Connect with Us

“Kanë qenë 5 javë të gjata”/ Dafina Zeqiri tregon për operacionin e vështirë

Showbizz

“Kanë qenë 5 javë të gjata”/ Dafina Zeqiri tregon për operacionin e vështirë

Publikuar

-

“Kanë qenë 5 javë të gjata”/ Dafina Zeqiri tregon për operacionin e vështirë

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka kaluar një periudhë shumë të vështirë. Këngëtarja ka zbuluar se i është dashur t’i nënshtrohet një operacioni shumë të vështirë në gju pasi kishte dëmtuar ligamentet.

Dafinës i janë dashur 5 javë për tu rikuperuara dhe ka filmuar gjithçka duke i ndarë këto momente me fansat e saj. “Kanë qenë 5 javë të gjata”, shkruan Dafina krahas fotos së saj.

LEXO EDHE:  E nxehtë dhe shumë provokuese/ Eva Quiala çmend me fizikun e saj perfekt

Ajo ka treguar se partneri i saj Dj Geek i ka qëndruar shumë pranë në këtë kohë të vështirë për të duke u kudjesur çdo moment.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Pavarësisht të gjithave, Dafina po punon për albumin e saj “Dafinë moj”. CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Shpërthen” xhelozia/ Antonela nuk përmbahet ndaj Sindit

Publikuar

-

Nga

Së fundmi programit të Përputhen i është rikthyer konkurenti I cili ishte pezulluar për pak kohë Atdheu.

Ardhja e tij ka ngjalkur xhelozi te shumë konkurentë. Një ndër to ka qene edhe Sindi e cila më përpara ka shprehur një pëlqim ndaj tij.

Gjatë një debate të bërë ditën e sotme Sindi i ka thënë Antonelës se po  e ndjen konkurencën për Atdheun.

“Konkurencën, je sa kjo taka ime shpirt”, i përgjigjet Antonela me ironi dhe qesh.

LEXO EDHE:  Zjarr në shtëpinë e këngëtares shqiptare: Po përpiqemi të jemi pozitivë!

LEXO EDHE:  Zjarr në shtëpinë e këngëtares shqiptare: Po përpiqemi të jemi pozitivë!

Kjo deklaratë ka irritur si Sindin ashtu edhe opinionistin e këtij emisioni, Arjan Konomin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I mbulon fytyrën me një emoji/ Shqipes nuk i del e keqja me Mevlanin

Publikuar

-

Nga

Shqipe Hysenaj është një nga ish-konkurrentet e Përputhen e cila komentohet shpeshherë në mediat rozë.  Gjatë kohës që ishte pjesë e emisionit ajo bëri disa takime me Mevlanin dhe dukej sikur gjithçka  mes tyre po shkonte mirë.

Pasi Shqipja u largua nga programi u bë pjesë e klipit të Mevlanit, por pas disa kohësh ajo u shpreh se ky i fundit nuk i ka dhënë lekët që i kishte borxh.

Mesa duket Shqipes akoma nuk i ka dalë e keqja me konkurrentin. Në Instgram ajo ka shpërndarë  një foto për të lajmëruar giveaway-n e Ledianës dhe Mevlanit, por Shqipja ka preferuar që fytyrën e këtij të fundit ta mbulojë me një emoji.  Edhe pse ky giveaway është i të dyve Shqipja ka bërë tag vetëm Ledianën.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Të presim në Rusi”/ Modelja seksi i bën ftesën reperit shqiptar

Publikuar

-

Nga

“Të presim në Rusi”/ Modelja seksi i bën ftesën reperit shqiptar

Modelja e njohur ruse, Ariana Lirey ka publikuar në rrjetin e saj social një video ku shfaqet duke dëgjuar këngën e Don Xhonit “Freestyle” ose siç njihet ndryshe “Make a pose”.

Bukuroshja krahas videos shkruan se po e pret Don Xhonin në Rusi duke e quajtur me përkëdheli “bebi”.

“Të presim në Rusi bebi”, shkruan Ariana.

Don Xhoni e ka ripostuar videon duke e falenderuar madje duke i dërguar dhe një emoji zemër.

LEXO EDHE:  Zjarr në shtëpinë e këngëtares shqiptare: Po përpiqemi të jemi pozitivë!

LEXO EDHE:  “Mu mbushën sytë me lot”/ Ronela Hajati emocionohet, publikon videon e 17 viteve më parë

Kujtojmë se Freestyle i Don Xhonit u bë viral menjëherë dhe shumë personazhe të njohur kanë publikuar video të ndryshme në Tik tok me këngën e tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE