“Referendumi i 25 prillit do të përmbysë klikën oligarkike”/ Meta kundër Gazetës Tema

Presidenti Ilir Meta thotë se referendum i 25 prillit do të përmbysë me votë klikën oligarkike, që sipas tij mashtron shqiptarët. Meta i është përgjigjur sulmeve të kryeministrit Rama dhe socialistëve të tjerë, ndërsa thekson se lodhen kot me shpifje, shantazhe, frikësime dhe gjoba arbitrare. Mes të tjerash, presidenti shkuan se një garanci më shumë … Continue reading “Referendumi i 25 prillit do të përmbysë klikën oligarkike”/ Meta kundër Gazetës Tema