Connect with Us

E akuzoi se ndërhyn mes çifteve/ Këngëtarja i kthehet keq modeles: Merakosu për burrin tënd, lëri burrat e botës

Showbizz

E akuzoi se ndërhyn mes çifteve/ Këngëtarja i kthehet keq modeles: Merakosu për burrin tënd, lëri burrat e botës

Publikuar

-

E akuzoi se ndërhyn mes çifteve/ Këngëtarja i kthehet keq modeles: Merakosu për burrin tënd, lëri burrat e botës

Modelja Xhensila Pere ka shkaktuar shumë reagime me deklaratat e saj në emisionin “ExPuls”. Gjatë intervistës gazetari i ka bërë disa pyetje shumë provokuese rreth personazheve të njohur.

E pyetur se cili ishte personazhi më zhgënjyes ajo u përgjigj: Xhesaira: “Nuk më pëlqen qe bëhet shkak  për ndarje çiftesh.”

Nuk ka munguar edhe reagimi i Xheisarës ku tregoi se nuk e priste këtënga Xhensila dhe i ka replikuar duke shkruar:  “E di që të gjithë jeni të habitur më përgjigjen e Xhensilës tek #EXPULS. Askush, nisur dhe nga unë, nuk e priste që mikja imë prej shumë vitesh të tregohej kaq e sinqertë në atë lloj forme. E dashur Xhensila! Bën mirë të heqësh dorë nga të qenurit Nënë Tereza dhe merakosu për burrin tënd dhe lej burrat e botës se e gjejnë direkt ngushëllimin.”/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Publikuar

-

Nga

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Andi Shehi është një nga konkurrentët, i cili është përfolur shumë në mediat rozë pas daljes nga Përputhen.

Loja e tij me Tean, zemëroi të gjithë publikun të cilëti kryqëzuan në rrjetet sociale me komentet e tyre.

Por pas bujës së madhe, Andi ka vijuar me aktivitet e tij. Ai është bërë pjesë e një prej klipit më të ri të këngëtares Shkenda Dubovca, këngës “Si dikur”.

Kujtojmë se Andi jashtë emisionit është përfolur për një lidhje dashurie me ish konkurrenten Melisa Lleshi.

LEXO EDHE:  Mbani frymën! Kjo modele do t’ju lerë pa fjalë

LEXO EDHE:  Çmend ndjekësit me pozat sensuale/ Kjo është aktorja më tërheqëse amerikane

Së fundi pas deklaratës së Tea, Andi ka reaguar duke thënë se pasi të shtojë 30 mijë ndjekës në Facebook do të tregojë deklarata të forta për Tean dhe jetën e tij private./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk ndalet Sara e Përputhen/ Vijon me fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

Sara Malaj është një nga konkurrentet më të komentuara të Përputhen.

Pak ditë më parë ajo ndezi rrjetin duke publikuar një foto ku shfaqej gjysmë e zhveshur dhe zbulonte tatuazhet që kishte në trup.

Ndërkohë ajo vijon me fotot provokuese. Së fundi ka dhuruar një pozë shumë të nxehtë të cilën e ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Ajo shfaqet e veshur me një xhaketë të zezë, ku lehtësisht duket se nuk mban reçipeta, si dhe tregon këmbët./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Mbani frymën! Kjo modele do t’ju lerë pa fjalë

LEXO EDHE:  Presidenti në panik/ Meta tërhiqet nga bllokimi i Aeroportit

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Publikuar

-

Nga

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga çiftet që po formohen në Përputhen. dyshja ka patur shumë zënka dhe debate mes tyre dhe duket se vijonë edhe pasi janë deklaruar vetëm për nëjri-tjetrin.

Së fundi Jasmina ka publikuar një foto ku andi tregon se është fotografi.

Vetëm një dorë e artistit din me qit në foto një artiste kshtu si ti. Hint: Artisti që ka qit në foto jam une 🤫 veq mos folni ju. ❤️❤️❤”, shkruan ai.

Më pas Jasmina ka reaguar duke iu drejtuar se për një herë të vetme duhet të mendonte për të dhe jo për veten.

LEXO EDHE:  Çmend ndjekësit me pozat sensuale/ Kjo është aktorja më tërheqëse amerikane

LEXO EDHE:  Mbani frymën! Kjo modele do t’ju lerë pa fjalë

Më pas ai e merr me të mira duke i shkruar: “A ti je dritë”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE