Connect with Us

VIDEO-Si asnjëherë më parë, Salsano Rrapi ndan momente me të bijat në rrjetet sociale

Showbizz

VIDEO-Si asnjëherë më parë, Salsano Rrapi ndan momente me të bijat në rrjetet sociale

Publikuar

-

VIDEO-Si asnjëherë më parë, Salsano Rrapi ndan momente me të bijat në rrjetet sociale

Aktori i humorit Salsano Rrapi është shumë i rezervuar përsa i përket jetës private. Ai i ka mbajtur gjithnjë larg syrit mediatik vajzat e tij, Margi dhe Amal.

Së fundi Salsano ka ndarë disa momente me të bijat në Instastory ku shihen duke e pikturuar fytyrën e tij me ngjyra.

Në fakt ky është një rast i rrallë që Salsano po publikon një moment me të bijat pasi më parë në një intervistë për emisionin Rreze Dielli ai ka treguar arsyen pse nuk i pëlqen të publikojë foto me to në rrjetet sociale.

Është instiktive pse ne nuk duam t’i nxjerrim vajzat në rrjete sociale. Jam supersticioz, kam përshtypjen se po të nxjerr një foto të vajzave, nesër ato do të sëmuren. Vajza ime e vogël sikur sëmuret pak më shpesh, por të vogla janë.. do të sëmuren”, është shprehur ai kohë më parë./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  “Anëtar i një grupi kriminal”/ I shtrirë nudo në krevat, publikohet video e arrestimit të Stresit

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Showbizz

Një nga vajzat më të bukura të ekranit/ Fotot magjepsëse të ish Miss Kosta Rikës

Publikuar

-

Nga

Një nga vajzat më të bukura të ekranit/ Fotot magjepsëse të ish Miss Kosta Rikës

Karina Ramos Leiton, lindur më 14 korrik 1993 në Heredia , Kosta Rika,  është një yll televizioni në Kosta Rika , modele dhe pjesëmarrëse e konkursit të bukurisë, e cila u kurorëzua “Miss Costa Rica 2014” dhe përfaqësoi vendin e saj në “Miss Universe 2014.”

Ajo është gjithashtu CEO dhe pronare e agjencisë së modelimit “Imagination Agency SA” , krijuar nga ajo për përgatitjen e kandidatëve të ardhshëm të konkursit të bukurisë. Në vitin 2019 ajo krijoi markën e saj Fireproof nga Kary.

Pasi fitoi Miss Costa Rica 2014, karriera e saj u ngrit në nivelin ndërkombëtar. Ajo ka qenë modele në të gjithë botën dhe duke ecur në Javën e Modës në Neë York, Javën e Modës në Los Angeles dhe Javën e Notit në Miami.

LEXO EDHE:  Provokon Dafina Zeqiri/ Kërcen e zhveshur në shtrat

LEXO EDHE:  Aktorja akuzon Can Yaman se i hodhi çaj të nxehtë/ Aktori me origjinë shqiptare përfundon në gjykatë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk i lë vend imagjinatës/ Kjo është modelja që do të ngulitet në mendjen tuaj

Publikuar

-

Nga

Nuk i lë vend imagjinatës/ Kjo është modelja që do të ngulitet në mendjen tuaj

Kayla është një modele tejet seksi që nuk i lë vend imagjinatës. Bukuroshja zeshkane i ka mahnitur të gjithë ndjekësit e saj me pozat e fundit të postuara në Instagram.

Ajo pozon me bikini dhe të brendshme shumë seksi por nuk kursen as pozat nudo, ku shfaqet magjepsëse.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të bukura të Kayla./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trupi i saj është një ëndërr/ Njihuni me bjondinën seksi që do të bëhet mjeke

Publikuar

-

Nga

Trupi i saj është një ëndërr/ Njihuni me bjondinën seksi që do të bëhet mjeke

Jenna Alexa Berman është një modele në Instagram dhe e dashura e Jack Flaherty.

Ajo lindi dhe u rrit në Florida juglindore. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe i pëlqejnë shumë sportet.

Ajo është një lojtare volejbolli, futbolli dhe basketbolli. Përveç kësaj Jenna po diplomohet për ndihmës mjeke dhe pasioni i saj për të ndihmuar njerëzit dhe interesi i fortë për shëndetin dhe mirëqenien e bëri atë të dëshironte të bashkohej me fushën mjekësore.

LEXO EDHE:  Kreu i Policisë jep detajet rrëqethëse/ “Gjetëm shënime me përmbajtje fetare, viktimat nuk janë ushqyer ditët e fundit

LEXO EDHE:  Video-“Shquhem për sinqeritet”/ Si gënjeu publikisht Monika Kryemadhi

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE