Connect with Us

“Lyju pak me…”/ Mamaja i jep Rita Orës këshillën tipike shqiptare

Showbizz

“Lyju pak me…”/ Mamaja i jep Rita Orës këshillën tipike shqiptare

Publikuar

-

“Lyju pak me…”/ Mamaja i jep Rita Orës këshillën tipike shqiptare

Këngëtarja me famë botërore me origjinë shqiptare, Rita Ora ndodhe në Australi pasi është pjesë e talentshoët The Voice në Australi.

Ajo do të jetë pjesë e jurisë me emra të njohur si Jessica Mauboy, Keith Urban, Guy Sebastian. Ajo po jeton në një nga hotelet më të shtrenjtë në Sidney.

Gjatë qëndrimit atje ajo ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku shihet se për shkak të qëndrimit të gjatë në rrezet e diellit është skuqur.

LEXO EDHE:  Kida mbledh të bukurat e showbizit/ Këngëtarja zbulon pak nga klipi më i ri

Por si një nënë me tradita tipike shqiptare, Vera Ora ka një këshillë për Ritën dhe lëkurën e skuqur nga dielli.

Rita Pita lyju pak me kos se koke djeg”, shkruan Vera në rrjetet sociale./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Publikuar

-

Nga

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Andi Shehi është një nga konkurrentët, i cili është përfolur shumë në mediat rozë pas daljes nga Përputhen.

Loja e tij me Tean, zemëroi të gjithë publikun të cilëti kryqëzuan në rrjetet sociale me komentet e tyre.

Por pas bujës së madhe, Andi ka vijuar me aktivitet e tij. Ai është bërë pjesë e një prej klipit më të ri të këngëtares Shkenda Dubovca, këngës “Si dikur”.

Kujtojmë se Andi jashtë emisionit është përfolur për një lidhje dashurie me ish konkurrenten Melisa Lleshi.

LEXO EDHE:  “Një yll më shumë iu shtua qiellit”/ Ndahet nga jeta bashkëshorti i artistes së njohur shqiptare

LEXO EDHE:  “Një yll më shumë iu shtua qiellit”/ Ndahet nga jeta bashkëshorti i artistes së njohur shqiptare

Së fundi pas deklaratës së Tea, Andi ka reaguar duke thënë se pasi të shtojë 30 mijë ndjekës në Facebook do të tregojë deklarata të forta për Tean dhe jetën e tij private./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk ndalet Sara e Përputhen/ Vijon me fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

Sara Malaj është një nga konkurrentet më të komentuara të Përputhen.

Pak ditë më parë ajo ndezi rrjetin duke publikuar një foto ku shfaqej gjysmë e zhveshur dhe zbulonte tatuazhet që kishte në trup.

Ndërkohë ajo vijon me fotot provokuese. Së fundi ka dhuruar një pozë shumë të nxehtë të cilën e ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Ajo shfaqet e veshur me një xhaketë të zezë, ku lehtësisht duket se nuk mban reçipeta, si dhe tregon këmbët./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  “S’i gëzova kur ishin gjallë”, këngëtarja kujton të vëllain dhe të atin e ndjerë dhe shpërthen në lot

LEXO EDHE:  Studentja frymëzon këngëtaren/ Taylor Swift hap zemrën, bën gjestin e veçantë për vajzën

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Publikuar

-

Nga

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga çiftet që po formohen në Përputhen. dyshja ka patur shumë zënka dhe debate mes tyre dhe duket se vijonë edhe pasi janë deklaruar vetëm për nëjri-tjetrin.

Së fundi Jasmina ka publikuar një foto ku andi tregon se është fotografi.

Vetëm një dorë e artistit din me qit në foto një artiste kshtu si ti. Hint: Artisti që ka qit në foto jam une 🤫 veq mos folni ju. ❤️❤️❤”, shkruan ai.

Më pas Jasmina ka reaguar duke iu drejtuar se për një herë të vetme duhet të mendonte për të dhe jo për veten.

LEXO EDHE:  Rita Ora pa reçipeta në rrugë

LEXO EDHE:  Studentja frymëzon këngëtaren/ Taylor Swift hap zemrën, bën gjestin e veçantë për vajzën

Më pas ai e merr me të mira duke i shkruar: “A ti je dritë”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE