Connect with Us

Këngëtarja që tërheq fansat me linjat e saj/ Fotot më fantastike të Charisse Mills

Showbizz

Këngëtarja që tërheq fansat me linjat e saj/ Fotot më fantastike të Charisse Mills

Publikuar

-

/
Këngëtarja që tërheq fansat me linjat e saj/ Fotot më fantastike të Charisse Mills

Charisse Mills lindur më 12 janar 1984 është një këngëtare dhe tekstshkruese e operas dhe pop Trinidadian. Ajo është e njohur për bashkëpunimet e saj me artistët Ne-Yo dhe French Montana, dhe për kombinimet e saj vokale të popit dhe operës, të quajtur “pop’era”.

Në një intervistë për Vocab Magazine, Mills tha se interesi i saj për muzikën e operës filloi që në klasën e njëmbëdhjetë. Ajo fitoi vlerësime përmes Shoqatës së Muzikës të Shkollës së Shtetit të New York-ut. Në 2011, Mills performoi drejtpërdrejt në 2011 NV Awards.

LEXO EDHE:  Surpriza e Encës dhe Rinës/ Reperja konfirmon bashkëpunimin e ardhshëm

Në vitin 2015, artisti i R&B Ne-Yo paraqiti Mills në “Integrity” në “Non-Fiction” të tij. Ne-Yo e përshkroi atë si kontribuese të një “melodie të bukur operistike” në këngën “Integrity” që rezultoi nga një seancë stil i lirë me të gjatë regjistrimit. Kënga e parë e Charisse Mills, “Champagne”, u shkrua nga Charisse Mills, French Montana , Warren Zavala dhe Brandon Howard dhe përmban hip-hop artistin French Montana./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“S’lan as brekët e tua”/ Sherr në shtëpinë e Big Brodher

Publikuar

-

Nga

Një debat i fortë është zhvilluar mes Einxhel dhe Donaldit mbrëmjen e djeshme. E gjitha ka nisur për punët e shtëpisë qe behet shpeshhere kryefjale e ditës.

Ka qenë Donaldi ai që ka thënë se vakzat kanë më shumë përgjegjësi në shtëpi. Mirëpo kjo nuk është pëlqyer nga Einxhel i cili i është kundërvënë dhe i ka thënë se nuk lan as ‘brekët’ e tij dhe ia ka larë ajo. Debati është agravuar aq sa dyshja janë kapur edhe për emrat e tyre, shkruan preference.al.

LEXO EDHE:  Ema Andrea flet pa dorashka/ Rrëfen për ngacmimet seksuale në punë

LEXO EDHE:  E papritur/Këngëtari i famshëm kërkon që të bashkëpunojë me këngëtaren shqiptare

Donaldi: Moj Ëngjëll, kujdes moj Ëngjëll.

Einxhel: Mos më thuaj mua Ëngjëll Donald, të të vijë zor.Donaldi: Fjalë, fjalë, fjalë.

Einxhel: Donaldi bën më pak punë në shtëpi. Mos më thuaj më Ëngjëll, ske të drejtë. Tha ajo dhe u largua pak nga Donaldi duke debatuar.

Donaldi dhe Einxhel kane pasur një ditë me kapje të forta me njëri-tjetrin. Duket se ethet e garës po ndihen dhe tek ata shumë fort.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Banorët nuk e dinë/ Dy persona eliminohen sot nga Big Brother VIP

Publikuar

-

Nga

Dy personazhe do të largohen ditën e sotme shtëpia  e Big Brother VIP.

Konfirmimi ka ardhur nga faqja zyrtare e Instagramit të BBV.

Kjo është hera e parë që “Vëllai i Madh” ka zgjedhur që të ketë dy eleminime në këtë edicion të BBV.Ndërkohë që ky lajm është komunikuar 1 ditë pas spektaklit.

LEXO EDHE:  Çmend meshkujt me fotot me bikini/ Njihuni me modelen Aubrey Jardine

Në nomimin dhe rrezik për të dalë janë tre persona koreografi Dritan Brama, këngëtarja Xheisara Frisku, si dhe prezantuesja Egzona Rafuna.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ma shpife”/ Efi shpërthen keq ndaj Brunos: Nuk më plotëson

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Mes Efit dhe Brunos duket se gjërat nuk po shkojnë aspak mirë. Dyshja janë përplasur sërish sot në emision, ku Efi i është drejtuar Brunos duke i thënë: “Të të them diçka, ma shpife”.

Kjo përplasje ka agravuar edhe më shumë në momentin që Bruno I kujton se ka pëlqime për 6 djem në emision.

Efi i është  kundërpërgjigjur se në momentin që asnjëri prej tyre nuk e plotëson do të vazhdojë të dalë me djem të tjerë.

LEXO EDHE:  Poza tunduese dhe tepër joshëse/ Fotot më magjepsëse të modeles së Instagramit

LEXO EDHE:  Modelja çmend ndjekësit me pozat seksi/ Njihuni me Christine Mae, bukuroshen e “nxehtë” të InstagramitSipas saj paaftësia e tij e bën që të ketë në mendje edhe zgjedhje të tjera.

Kujtojmë se  takimet e Efit dhe Brunos kanë qenë shumë romantike dhe të komentuara. Bruno ishte gati të deklarohej për të, por në momentin që u publikuan fotot e saj me Atdheun, ai filloi të kishte dyshime rreth saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE