Dokumenti-Marrëveshja PD-LSI/ Zbardhen detaje

Zbardhen detaje nga marrëveshja për koalicionin për zgjedhjet e 25 prillit mes Partisë Demokratike dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim. Kjo marrëveshje mes tyre vjen pak ditë pas asaj Basha firmosi me aleatët për të shkuar në zgjedhje bashkë duke formuar koalicionin “Aleanca për ndryshim”. Marrëveshja e plotë: Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim, Me … Continue reading Dokumenti-Marrëveshja PD-LSI/ Zbardhen detaje