Connect with Us

Provokon me format e saj/ Njihuni me modelen që nxeh rrjetin me pozat joshëse

Showbizz

Provokon me format e saj/ Njihuni me modelen që nxeh rrjetin me pozat joshëse

Publikuar

-

Provokon me format e saj/ Njihuni me modelen që nxeh rrjetin me pozat joshëse

Rosemaria Jane është një nga modelet e njohura, aktore dhe ambasadore e markave të ndryshme në Amerikë. Rosemaria është gjithashtu shumë e njohir në mediat sociale. Rosemaria Jane lindi më 20 korrik 1994, në Stamford, Connecticut, Shtetet e Bashkuara.

Rosemary Jane u bë e njohur nga mediat sociale ndërsa ajo postonte foto dhe video të aktiviteteve të ndryshme si dhe foto provokuese ku shfaqej me bikini, selfie, fotografi të jetesës dhe shumë më tepër.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pas ikjes së Ledjanës nga Përputhen/ Mevlani jep mesazhin e rëndësishëm

Publikuar

-

Nga

Pas ikjes së Ledjanës nga Përputhen/ Mevlani jep mesazhin e rëndësishëm

Konkurrentja e Përputhen, Ledjana Prenga, bëri të ditur vendimin e saj duke treguar se është larguar nga programi.

Nëpërmjet një statusi ajo bëri të ditur se largimi i saj nuk ka të bëjë me akuzat që janë hedhur së fundi ndaj saj, por për arsye të tjera të cilat i shprehu edhe në emision.

Nga ana tjetër, Mevlani nuk ka reaguar ende rreth largimit të saj, por nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale ka përcjellë një mesazh të rëndësishëm.

LEXO EDHE:  Fikson meshkujt me format e saj/ Njihuni me modelen më të nxehtë të momentit

LEXO EDHE:  Fikson meshkujt me format e saj/ Njihuni me modelen më të nxehtë të momentit

“Shpresa nuk vdes kurrë”, shkruan ai. Ende nuk e dimë se çfarë ka ndodhur mes dyshes dhe nëse Mevlani do të vijojë të qëndrojë në program apo do të tërhiqet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-E papërmbajtshme/ Kjo është modelja që do t’iu lërë pa gjumë

Publikuar

-

Nga

FOTOT-E papërmbajtshme/ Kjo është modelja që do t’iu lërë pa gjumë

Tita Sahara është një nga modelet më të nxehta të momentit. Me pozat e saj tejet seksi, ka çmendur ndjekësit.

Sahara nuk nguron të  pozojë topless apo nudo, duke treguar kështu pa asnjë kompleks hiret e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trup i tonifikuar dhe poza tunduese/ Fotot më fantastike të modeles së fitnesit

Publikuar

-

Nga

Trup i tonifikuar dhe poza tunduese/ Fotot më fantastike të modeles së fitnesit

Raven Lexy është një nga modelet seksi të Instagramit. Bukuroshja ka qenë pjesë e shumë kopertinave të revistave të njohura.

Raven është një adhuruese e fitnesit dhe ushtrohet rregullisht në palestër. Për këtë arsye ajo ka një trup super të tonifikuar.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të Raven Lexy./ CNA.al

LEXO TE PLOTE