Connect with Us

“Kanë nevojë për psikolog”/ Bledi Mane acaron ish konkurrenten e Përputhen

Showbizz

“Kanë nevojë për psikolog”/ Bledi Mane acaron ish konkurrenten e Përputhen

Publikuar

-

“Kanë nevojë për psikolog”/ Bledi Mane acaron ish konkurrenten e Përputhen

Sot në rubrikën “Në Trotuar”, Ana Lleshi dhe Bledi Mane kanë patur një debat shumë të fortë mes të dyve saqë ish konkurrnetja është detyruar të largohet nga emisioni e revoltuar duke bërtitur.

Gazetari Bledi Mane ka folur për menaxhimin e famës, duke thënë se personat që marrin pjesë në reality shoë si Përputhen apo të tjerë, kanë nevojë për psikolog pasi pësojnë një çrregullim mendor për shkak të famës.

LEXO EDHE:  Mevlani bën veprimin e papritur/ Fshin të gjitha "kujtimet" me Ledianën

Ai është shprehur se nuk kanë formimin intelektual sa ta kuptojnë famën e menjëhershme. Gjithashtu ka thënë se libri i fundit që ka lexuar Ana dhe Shqipja është menyja e Piceri Erës.

Mënyra të folurit ka revoltuar shumë ish konkurrenten Ana Lleshi, e cila i është drejtuar me një ton shumë të lartë të zërit dhe ka lënë emisionin./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by E Diell ☀️ (@ediell_topchannel)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Albano Bogdo del hapur/ Tregon për kë do të votojë në 25 prill

Publikuar

-

Nga

Zgjedhjet e 25 prillit po afrojnë.

Rudina Hajdari, kandidate për deputete në qarkun e Elbasanit për listën e Nisma Thurje, u shpreh se mbështetësi i saj në këto zgjedhje do të jetë dhe aktori i njohur shqiptar, Albano Bogdo.

“Albano Bogdo është padyshim një nga artistët më të talentuar shqiptarë dhe unë jam shumë krenare që ai më mbështet në këto zgjedhje.

LEXO EDHE:  Dikur revoltohej ndaj grekëve, por shihni se ç’thotë Kastro Zizo për vdekjen e ekstremistit Kacifas

LEXO EDHE:  Bledi Mane tallet me Salianjin e PD/Mashkulli i endrrave te çdo femre ne Lozhan te Korçës!!!

Faleminderit”, shkruan Rudina Hajdari./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fationi ngacmon Ledjanën/ “Dëgjova se e le Mevlanin”

Publikuar

-

Nga

Mes Ledjanës dhe Mevlanit ka patur jo vetëm dashuri por edhe shumë zënka e debate. Pëlqimi i tyre vihet shpesh herë në pikëpyetje nga ndjekësit dhe konkurrentët saqë mendohet se dyshja po aktron njësoj si Andi me Tean.

Së fundi në një foto të Ledjanës ka komentuar Fationi, i cili thumbon konkurrenten duke i shkruar: “Çfarë dëgjova unë që e le Mevlon?”. Ledjana nuk ka nguruar dhe ka hedhur poshtë fjalët që thuhen lart e poshtë.

LEXO EDHE:  Të martuar jashtë programit?/ Lediana dhe Riniani përballen me akuzat

LEXO EDHE:  Gold Ag pendohet pasi e quajti Tunën “degjenerim të femrës shqiptare”: Nuk e fyej më se është një nënë

“Jo”, i shkruan ajo./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledjana Prenga 🧚🏼‍♀️ (@ledjanaprengaa)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ti këndon, unë jetoj me zërin tënd”/ Selvija na preku zemrat me dedikimin për Shpat Kasapin

Publikuar

-

Nga

“Ti këndon, unë jetoj me zërin tënd”/ Selvija na preku zemrat me dedikimin për Shpat Kasapin

Selvije Jao dhe Shpat Kasapi janë kthyer në një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar. Dyshja po shijojnë dashurinë e tyre dhe në çdo moment të ditës janë bashkë.

Këtë e ka treguar së fundi Selvija me dedikimin e saj për njeriun e zemrës. Ajo ka publikuar në Instastory momente nga prapaskenat dhe krahas shkruan:

Sa me fat jam që dëgjoj çdo ditë zërin tënd, nuk lodhem duke pritur me orë të tëra në çdo aktivitet tëndin, shpirt. Ti këndon unë jetoj me zërin tënd.”/ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE