Connect with Us

FOTOT-8 muajshe shtatzënë/ Arbenita Ismajli tregon më në fund barkun e rrumbullakosur

Showbizz

FOTOT-8 muajshe shtatzënë/ Arbenita Ismajli tregon më në fund barkun e rrumbullakosur

Publikuar

-

FOTOT-8 muajshe shtatzënë/ Arbenita Ismajli tregon më në fund barkun e rrumbullakosur

Modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero kanë qenë në qendër të vëmendjes për shkak të martesës së papritur dhe faktin se shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

Më fund dyshja ka reaguar dhe kanë pranuar se janë martuar dhe se do të bëhen me fëmijë. Me anë të disa fotove në rrjetet sociale, Arbenita ka treguar se është në muajin e tetë të shtatzënisë.

LEXO EDHE:  “Largqoftë bie çështja në dorë të ndonjë gjykatësi të papërgjegjshëm!”/ Majlinda Bregu publikon foton dhe ngre alarmin

Me një fustan të kuq të ngushtë pas trupi, Arbenita ka treguar barkun e rrumbullakosur dhe duket me e bukur se kurrë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Arjan Konomi thumbon Mevlanin/ “Çfarë bën mashkulli kur ia di vlerën femrës”

Publikuar

-

Nga

Arjan Konomi thumbon Mevlanin/ “Çfarë bën mashkulli kur ia di vlerën femrës”

Mevlani Shaba vijon me provokimet ndaj Ledjanës. Ai ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku krahas shkruante që një femër që i di vlerat një mashkulli, nuk ndahet kurrë prej tij.

Çdo femër që është lënduar një herë, i quan meshkujt mashtrusa, sepse ajo që ja din vlerën mashkullit nuk ndahet kurr prej tij”, shkruan Mevlani.

LEXO EDHE:  “Degraduese, femër e lehtë”/ Fansat degjenerojnë modelin e njohur

LEXO EDHE:  Foto- Gjermania ruan foton e rrallë nga Fieri

Ndërkohë opinionisti Arjan Konomi nuk i ndahet me thumba në rrjetet sociale. Konomi e ironizon duke shkruar:

Super shprehje! Ta kisha ditur dhe unë më parë! Por s’na the ç’bën mashkulli kur ia di vlerën femrës?

Mevlani nuk i ka kthyer përgjigje, por duket qartë se dyshja Mevlan-Ledjana, do të vijojnë gjatë me provokime në rrjetet sociale./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Tregon të pasmet me tanga/ Françeska Jaçe “tërbon” pushuesit

Publikuar

-

Nga

Françeska Jaçe është një nga modelet më seksi të momentit. Jaçe po shijon ditët e nxehta të verës pranë detit ku nuk nguron të publikojë dhe video shumë provokuese.

Modelja ka tërbuar ndjekësit teksa tregon të pasmet e veshur me bikini minimaliste dhe po shijon rrezet e  diellit.

Për më tepër shihni videot./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Krah Kirit dhe të ëmës/ Rudina Hajdari mesazh për nënën: Na rrite me shumë sakrifica

LEXO EDHE:  Krah Kirit dhe të ëmës/ Rudina Hajdari mesazh për nënën: Na rrite me shumë sakrifica

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Djersa ujë”/ Ana Kauri seksi edhe në palestër

Publikuar

-

Nga

Ana Kauri është një nga ish konkurrentet e Përputhen më të përfolura. Bukuroshja nga Berati ka nisur palestrën për të hequr kilet e tepërta dhe për të dukur sa më  në formë gjatë këtij sezoni.

Ajo së fundi ka publikuar nëj video kus hihet në palestër dhe tregon se po ushtron shumë fort.

LEXO EDHE:  Foto-Belind Këlliçi zbulon të infiltruarit e Ramës në protestë

LEXO EDHE:  Sa e ‘vështirë’ është jeta me një grua shtatzënë, jua tregojnë këto ilustrime!

“Djersa ujë, ujë”, shkruan Ana krahas videos duke treguar linjat shpërthyese./ CNA.al

LEXO TE PLOTE