Connect with Us

Do t’iu çmendë me bukurinë dhe format seksi/ Kjo është bjondina më e nxehtë e momentit

Showbizz

Do t’iu çmendë me bukurinë dhe format seksi/ Kjo është bjondina më e nxehtë e momentit

Publikuar

-

Do t’iu çmendë me bukurinë dhe format seksi/ Kjo është bjondina më e nxehtë e momentit

Anastasia Nova është një modele dhe influencuese në rrjetet sociale. Ajo është nga Rusia por prej vitesh jeton në SHBA. Bukuroshja bjonde është mjaft e komentuar në mediat online për shkak të lidhjes së saj me një djalë me ngjyrë.

Anastasia reklamon shumë veshje seksi dhe bikini duke treguar format e saj perfekte. Nova ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, ku dhe ndan foto shumë provokuese me bikini minimaliste nga pushimet me të dashurin e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Publikuar

-

Nga

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Andi Shehi është një nga konkurrentët, i cili është përfolur shumë në mediat rozë pas daljes nga Përputhen.

Loja e tij me Tean, zemëroi të gjithë publikun të cilëti kryqëzuan në rrjetet sociale me komentet e tyre.

Por pas bujës së madhe, Andi ka vijuar me aktivitet e tij. Ai është bërë pjesë e një prej klipit më të ri të këngëtares Shkenda Dubovca, këngës “Si dikur”.

Kujtojmë se Andi jashtë emisionit është përfolur për një lidhje dashurie me ish konkurrenten Melisa Lleshi.

LEXO EDHE:  Dëshpërohet Justin Bieber/ Ja si ja theu zemrën modelja

LEXO EDHE:  Foto/ Ëngjëjt e Victoria Secret tregojnë në Instagram rrugën që po bëjnë deri në Shangai

Së fundi pas deklaratës së Tea, Andi ka reaguar duke thënë se pasi të shtojë 30 mijë ndjekës në Facebook do të tregojë deklarata të forta për Tean dhe jetën e tij private./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk ndalet Sara e Përputhen/ Vijon me fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

Sara Malaj është një nga konkurrentet më të komentuara të Përputhen.

Pak ditë më parë ajo ndezi rrjetin duke publikuar një foto ku shfaqej gjysmë e zhveshur dhe zbulonte tatuazhet që kishte në trup.

Ndërkohë ajo vijon me fotot provokuese. Së fundi ka dhuruar një pozë shumë të nxehtë të cilën e ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Ajo shfaqet e veshur me një xhaketë të zezë, ku lehtësisht duket se nuk mban reçipeta, si dhe tregon këmbët./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  BOOM- Njihuni me Suzy Cortez/ Fotot më mahnitëse të modeles

LEXO EDHE:  Bjondina që josh meshkujt me pozat me bikini/ Fotot më të nxehta të Catalina Murrilo

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Publikuar

-

Nga

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga çiftet që po formohen në Përputhen. dyshja ka patur shumë zënka dhe debate mes tyre dhe duket se vijonë edhe pasi janë deklaruar vetëm për nëjri-tjetrin.

Së fundi Jasmina ka publikuar një foto ku andi tregon se është fotografi.

Vetëm një dorë e artistit din me qit në foto një artiste kshtu si ti. Hint: Artisti që ka qit në foto jam une 🤫 veq mos folni ju. ❤️❤️❤”, shkruan ai.

Më pas Jasmina ka reaguar duke iu drejtuar se për një herë të vetme duhet të mendonte për të dhe jo për veten.

LEXO EDHE:  Bjondina që josh meshkujt me pozat me bikini/ Fotot më të nxehta të Catalina Murrilo

LEXO EDHE:  Fotot nga morgu i Tiranës/ Rama-Bashës: Si mund të biesh kaq poshtë!

Më pas ai e merr me të mira duke i shkruar: “A ti je dritë”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE