Connect with Us

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Ali bën marrëveshje me mafian, Feride zbulon sekretin

Life Style

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Ali bën marrëveshje me mafian, Feride zbulon sekretin

Publikuar

-

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Ali bën marrëveshje me mafian, Feride zbulon sekretin

Ali jep dorëheqjen nga posti i komisarit pasi dështon në përmbushjen e detyrës së tij. Në fakt ai bën një marrëveshje të fshehtë me bandën që po ndjek.

Feride nis të dyshojë për Aliun. Ajo dëgjon fshehurazi se ai po bashkëpunon me mafian dhe tmerrohet. Selin këmbëngul që Songyl dhe Gynej të mos jetojnë më në shtëpinë e tyre.

Ejlyl dhe Ali shkojnë të shohin një film në kinema. Ata bëhen më të afërt me njëri-tjetrin.Ejlyl, Xhemre dhe Meral gjejnë një shtëpi të përshtatshme për to. Kader futet në depresion për shkak se ka humbur mikeshat e saj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Publikuar

-

Nga

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Andi Shehi është një nga konkurrentët, i cili është përfolur shumë në mediat rozë pas daljes nga Përputhen.

Loja e tij me Tean, zemëroi të gjithë publikun të cilëti kryqëzuan në rrjetet sociale me komentet e tyre.

Por pas bujës së madhe, Andi ka vijuar me aktivitet e tij. Ai është bërë pjesë e një prej klipit më të ri të këngëtares Shkenda Dubovca, këngës “Si dikur”.

Kujtojmë se Andi jashtë emisionit është përfolur për një lidhje dashurie me ish konkurrenten Melisa Lleshi.

LEXO EDHE:  Foto/Kush është sekreti për të pasmet e Demi Rose?!

LEXO EDHE:  Berisha kthehet pas në kohë/ Çfarë tha Soros në vitin 1999

Së fundi pas deklaratës së Tea, Andi ka reaguar duke thënë se pasi të shtojë 30 mijë ndjekës në Facebook do të tregojë deklarata të forta për Tean dhe jetën e tij private./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk ndalet Sara e Përputhen/ Vijon me fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

Sara Malaj është një nga konkurrentet më të komentuara të Përputhen.

Pak ditë më parë ajo ndezi rrjetin duke publikuar një foto ku shfaqej gjysmë e zhveshur dhe zbulonte tatuazhet që kishte në trup.

Ndërkohë ajo vijon me fotot provokuese. Së fundi ka dhuruar një pozë shumë të nxehtë të cilën e ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Ajo shfaqet e veshur me një xhaketë të zezë, ku lehtësisht duket se nuk mban reçipeta, si dhe tregon këmbët./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Marrëveshje Rama-Basha? Një tjetër provë që tregon bashkëpunimin mes palëve

LEXO EDHE:  Foto/Kush është sekreti për të pasmet e Demi Rose?!

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Publikuar

-

Nga

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga çiftet që po formohen në Përputhen. dyshja ka patur shumë zënka dhe debate mes tyre dhe duket se vijonë edhe pasi janë deklaruar vetëm për nëjri-tjetrin.

Së fundi Jasmina ka publikuar një foto ku andi tregon se është fotografi.

Vetëm një dorë e artistit din me qit në foto një artiste kshtu si ti. Hint: Artisti që ka qit në foto jam une 🤫 veq mos folni ju. ❤️❤️❤”, shkruan ai.

Më pas Jasmina ka reaguar duke iu drejtuar se për një herë të vetme duhet të mendonte për të dhe jo për veten.

LEXO EDHE:  Marrëveshje Rama-Basha? Një tjetër provë që tregon bashkëpunimin mes palëve

LEXO EDHE:  Arrestimi i Emiljano Shullazit/ Ja si bashkëpunuan Berisha dhe Meta

Më pas ai e merr me të mira duke i shkruar: “A ti je dritë”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE