Connect with Us

“E kam zënë unë se kishte turp”/ Tea flet për njohjen me Beartin

Showbizz

“E kam zënë unë se kishte turp”/ Tea flet për njohjen me Beartin

Publikuar

-

/
Upsss/ E papritur, Tea dhe Bearti rikthehen në Përputhen

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi janë një nga çiftet më të komentuara në mediat rozë pas konfirmimit të lidhjes së tyre.

Tea është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh realizon bashkëbisedime me ndjekësit e saj. Ndjekësit e kanë pyetu rnë lidhje me Beartin për të zbuluar më shumë rreth tyre.

“Çfarë është ajo që të pëlqeu më shumë te Bearti dhe të fitoi si femër?”,  e pyet ndjekësi.

LEXO EDHE:  Bjondina më provokuese e momentit/ Njihuni me bukuroshen që po pushton rrjetin me fotot me bikini

“Një korrigjim, e kam zënë unë se ky kishte turp, po, kishte turp nga unë”, u shpreh Tea.

Thuhet se lidhja e tyre është tashmë zyrtare pasi në një foto që ka qarkulluar në rrjetet sociale, Tea ka treguar unazën në gishtin e fejesës.

Ish konkurrentja duket se ka një marrëdhënie shumë të mirë edhe me familjarët e Beartit pasi i shohim shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTO- Më e bukur se kurrë/ Marina Vjollca kthehet në ekran

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Kanë kaluar shumë pak ditë që kur Marina Vjollca lindi vjazën Marget, e megjithatë moderatorja ka vendosur të rikthehet në punë.

Marina ka postuar disa foto ku duket e veshur me një fustan shumë elegant ngjyrë bezhë dhe e kuruar deri në detaj me një make-up shumë profesional.Marina, si gjithmon mahnit me pamjen e saj dhe si duket vijon të ketë linjat perfekte trupore edhe pasi solli në jetë vajzë e saj.

LEXO EDHE:  Çmend rrjetin me fotot e saj provokuese/ Njihuni me modelen që do t’iu lërë pa fjalë

LEXO EDHE:  A jeni kuriozë të dini se sa do të zgjasë marrëdhënia juaj?/ 15 pyetjet që duhet t’iu përgjigjeni

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Duam një përballje 4 minuta me Donaldin”/ Ish-konkurenti i “Përputhen” ironizon hapur Bora Zemanin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Bora Zemani ka postuar një foto të re në Instagram ku duket me look-un e sotëm në “Përputhen Prime”.

Ajo duket e veshur me një fustan të shkurtër shumë elegant me nje make-up shumë profesionist.

Fotot janë komentuar pafund nga ana e ndjekësve të Borës.Por komenti që tërhoqi vëmendje ishte ai i ish konkurrentit të Përputhen që bëri edhe ai bujë të madhe në rrjet me historinë e dhunës ndaj Alvisës, Hysenit, i cili i kërkoi Borës një përballje 4 minuta me Donaldin.

LEXO EDHE:  Bjondina më provokuese e momentit/ Njihuni me bukuroshen që po pushton rrjetin me fotot me bikini

LEXO EDHE:  Instagram vjen me risi, mësoni për çfarë bëhet fjalë

Duam një përballje 4 minuta me Donaldin”, shkroi Hyseni tek fotoja e Borës./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Je tjetër nivel”/ Moderatorja e njohur mbështet hapur Borën: Mbaje kokën lart

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Prej kohësh tashmë marrëdhënia e Borës dhe Donaldit është kthyer në kryefjalën e medias rozë.

Duke  nisur që nga lidhja e tyre, disa vjet më parë, ndarja, takimi në “Big Brother Vip” dhe “tradhëtia” e Donaldit kundrejt Borës ka qenë gjithmonë objekt bisede.

Një sqarim mes dyshes Bora-Donald i lënë pezull ka acaruar shumë personazhe të cilët nuk kanë nguruar të shprehin mendimin e tyre me anë të komenteve dhe reagimeve ne rrjetet sociale.Një prej tyre ishte edhe moderatorja e njohur Roza Lati e cila me anën e një postimi në Instagram ka shfaqur hapur mbështetjen për Borën.

Ky eshte nje fenomen qe ndodh rendom ne historine njerezore. Jo vetem ne Shqiperi. Fatkeqesia ketu eshte qe u be publike.

Dhe Bora Zemani eshte personazh publik. S’eshte as hera e pare as e fundit qe shohim e degjojme te tilla situata. Mos me thoni qe edhe juve nuk ju kane bere goditje te tilla..? Qe s’jeni tradhetuar nga ata qe ju deshen, ju perkrahen e ju duartrokiten…. Opinioni im eshte qe Karma EKZISTON. Dhe kthehet cdo gje ne kete jete. Lahet cdo gje ne kete jete. Bora e dashur mbaje koken lart. Dil bej qejf. Shijo karrieren se je vajze qe punon. Je tjeter nivel. Ke nje publik te tere qe te do. Te dua edhe une”, ka shkruar Roza./CNA.al

LEXO TE PLOTE