Connect with Us

Të hënën në serialin “Lule të vetmuara”/ Aliu i tregon të vërtetën Ejlylit dhe i kërkon ta qëllojë

Life Style

Të hënën në serialin “Lule të vetmuara”/ Aliu i tregon të vërtetën Ejlylit dhe i kërkon ta qëllojë

Publikuar

-

Të hënën në serialin “Lule të vetmuara”/ Aliu i tregon të vërtetën Ejlylit dhe i kërkon ta qëllojë

Të hënën në serialin Lule të vetmuara: Ali sqaron Ejlylin se ai po e bën këtë punë për shkak të detyrës së tij. Ai bën një plan për të shpëtuar Ejlylin. Ejlyl do të duhet të qëllojë me armë Aliun dhe do të zhduket për disa ditë. Ejlyl mes lotësh plagos Aliun dhe largohet.

Ajo strehohet tek Fadik dhe i tregon gjithçka. Ali i tregon Toprakut dhe Feridesë të vërtetën për misionin e tij. Feride detyrohet t’i gënjejë vajzat për Ejlylin. Defne në gjendje të dehur shkon të takojë Ezhderin në shtëpinë e tij. Ezhder futet në telashe prej Defnes.

Zehra dyshon se mes Ezhderit dhe Nazanit ka diçka. Ali futet në probleme pasi mafiozi kërkon të gjejë Ejlylin dhe ta vrasë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Publikuar

-

Nga

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Andi Shehi është një nga konkurrentët, i cili është përfolur shumë në mediat rozë pas daljes nga Përputhen.

Loja e tij me Tean, zemëroi të gjithë publikun të cilëti kryqëzuan në rrjetet sociale me komentet e tyre.

Por pas bujës së madhe, Andi ka vijuar me aktivitet e tij. Ai është bërë pjesë e një prej klipit më të ri të këngëtares Shkenda Dubovca, këngës “Si dikur”.

Kujtojmë se Andi jashtë emisionit është përfolur për një lidhje dashurie me ish konkurrenten Melisa Lleshi.

LEXO EDHE:  Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Xhemre përballet me hallën e saj pasi mëson se e ka droguar

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kader shpëton Meralin nga burgu

Së fundi pas deklaratës së Tea, Andi ka reaguar duke thënë se pasi të shtojë 30 mijë ndjekës në Facebook do të tregojë deklarata të forta për Tean dhe jetën e tij private./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk ndalet Sara e Përputhen/ Vijon me fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

Sara Malaj është një nga konkurrentet më të komentuara të Përputhen.

Pak ditë më parë ajo ndezi rrjetin duke publikuar një foto ku shfaqej gjysmë e zhveshur dhe zbulonte tatuazhet që kishte në trup.

Ndërkohë ajo vijon me fotot provokuese. Së fundi ka dhuruar një pozë shumë të nxehtë të cilën e ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Ajo shfaqet e veshur me një xhaketë të zezë, ku lehtësisht duket se nuk mban reçipeta, si dhe tregon këmbët./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Xhenet e gjen gjyshen përtokë, Arzu fshihet në shtëpinë e tyre

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Ejlyl kërkon ndihmën e Nazanit, Gynej fal Songylin

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Publikuar

-

Nga

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga çiftet që po formohen në Përputhen. dyshja ka patur shumë zënka dhe debate mes tyre dhe duket se vijonë edhe pasi janë deklaruar vetëm për nëjri-tjetrin.

Së fundi Jasmina ka publikuar një foto ku andi tregon se është fotografi.

Vetëm një dorë e artistit din me qit në foto një artiste kshtu si ti. Hint: Artisti që ka qit në foto jam une 🤫 veq mos folni ju. ❤️❤️❤”, shkruan ai.

Më pas Jasmina ka reaguar duke iu drejtuar se për një herë të vetme duhet të mendonte për të dhe jo për veten.

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Feride shpëton nga kërcënimet e Nerimanit

LEXO EDHE:  Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Xhemre përballet me hallën e saj pasi mëson se e ka droguar

Më pas ai e merr me të mira duke i shkruar: “A ti je dritë”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE