Connect with Us

Ish modeles turke i vjedhin të dhënat në telefonin e saj/ Del fotoja ku shfaqet topless

Showbizz

Ish modeles turke i vjedhin të dhënat në telefonin e saj/ Del fotoja ku shfaqet topless

Publikuar

-

Ish modeles turke i hakojnë telefonin/ Del fotoja ku shfaqet topless

Ish modelja turke Kardelen Ergin është përballë me shumë komente dhe reagime nga ndjekësit, pasi në llogarinë e saj në Instagram u publikua një foto ku ajo shfaqej topless.

Duke qenë se ajo ka qenë gjithnjë e komentuar për jetën e saj luksoze dhe private, komentuesit vijuan me komentet kritikuese ndaj modeles.

Pas pak orësh, Kardelen reagoi në një postim në rrjetet sociale duke thënë se telefoni i saj ishte hakuar dhe personat që e kishin bërë këtë do të përballeshin me ligjin.

LEXO EDHE:  Njihuni me Mbretëreshën e belfie-ve

Mediat turke shkruajnë se Ergin do të ngrejë një process gjyqësor ku do të kërkojë dëmshpërblim material dhe moral ndaj personave që i vodhën të dhënat e saj nga telefoni.

“Telefoni im është hakuar 6 orë më parë. Kam rikuperuar gjithçka nga adresa ime. Po nuk do ta lë me kaq’”, shkruan Kardelen./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Mevlani indiferent ndaj Ledjanës/ Veprimi i tij bën ndjekësit të dyshojnë

Publikuar

-

Nga

Mevlani indiferent ndaj Ledjanës/ Veprimi i tij bën ndjekësit të dyshojnë

Jasmina dhe Andi janë dy prej personazheve më të pëlqyer dhe të komentuar të Përputhen. Në puntatën e kaluar është transmetuar takimi mes tyre.

Pas takimit, Jasmina shpërtheu në lot duke u shprehur se, ndihej e lodhur nga e gjithë situata. Andi shkoi drejt saj për ta qetësuar dhe Ledjana i liroi vendin të ulej pranë Jasminës.

Ndërkohë ajo u ul në vendin e Andit, shumë pranë Mevlanit, por regaimi i tij ka marrë të gjithë vëmendjen.

Ndjekësit kanë vënë re që ai është treguar shumë indiferent, serioz dhe i ftohtë në atë moment. Menjëherë kanë vërshuar komentet në rrjetet sociale ku shumë prej ndjekësve ju duket e çuditshme pse Mevlani nuk reagoi në atë moment.

LEXO EDHE:  Fotoja e fustanit ndez internetin, i bardhë-i artë apo blu-e zezë?

LEXO EDHE:  Nuk është Hande Ercel/ Kjo është aktorja më e komentuar në rrjetet sociale

Për më tepër lexoni disa prej komenteve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ia arriti ta ndajë nga Sindi”/ Mevlani ia thotë në sy Olës: Super aktrim me Muratin

Publikuar

-

Nga

“Ia arriti ta ndajë nga Sindi”/ Mevlani ia thotë në sy Olës: Super aktrim me Muratin

Në episodin e kaluar të emisionit Përputhen, është transmetuar takimi i Olës me Muratin. Në lidhje me takimin e tyre, Mevlani është shprehur se, Ola po aktron me Muratin.

Mevlani tha se, ajo që donte të bënte ishte ta ndante nga Sindi dhe pasi e arriti këtë tani do ta parkojë në rreshtin e dytë.

Po mendoj për Olën që është një super aktrim sa i përket për Muratin.Sepse nuk mundesh me qenë aq i afërt për dy takime. Mundesh të jesh por kur shpreh edhe pëlqime për djem të tjerë. Ia arriti ta ndajë nga Sindi. Tashi nga java tjetër do e parkojë në rresht të dytë edhe pastaj e ka në dorë kur të dojë”, është shprehur Mevlan Shaba./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Në New York me peshqir në kokë/ Ronela Hajati: Ja si dilet nga shtëpia

Publikuar

-

Nga

Në New York me peshqir në kokë/ Ronela Hajati: Ja si dilet nga shtëpia

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të dashura të shoëbizit. Hajati ëshët shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj.

Së fundi ajo ka treguar se ndodhet në New York dhe i ka befasuar të gjithë me pamjen e saj.

Ronela shihet se ka dalë nga shtëpia me një peshqir në kokë dhe krahas shkruan:“Ja si dilet nga shtëpia kur e ke me ngut”.

Kujtojmë se Ronela pak ditë më parë publikoi këngën e dytë të albumit “Rron”, e cila ka rezultuar shumë e suksesshme dhe është pëlqyer shumë nga ndjekësit e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE