Connect with Us

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Ejlyl e përjeton shumë keq ndarjen nga Aliu

Life Style

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Ejlyl e përjeton shumë keq ndarjen nga Aliu

Publikuar

-

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Ejlyl e përjeton shumë keq ndarjen nga Aliu

Ajo u jep vajzave shtëpinë e saj. Toprak i thotë Aliut të qëndrojë larg shtëpisë së tij dhe të ndahet nga Ejlyli. Ali ndahet mes lotësh nga Ejlyli. Ejlyl e përjeton shumë keq ndarjen.

Vajzat shkojnë të shohin shtëpinë e Nerimanit por nuk i pëlqejnë aspak kushtet. Megjithatë vendosin të qëndrojnë edhe pa energji elektrike. Ali i dehur i shpreh dashurinë Ejlylit dhe i thotë se do t’i shpjegojë gjithçka kur të vijë kohë.

Songyl njofton policinë për rrëmbimin e Kaderit. Mafiozët e çojnë në pyll Kaderin për ta vrarë. Ali fshehtas shpëton jetën e Kaderit. Kader arrin të bashkohet me vajzat. Meral dhe Kader pajtohen. Neriman u jep vajzave një lajm që do t’i gëzojë pa masë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Shpërthen” xhelozia/ Antonela nuk përmbahet ndaj Sindit

Publikuar

-

Nga

Së fundmi programit të Përputhen i është rikthyer konkurenti I cili ishte pezulluar për pak kohë Atdheu.

Ardhja e tij ka ngjalkur xhelozi te shumë konkurentë. Një ndër to ka qene edhe Sindi e cila më përpara ka shprehur një pëlqim ndaj tij.

Gjatë një debate të bërë ditën e sotme Sindi i ka thënë Antonelës se po  e ndjen konkurencën për Atdheun.

“Konkurencën, je sa kjo taka ime shpirt”, i përgjigjet Antonela me ironi dhe qesh.

LEXO EDHE:  Këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”/ Xhemre merr vesh lajmin e tmerrshëm për Serkanin

LEXO EDHE:  Pas “propozimit” për martesë/ Dajana Shabani ndahet nga boksieri?

Kjo deklaratë ka irritur si Sindin ashtu edhe opinionistin e këtij emisioni, Arjan Konomin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I mbulon fytyrën me një emoji/ Shqipes nuk i del e keqja me Mevlanin

Publikuar

-

Nga

Shqipe Hysenaj është një nga ish-konkurrentet e Përputhen e cila komentohet shpeshherë në mediat rozë.  Gjatë kohës që ishte pjesë e emisionit ajo bëri disa takime me Mevlanin dhe dukej sikur gjithçka  mes tyre po shkonte mirë.

Pasi Shqipja u largua nga programi u bë pjesë e klipit të Mevlanit, por pas disa kohësh ajo u shpreh se ky i fundit nuk i ka dhënë lekët që i kishte borxh.

Mesa duket Shqipes akoma nuk i ka dalë e keqja me konkurrentin. Në Instgram ajo ka shpërndarë  një foto për të lajmëruar giveaway-n e Ledianës dhe Mevlanit, por Shqipja ka preferuar që fytyrën e këtij të fundit ta mbulojë me një emoji.  Edhe pse ky giveaway është i të dyve Shqipja ka bërë tag vetëm Ledianën.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Të presim në Rusi”/ Modelja seksi i bën ftesën reperit shqiptar

Publikuar

-

Nga

“Të presim në Rusi”/ Modelja seksi i bën ftesën reperit shqiptar

Modelja e njohur ruse, Ariana Lirey ka publikuar në rrjetin e saj social një video ku shfaqet duke dëgjuar këngën e Don Xhonit “Freestyle” ose siç njihet ndryshe “Make a pose”.

Bukuroshja krahas videos shkruan se po e pret Don Xhonin në Rusi duke e quajtur me përkëdheli “bebi”.

“Të presim në Rusi bebi”, shkruan Ariana.

Don Xhoni e ka ripostuar videon duke e falenderuar madje duke i dërguar dhe një emoji zemër.

LEXO EDHE:  Të ndahesh qenka njëlloj si të lësh drogën

LEXO EDHE:  Kemal përfiton nga gjendja e Mesudes/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin tuaj të preferuar “Lule të vetmuara”

Kujtojmë se Freestyle i Don Xhonit u bë viral menjëherë dhe shumë personazhe të njohur kanë publikuar video të ndryshme në Tik tok me këngën e tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE