Connect with Us

Grushta dhe të shara në prapaskenë/ Dy konkurrentë përjashtohen nga emisioni

Showbizz

Grushta dhe të shara në prapaskenë/ Dy konkurrentë përjashtohen nga emisioni

Publikuar

-

Grushta dhe të shara në prapaskenë/ Dy konkurrentë përjashtohen nga emisioni

Javën e kaluar në emisionin “Përputhen” pati shumë debate dhe zënka pas hyrjes së konkurrentit të ri, Dorjanit.

Pas batutave në emision e ditës së enjte, nisi debati mes Erit dhe Dorjanit i cili përfundoi në përplasje fizike në prapaskenë.

Ata janë zënë me grushta dhe kanë ofenduar njëri-tjetrit dhe në lidhje me këtë produksioni vendosi të përjashtonte Eri dhe Dorjanin.

LEXO EDHE:  Sherr masiv në Itali/ Katër të plagosur, mes tyre edhe shqiptarë

Eri është përfundimisht i përjashtuar nga ky program. Ndërsa Dori, djali i ri që iu bashkua programit, edhe Dori është përjashtuar nga emisioni. Më vjen keq sepse sapo ishte bërë pjesë”, u shpreh Bora mbrëmë në Prime./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Publikuar

-

Nga

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Andi Shehi është një nga konkurrentët, i cili është përfolur shumë në mediat rozë pas daljes nga Përputhen.

Loja e tij me Tean, zemëroi të gjithë publikun të cilëti kryqëzuan në rrjetet sociale me komentet e tyre.

Por pas bujës së madhe, Andi ka vijuar me aktivitet e tij. Ai është bërë pjesë e një prej klipit më të ri të këngëtares Shkenda Dubovca, këngës “Si dikur”.

Kujtojmë se Andi jashtë emisionit është përfolur për një lidhje dashurie me ish konkurrenten Melisa Lleshi.

LEXO EDHE:  Sherr mes çiftit shqiptar në Itali/ Burri plagos me thikë e pistoletë gruan

LEXO EDHE:  Sherr mes çiftit shqiptar në Itali/ Burri plagos me thikë e pistoletë gruan

Së fundi pas deklaratës së Tea, Andi ka reaguar duke thënë se pasi të shtojë 30 mijë ndjekës në Facebook do të tregojë deklarata të forta për Tean dhe jetën e tij private./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk ndalet Sara e Përputhen/ Vijon me fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

Sara Malaj është një nga konkurrentet më të komentuara të Përputhen.

Pak ditë më parë ajo ndezi rrjetin duke publikuar një foto ku shfaqej gjysmë e zhveshur dhe zbulonte tatuazhet që kishte në trup.

Ndërkohë ajo vijon me fotot provokuese. Së fundi ka dhuruar një pozë shumë të nxehtë të cilën e ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Ajo shfaqet e veshur me një xhaketë të zezë, ku lehtësisht duket se nuk mban reçipeta, si dhe tregon këmbët./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Rrihen me njëri-tjetrin doganierët në Sarandë, njëri përfundon në pranga

LEXO EDHE:  Rrihen me njëri-tjetrin doganierët në Sarandë, njëri përfundon në pranga

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Publikuar

-

Nga

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga çiftet që po formohen në Përputhen. dyshja ka patur shumë zënka dhe debate mes tyre dhe duket se vijonë edhe pasi janë deklaruar vetëm për nëjri-tjetrin.

Së fundi Jasmina ka publikuar një foto ku andi tregon se është fotografi.

Vetëm një dorë e artistit din me qit në foto një artiste kshtu si ti. Hint: Artisti që ka qit në foto jam une 🤫 veq mos folni ju. ❤️❤️❤”, shkruan ai.

Më pas Jasmina ka reaguar duke iu drejtuar se për një herë të vetme duhet të mendonte për të dhe jo për veten.

LEXO EDHE:  Sherr mes çiftit shqiptar në Itali/ Burri plagos me thikë e pistoletë gruan

LEXO EDHE:  Sherr mes çiftit shqiptar në Itali/ Burri plagos me thikë e pistoletë gruan

Më pas ai e merr me të mira duke i shkruar: “A ti je dritë”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE