Connect with Us

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Mafia detyron Aliun të heqë qafe Ejlylin

Life Style

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Mafia detyron Aliun të heqë qafe Ejlylin

Publikuar

-

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Mafia detyron Aliun të heqë qafe Ejlylin

Ejlyl është e konfuzuar për situatën me Aliun. Vajzat merren me pastrimin e shtëpisë dhe Gynej i ndihmon. Ai lidh Songylin për të mos e lejuar të punojë meqë është shtatzënë. Ejlyl kërkon një sqarim nga Ali sepse është e zhgënjyer prej tij. Ali i thotë se ata nuk mund të jenë bashkë.

Ai gjendet në një situatë shumë të vështirë kur mafiozët i vijnë në shtëpi ndërkohë që Ejlyl ndodhet aty. Ejlyl dëgjon gjithçka duke vënë kështu jetën e saj në rrezik.

Mafiozi urdhëron Aliun të vrasë Ejlylin pasi ajo ka dëgjuar pazarin e tyre. Ali çon Ejlylin në pyll sikur do ta vrasë por i premton asaj se nuk do t’i ndodhë asgjë. Ali shpëton Ejlylin./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Publikuar

-

Nga

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Andi Shehi është një nga konkurrentët, i cili është përfolur shumë në mediat rozë pas daljes nga Përputhen.

Loja e tij me Tean, zemëroi të gjithë publikun të cilëti kryqëzuan në rrjetet sociale me komentet e tyre.

Por pas bujës së madhe, Andi ka vijuar me aktivitet e tij. Ai është bërë pjesë e një prej klipit më të ri të këngëtares Shkenda Dubovca, këngës “Si dikur”.

Kujtojmë se Andi jashtë emisionit është përfolur për një lidhje dashurie me ish konkurrenten Melisa Lleshi.

LEXO EDHE:  Konfiskohen apartamentet e mafias/ Në disa prej tyre punonin prostituta

LEXO EDHE:  Të dënuar për vepra të rënda kundër personit/ Ekstradohen nga Londra dy shqiptarët

Së fundi pas deklaratës së Tea, Andi ka reaguar duke thënë se pasi të shtojë 30 mijë ndjekës në Facebook do të tregojë deklarata të forta për Tean dhe jetën e tij private./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk ndalet Sara e Përputhen/ Vijon me fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

Sara Malaj është një nga konkurrentet më të komentuara të Përputhen.

Pak ditë më parë ajo ndezi rrjetin duke publikuar një foto ku shfaqej gjysmë e zhveshur dhe zbulonte tatuazhet që kishte në trup.

Ndërkohë ajo vijon me fotot provokuese. Së fundi ka dhuruar një pozë shumë të nxehtë të cilën e ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Ajo shfaqet e veshur me një xhaketë të zezë, ku lehtësisht duket se nuk mban reçipeta, si dhe tregon këmbët./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Rikthehet ‘Ertugrul’, ja kur do e ndiqni serialin tuaj të preferuar

LEXO EDHE:  Të dënuar për vepra të rënda kundër personit/ Ekstradohen nga Londra dy shqiptarët

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Publikuar

-

Nga

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga çiftet që po formohen në Përputhen. dyshja ka patur shumë zënka dhe debate mes tyre dhe duket se vijonë edhe pasi janë deklaruar vetëm për nëjri-tjetrin.

Së fundi Jasmina ka publikuar një foto ku andi tregon se është fotografi.

Vetëm një dorë e artistit din me qit në foto një artiste kshtu si ti. Hint: Artisti që ka qit në foto jam une 🤫 veq mos folni ju. ❤️❤️❤”, shkruan ai.

Më pas Jasmina ka reaguar duke iu drejtuar se për një herë të vetme duhet të mendonte për të dhe jo për veten.

LEXO EDHE:  Brenda burgut më të frikshëm

LEXO EDHE:  Rikthehet 'Ertugrul', ja kur do e ndiqni serialin tuaj të preferuar

Më pas ai e merr me të mira duke i shkruar: “A ti je dritë”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE