Connect with Us

7 shenja paralajmëruese që tregojnë se dikush është xheloz për ju

Life Style

7 shenja paralajmëruese që tregojnë se dikush është xheloz për ju

Publikuar

-

7 shenja paralajmëruese që tregojnë se dikush është xheloz për ju

Xhelozia që kalon pa u vërejtur ose injoruar mund të përshkallëzohet në një sjellje toksike që mund ta transformojë mikun tuaj në mënyrë drastike, madje mund të mos i njihni më. Çështja këtu është se shumica e njerëzve i fshehin këto ndjenja thellë brenda, dhe është e vështirë për ne të themi nëse ata janë xhelozë ndaj nesh apo jo. Fatmirësisht, ka disa mënyra për të kuptuar nëse miku juaj po strehon ndjenja negative për ju. Këto janë shenjat paralajmëruese:

LEXO EDHE:  Ajo është Grida Duma e vërtetë!

Ata të bëjnë “Kompliment” me një fyerje.

Ata kënaqen me gabimet tuaja.

Ata gjejnë justifikime për të qëndruar larg jush.

Bëjnë thashetheme për ty.

Mërziten për suksesin tuaj.

Nuk njeh arritjet e tua.

Ata gjithmonë duan të jenë pranë jush./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Publikuar

-

Nga

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Andi Shehi është një nga konkurrentët, i cili është përfolur shumë në mediat rozë pas daljes nga Përputhen.

Loja e tij me Tean, zemëroi të gjithë publikun të cilëti kryqëzuan në rrjetet sociale me komentet e tyre.

Por pas bujës së madhe, Andi ka vijuar me aktivitet e tij. Ai është bërë pjesë e një prej klipit më të ri të këngëtares Shkenda Dubovca, këngës “Si dikur”.

Kujtojmë se Andi jashtë emisionit është përfolur për një lidhje dashurie me ish konkurrenten Melisa Lleshi.

LEXO EDHE:  Doni të mbani minjtë larg, atëherë mbani këtë bimë në shtëpi

LEXO EDHE:  “Nuk ke për të dalë me kurrizin përjashtë”/ Moderatorja tregon për “xhelozinë” e të birit

Së fundi pas deklaratës së Tea, Andi ka reaguar duke thënë se pasi të shtojë 30 mijë ndjekës në Facebook do të tregojë deklarata të forta për Tean dhe jetën e tij private./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk ndalet Sara e Përputhen/ Vijon me fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

Sara Malaj është një nga konkurrentet më të komentuara të Përputhen.

Pak ditë më parë ajo ndezi rrjetin duke publikuar një foto ku shfaqej gjysmë e zhveshur dhe zbulonte tatuazhet që kishte në trup.

Ndërkohë ajo vijon me fotot provokuese. Së fundi ka dhuruar një pozë shumë të nxehtë të cilën e ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Ajo shfaqet e veshur me një xhaketë të zezë, ku lehtësisht duket se nuk mban reçipeta, si dhe tregon këmbët./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Doni të mbani minjtë larg, atëherë mbani këtë bimë në shtëpi

LEXO EDHE:  Nxisnin urrejtjen fetare/ Shpallen në kërkim 2 ekstremistët

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Publikuar

-

Nga

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga çiftet që po formohen në Përputhen. dyshja ka patur shumë zënka dhe debate mes tyre dhe duket se vijonë edhe pasi janë deklaruar vetëm për nëjri-tjetrin.

Së fundi Jasmina ka publikuar një foto ku andi tregon se është fotografi.

Vetëm një dorë e artistit din me qit në foto një artiste kshtu si ti. Hint: Artisti që ka qit në foto jam une 🤫 veq mos folni ju. ❤️❤️❤”, shkruan ai.

Më pas Jasmina ka reaguar duke iu drejtuar se për një herë të vetme duhet të mendonte për të dhe jo për veten.

LEXO EDHE:  Sadna poston foton lakuriq para aktorit/ Bombardohet nga fyerjet

LEXO EDHE:  Këto gjashtë gjëra ju bëjnë të largoni depresionin

Më pas ai e merr me të mira duke i shkruar: “A ti je dritë”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE