Connect with Us

“I ke bërë buzët?”/ Moderatori zbulon të vërtetën

Showbizz

“I ke bërë buzët?”/ Moderatori zbulon të vërtetën

Publikuar

-

“I ke bërë buzët?”/ Moderatori zbulon të vërtetën

Mëngjesin e sotëm në “Wake up”, ka qenë i ftuar, Julian Lala, konkurrent i Përputhen. Moderatorja Ori Nebijaj dhe Islami kanë shkëmbyer shumë batuta me njëri-tjetrin.

Ori e ka thumbuar duke i thënë nëse kishte marrë vaj ulliri me vete sot në emision ndërsa Isli ka sqaruar të vërtetën për lajmin se ka bërë ndërhyrje në buzë.

LEXO EDHE:  Pas takimit emocionues me Saimirin/ Enxhëll vetë-eleminohet nga gara për të fituar zemrën e “princit”

“O Isli, jemi bërë merak, ça ke bërë?”, e pyeti Juli.  “Iku, jam në rregull. Unë s’kam bërë asgjë, as buzët nuk kam bërë paçka thonë njerëzit”, i përgjigjet ndër të tjera Isli./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Plas keq” mes vajzave të Përputhen/ Ada kapet me Alvisën: Mos fol më

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në episodin e sotëm të Përputhen ka patur shumë debate mes vajzave.

Përveç Mikelës dhe Ritvanës, tensione dhe gjuhë të ashpër ka patur edhe mes Alvisës dhe Adës.Pas transmetimit të një pjese të takimit të Alvisës dhe Bashkimit, Ada u shpreh se nuk pas mes tyre asnjë emocion. Në këtë moment Alvisa reagon duke u shprehur: Çfarë duhet të bëja, t’i hipja sipër, duke iu referuar takimit të Adës me Edin ku shfaqeshin mjaft të afruar.

LEXO EDHE:  “Kur të kap nervi shiatik”/ Moderatori “thumbon” Elvana Gjatën

LEXO EDHE:  Luana dhe Rezarti ngacmojnë Florin për deklaratën ndaj Butrint Imerit: Është muhabet para një viti

Ky koment ka prekur Adën e cila ka reaguar shumë ashpër ndaj Alvisës duke i kërkuar të mos flasë më dhe të mbyllë gojën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Emina Çunmulaj nënë për herë të tretë/ Sjell në jetë djalin, zbulon emrin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Modelja e famshme, Emina Çunmulaj është bërë nënë për herë të tretë.

Pas dy vajzave, Emina ka sjellë në jetë djalin. Modelja ka bërë të ditur lajmin përmes një postimi në rrjetet sociale ku shihet duke ushqyer të voglin.

Krahas ajo ka zbuluar dhe ermin e të voglit, i cili quhet Shá Yosef Nazarian.

“Zemra ime është e mbushur. I vogli im, më ke mësuar shumë gjëra dhe një ndër to është durimi.

Ti më mësove se në jetë asgjë nuk të jepet kur ti e dëshiron por kur është e shkruar të vijë në rrugën tënde. Faleminderit për këtë mësim dhe të gjithë ato që do të vijnë më pas”, shkruan ndër të tjera Çunmulaj./ CNA.alLEXO EDHE:  Luana dhe Rezarti ngacmojnë Florin për deklaratën ndaj Butrint Imerit: Është muhabet para një viti

LEXO EDHE:  “Kur të kap nervi shiatik”/ Moderatori “thumbon” Elvana Gjatën

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Shpërthejnë” kritikat në Përputhen/ Konkurrentët “sulmojnë” Mikelën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Puntata e ditës së sotme të Përputhen ka nisur me debate. Konkurrentët kanë shpërthyer në komente ndaj sjelljes së Mikelës me djemtë.

Ritvana, Arlida , Juli dhe Bruno kanë kritikuar Mikelën duke i thënë se nuk është aspak e hijshme që ajo të kalojë nga një djalë në tjetrin.

Këto “rr” po i kërkon në të gjithë studion, dhe jashtë kamerave. Mikela vazhdon kalon nga një mashkull te një tjetër”, u shpreh Juli.

Nuk e kam vënë re se Argjendi i ka kapur dorën. Patëm një debat, se mikela kërkon vëmende nga djemtë që i pëlqen, por Mikela del me shumicën e djemve”, ishte komenti i Ritvanës.

LEXO EDHE:  “I tregonim çdo gjë njëri-tjetrit”/ Selvija rrëfen si është njohur me Shpat Kasapin

LEXO EDHE:  Sara e Përputhen publikon pamjet e nxehta nga dhoma e gjumitNëse je xheloze për Argjendin është problem yt”, u përgjigj Mikela Ritvanës.

Ulesh para Edit, nga tre u bën katër. Për një femër nuk është cilësore të shkojë sa në një djalë tek tjetri”, iu kthye Bruno.

Unë shoqërohem me djem që kam shprehur pëlqim”, iu përgjigj Mikela./ CNA.al

LEXO TE PLOTE