Connect with Us

Nuk përmbahet këngëtari shqiptar/ Javën tjetër nis mbrëmjet muzikore: Kush infektohet le të izolohet

Showbizz

Nuk përmbahet këngëtari shqiptar/ Javën tjetër nis mbrëmjet muzikore: Kush infektohet le të izolohet

Publikuar

-

Këngëtari i njohur nga Kosova, Labinot Tahiri ka reaguar tejet i revoltuar në rrjetet sociale për situatën në të cilën ndodhen artistët.

Nëpërmjet një postimi në Instastory, Labi ka treguar se duke nisur nga java e ardhshme ai do të nisë me mbrëmjet muzikore.

Ai është shprehur se nëse çdo gjë tjetër lejohet atëherë edhe ai do të nisë nga puna e tij, pasi duhet të punojë për të ushqyer fëmijët dhe njerëzit që kanë nevojë.

LEXO EDHE:  Iu dogj shtëpia në Vlorë/ Reagon këngëtarja e njohur

Ndër të tjera ai shprehet “kush infektohet le të izolohet”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nxeh rrjetin me pozat provokuese/ Fotot më hot të Victoria Lane

Publikuar

-

Nga

Victoria Lane është një nga modelet më seksi të momentit.

Bukuroshja amerikane ka një trup bombastic të cilin nuk nguron ta reklamojë në çdo foto.

Victoria ka një numër të madh ndjekësish me të cilët ndan pozat e saj të nxehta me të brendshme seksi.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të Victoria Lane./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Miliarderja më seksi në botë/ Fotot më të nxehta të Kylie Jenner

Publikuar

-

Nga

Miliarderja më seksi në botë/ Fotot më të nxehta të Kylie Jenner

Kylie Jenner është një nga vazjat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo numëron plot 241 milionë ndjekës në Instagram.

Përveç kësaj është e njohur si një miliardere që të ardhurat e saj i ka krijuar përmes bizneseve të saj.

Në fillimet e saj, Jenner u bë e njohur falë fotove të saj provokuese si dhe formave bombastike.

LEXO EDHE:  Artistët i bashkohen tubimit të Metës/ Me parrulla dhe flamuj në duar, nisen drejt Kryeministrisë

LEXO EDHE:  Artistët i bashkohen tubimit të Metës/ Me parrulla dhe flamuj në duar, nisen drejt Kryeministrisë

Sot Kylie është një nga personat më influencues në mediat sociale. Bomba ameriaknë çmend ndjekësit e saj me fotot ku shfaqet me bikini duke treguar dhe hiret e saj.

Për më tepër hsihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mes lotësh/ Këngëtarja zbulon sëmundjen që nuk e lë më të këndojë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Jessie J ka zbuluar se vuan nga një sëmundje e quajtur Meinere, që krijon probleme me veshin dhe shkakton marramendje dhe humbjen e dëgjimit.

Së fundi përmes një postimi, e përlotur Jessie ka treguar se mjekët i kanë kërkuar qëtë këndojë diçka me qetësi kështu që ajo mund të dëgjojë zërin e saj.

Duke parë kamerën me trishtim, Jessie nis të këndojë me zë shumë të ulët, që dikur ishte mjaft i fuqishëm.

“Kënga e parë që këndova ishte ‘I want Love’. Duke dëgjuar veten teksa këndoj ndihem shumë e dobët dhe kjo më bëri të përlotem. Që nga ajo ditë nuk kam mundur të këndoj më, sepse ndjej dhimbje. Ka qenë shumë e vështirë për mua që të mos këndoj. Në kuptimin e plotë të fjalës kënga është jeta dhe lumturia ime. Të qëndruarit në heshtje është diçka që unë nuk e bëj mirë”, shprehet këngëtarja mes lotësh./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by J E S S I E J (@jessiej)

LEXO TE PLOTE