Connect with Us

Trupi i saj nuk ka koment/ Fotot më tërheqëse të modeles që jeton në Dubai

Showbizz

Trupi i saj nuk ka koment/ Fotot më tërheqëse të modeles që jeton në Dubai

Publikuar

-

Trupi i saj nuk ka koment/ Fotot më tërheqëse të modeles që jeton në Dubai

Allena është një nga modelet më të bukura të Instagramit. Ajo aktualisht po jeton në Dubai ku dhuron poza shumë seksi me bikini.

Ajo pëlqen udhëtimet dhe jetë luksoze dhe këtë e tregon në Instagramin e saj me fotot e ndryshme në vende të ndryshme.

Bukuroshja bjonde reklamon veshje të marakave të ndryshme, aktivitet I cili e ka bërë shumë të njohur në mediat sociale.

LEXO EDHE:  Shkëlqen modelja / Më seksi se kurrë vjen në Golden Globes

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Albano Bogdo del hapur/ Tregon për kë do të votojë në 25 prill

Publikuar

-

Nga

Zgjedhjet e 25 prillit po afrojnë.

Rudina Hajdari, kandidate për deputete në qarkun e Elbasanit për listën e Nisma Thurje, u shpreh se mbështetësi i saj në këto zgjedhje do të jetë dhe aktori i njohur shqiptar, Albano Bogdo.

“Albano Bogdo është padyshim një nga artistët më të talentuar shqiptarë dhe unë jam shumë krenare që ai më mbështet në këto zgjedhje.

LEXO EDHE:  Fotot e nxehta të Joan Small me bikini

LEXO EDHE:  Qeveria e Pakistanit e kundërshton dënimin me vdekje për ish Presidentin

Faleminderit”, shkruan Rudina Hajdari./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fationi ngacmon Ledjanën/ “Dëgjova se e le Mevlanin”

Publikuar

-

Nga

Mes Ledjanës dhe Mevlanit ka patur jo vetëm dashuri por edhe shumë zënka e debate. Pëlqimi i tyre vihet shpesh herë në pikëpyetje nga ndjekësit dhe konkurrentët saqë mendohet se dyshja po aktron njësoj si Andi me Tean.

Së fundi në një foto të Ledjanës ka komentuar Fationi, i cili thumbon konkurrenten duke i shkruar: “Çfarë dëgjova unë që e le Mevlon?”. Ledjana nuk ka nguruar dhe ka hedhur poshtë fjalët që thuhen lart e poshtë.

LEXO EDHE:  Fotot e nxehta të Joan Small me bikini

LEXO EDHE:  Trupi plot me muskuj/ Kjo është modelja që dhuron poza të nxehta në rrjetet sociale

“Jo”, i shkruan ajo./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledjana Prenga 🧚🏼‍♀️ (@ledjanaprengaa)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ti këndon, unë jetoj me zërin tënd”/ Selvija na preku zemrat me dedikimin për Shpat Kasapin

Publikuar

-

Nga

“Ti këndon, unë jetoj me zërin tënd”/ Selvija na preku zemrat me dedikimin për Shpat Kasapin

Selvije Jao dhe Shpat Kasapi janë kthyer në një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar. Dyshja po shijojnë dashurinë e tyre dhe në çdo moment të ditës janë bashkë.

Këtë e ka treguar së fundi Selvija me dedikimin e saj për njeriun e zemrës. Ajo ka publikuar në Instastory momente nga prapaskenat dhe krahas shkruan:

Sa me fat jam që dëgjoj çdo ditë zërin tënd, nuk lodhem duke pritur me orë të tëra në çdo aktivitet tëndin, shpirt. Ti këndon unë jetoj me zërin tënd.”/ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE