës në 2022

LEXO EDHE:  Kader merr lajmin e keq për të motrën/ Çfarë do të ndodhë këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”

Më pas ai e merr me të mira duke i shkruar: “A ti je dritë”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE