Connect with Us

“Isha e tmerruar”/ Enca tregon momentin më të vështirë të jetës së saj

Showbizz

“Isha e tmerruar”/ Enca tregon momentin më të vështirë të jetës së saj

Publikuar

-

Këngëtarja Enca Haxhia pak kohë më parë bëri një ndërhyrje shumë të vështirë në këmbë pasi e kishte thyer.

Ajo ka treguar se ka qëndruar për më shumë se 49 ditë e vetëkarantinuar për shkak se duhej të kujdesej për këmbën.

Këngëtarja nuk ka mundur ta harrojë këtë moment kaq të vështirë dhe nëprmjet disa fotove dhe videove në story ka treguar pamjet e rënda të këmbës së saj të thyer.

Nga pamja në foto duket se Enca e ka thyer shumë keq këmbën por për fat të mirë tani i është rikthyer normalitetit të saj.

LEXO EDHE:  Thjesht Irina Shayk

“Isha e tmerruar”, shkruan Enca krahas postimeve./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Shpërthen” xhelozia/ Antonela nuk përmbahet ndaj Sindit

Publikuar

-

Nga

Së fundmi programit të Përputhen i është rikthyer konkurenti I cili ishte pezulluar për pak kohë Atdheu.

Ardhja e tij ka ngjalkur xhelozi te shumë konkurentë. Një ndër to ka qene edhe Sindi e cila më përpara ka shprehur një pëlqim ndaj tij.

Gjatë një debate të bërë ditën e sotme Sindi i ka thënë Antonelës se po  e ndjen konkurencën për Atdheun.

“Konkurencën, je sa kjo taka ime shpirt”, i përgjigjet Antonela me ironi dhe qesh.

LEXO EDHE:  “Ne gjithë jetën e kemi luftë”/ Pipero nxjerr fotot e heronjve të Infektivit

LEXO EDHE:  Thjesht Irina Shayk

Kjo deklaratë ka irritur si Sindin ashtu edhe opinionistin e këtij emisioni, Arjan Konomin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I mbulon fytyrën me një emoji/ Shqipes nuk i del e keqja me Mevlanin

Publikuar

-

Nga

Shqipe Hysenaj është një nga ish-konkurrentet e Përputhen e cila komentohet shpeshherë në mediat rozë.  Gjatë kohës që ishte pjesë e emisionit ajo bëri disa takime me Mevlanin dhe dukej sikur gjithçka  mes tyre po shkonte mirë.

Pasi Shqipja u largua nga programi u bë pjesë e klipit të Mevlanit, por pas disa kohësh ajo u shpreh se ky i fundit nuk i ka dhënë lekët që i kishte borxh.

Mesa duket Shqipes akoma nuk i ka dalë e keqja me konkurrentin. Në Instgram ajo ka shpërndarë  një foto për të lajmëruar giveaway-n e Ledianës dhe Mevlanit, por Shqipja ka preferuar që fytyrën e këtij të fundit ta mbulojë me një emoji.  Edhe pse ky giveaway është i të dyve Shqipja ka bërë tag vetëm Ledianën.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Të presim në Rusi”/ Modelja seksi i bën ftesën reperit shqiptar

Publikuar

-

Nga

“Të presim në Rusi”/ Modelja seksi i bën ftesën reperit shqiptar

Modelja e njohur ruse, Ariana Lirey ka publikuar në rrjetin e saj social një video ku shfaqet duke dëgjuar këngën e Don Xhonit “Freestyle” ose siç njihet ndryshe “Make a pose”.

Bukuroshja krahas videos shkruan se po e pret Don Xhonin në Rusi duke e quajtur me përkëdheli “bebi”.

“Të presim në Rusi bebi”, shkruan Ariana.

Don Xhoni e ka ripostuar videon duke e falenderuar madje duke i dërguar dhe një emoji zemër.

LEXO EDHE:  “Nuk mund të them që nuk më pëqen kjo”/ Bleona Qereti gjen surprizën mbi krevat

LEXO EDHE:  “Ne gjithë jetën e kemi luftë”/ Pipero nxjerr fotot e heronjve të Infektivit

Kujtojmë se Freestyle i Don Xhonit u bë viral menjëherë dhe shumë personazhe të njohur kanë publikuar video të ndryshme në Tik tok me këngën e tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE