Connect with Us

“Duhet të jesh e guximshme”/ Iva Aliko zbulon se nuk ka më asnjë ndërhyrje plastike në trupin e saj

Showbizz

“Duhet të jesh e guximshme”/ Iva Aliko zbulon se nuk ka më asnjë ndërhyrje plastike në trupin e saj

Publikuar

-

“Duhet të jesh e guximshme”/ Iva Aliko zbulon se nuk ka më asnjë ndërhyrje plastike në trupin e saj

Modelja Iva Aliko është përfolur shpesh herë për operacionet plastike. Por në një intervistë të realizuar më parë me CNA.al ajo u shpreh se e vetmja ndërhyrje që ka bërë në trupin e saj ishin buzët.

E kam thënë dhe stërthënë që e vetmja ndërhyrje e imja janë buzët dhe sapo të gjej doktorin e duhur normalisht jashtë vendit do kryej një ndërhyrje që ti heq , nuk jam kundra operacioneve plastike por momentalisht mendoj se nuk kam nevojë për ndërhyrje pasi kujdesem mjaftueshëm për linjat e mia duke ushtruar fitnes trajtime të ndryshme dhe ushqim të shëndetshëm”, u shpreh Iva asokohe.

LEXO EDHE:  Modelja Joanna Krupa me një tjetër foto seksi

Së fundi ajo ka zbuluar se po i heq buzët për ti kthyer në gjendjen e tyre natyrale. Ajo ka publikuar një video në rrjetet sociale ku tregon se është në seanca për ti hequr.

Po është e vërtetë po i heq, 100 % nuk ikin por del një rezultat më natyral, duhet të jesh pak e guximshme për procedurën, dhimbje ke vetëm dy ditët e para dhe ha normalisht pas një javë Unë jam shumë e kënaqur me doktorin dhe rezultatin”, tregon Iva./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Rastësia mbreti i botës/ Sara dhe Atdheu sqarojnë prapaskenat e fotove të tyre

Publikuar

-

Nga

Lanë në harresë Antonelën dhe Gelianin/ Sara dhe Atdheu rikthehen tek njëri-tjetri

Në mediat sociale prej kohësh po qarkullojnë lajme se Atdheu dhe Sara janë në një lidhje me njëri tjetrin. Shkak janë bërë fotot dhe komentet e tyre në rrjetet sociale. Atdheu publikoi një foto me Sarën ku shkruan “Ti shih para se mbrapa jam unë”.

Ditën e sotme në emisionin Përputhen u  diskutua mbi këto foto dhe Sara sqaron se e ka takuar rastësisht Atdheun në lokalin e tij. Ajo shprehet se ka menduar që Atdheu është larguar nga emisioni dhe sipas saj, kur dikush largohet mund ta takosh. Konkurentja sqaron se me Atdheun janë thejsht shokë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas ndarjes me Tean, Bearti në një lidhje me këngëtaren shqiptare?/ Ja e vërteta

Publikuar

-

Nga

Pas ndarjes me Tean, Bearti në një lidhje me këngëtaren shqiptare?/ Ja e vërteta

Në mediat sociale po qarkullojnë lajme se ish-konkurenti i Përputhen, Berat Rexhepi, pas ndarjes me Tea Trifonin është në një lidhje me biznesmenen dhe këngëtaren Shkenda Dubova. Shkak për këto dyshime është bërë një foto që ish-konkurenti i Përputhen ka publikuar në rrjetet sociale.

Këngëtarja ka sqaruar se si qëndron e vërteta e këtyre lajmeve dhe thekson se për të Berati është një mik i fëmijërisë dhe e cilëson atë si vëlla.

LEXO EDHE:  Modelja e njohur habit me fotot e fundit/ Shfaqet topless

LEXO EDHE:  Kendall Jenner si Marilyn Monroe

“Po e shoh që në rrjete sociale po qarkullojnë shkrime sa për klikime. Unë kam respekt për gazetarët mirëpo sa i përket Beartit ne jemi rritur së bashku, familja ime dhe e tij janë miq. Më vjen keq unë nuk njihem si femër e skandaleve dhe vërtetoni pak gjërat që shkruani. Bearti është si vëlla për mua”,  shkruan Dubova./CNA.al

beart rexhepi, shkenda budva

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trazuan “ujërat” me marrëdhënien e tyre/ Ledjana dhe Mevlani marrin vendimin

Publikuar

-

Nga

Trazuan “ujërat” me marrëdhënien e tyre/ Ledjana dhe Mevlani marrin vendimin

Teksa të gjithë mendonin se Mevlani dhe Ledjana i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, dyshja vërteton të kundërtën.

Ledjana ka publikuar një video në Instastory ku shihet me Mevlanin, duke hedhur poshtë të gjitha lajmet që po qarkullojnë së fundi për ta.

“Nëse folin për mu, bonju bonju t’fala”, dëgjohet në sfond kënga e 2 Ton, “Boni t’fala”.

Mesa duket dyshja i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet apo keqkuptimet që kanë patur mes tyre dhe janë bashkë.

LEXO EDHE:  Video/ Policia shoqëron djalin e ish-deputetit demokrat

LEXO EDHE:  Tipare qiellore dhe fizik marramendës/ Njihuni me modelen që do t’iu lërë pa mend me bukurinë e saj

Për më tepër shihni videon./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE