Connect with Us

Turpi i Top Channel me ‘Përputhen’/ Caslli del me reagimin e fortë, sulmon ideatorët dhe bordin e TV

Life Style

Turpi i Top Channel me ‘Përputhen’/ Caslli del me reagimin e fortë, sulmon ideatorët dhe bordin e TV

Publikuar

-

Turpi i Top Channel me ‘Përputhen’/ Caslli del me reagimin e fortë, sulmon ideatorët dhe bordin e TV

Aktivistja Elona Caslli ka dalë me një qëndrim të fortë kritik, përsa i përket emisionit “Përputhen”, që transmetohet në ‘Top Channel’.

Në këtë emision që ka startuar rreth një viti më parë, një grup djemsh dhe vajzash shfaqen në publik për të gjetur dashurinë.

Për aktivisten Caslli ky format televiziv mbetet një histori dështimi, dhe turpi bie mbi bordin e këtij televizioni, që ka miratuar një eksperiment të neveritshëm social.

Një mesazh për ” Top Channel”

Ndonëse me një kronikë të zgjeruar në ” Exclusive” u përpoqët të na e servirnit ” Përputhen” si një histori suksesi dhe dashurie, në të vërtetë

Ky turp dhe ky dështim bie mbi bordin e këtij televizioni, që ka miratuar një eksperiment të neveritshëm social.

Ky turp dhe ky dështim bie mbi ideatorët dhe producentët e këtij formati.

Ky turp dhe ky dështim bie mbi të gjithë ata individë që e mbështesin publikisht këtë format.

Post Scriptum- Neveri. Thjesht dhe vetëm neveri.

May be an image of text

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

1 Koment

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Kejvina Kthella tërbon rrjetin/ Tregon të pasmet bombastike me bikini

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella tërbon rrjetin/ Tregon të pasmet bombastike me bikini

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi të momentit. Ajo nuk ndalet me fotot e saj provokuese dhe shumë të nxehta që i publikon në rrjetet sociale.

Së fundi ajo ka ndezur Instagramin me pozat shumë seksi nga Dubai.

Bukuroshja shqiptare shfaqet e veshur me bikini minimaliste ku tregon dhe format e saj të rrumbullakosura.

LEXO EDHE:  “ Nuk flasin prej dy vitesh”/ Jasmina dhe Ola sqarojnë arsyet

LEXO EDHE:  Plas dhuna në Top Channel/ Konkurentët e emisionit përleshen fizikisht

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndryshe nga vajzat e njohura të showbizit/ Ami shuan kuriozitetin e ndjekësve për operacionet plastike

Publikuar

-

Nga

Ndryshe nga vajzat e njohura të showbizit/ Ami shuan kuriozitetin e ndjekësve për operacionet plastike

Amarda Toska është një nga personazhet më të pëlqyera të showbizit. Ajo është aktive në rrjetet sociale ku, së fundi ka trealizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj.

Të shumtë kanë qenë kuriozë të dinë nëse Amarda ka bërë ndonjë ndërhyrje në pamjen e saj.

Ajo ka mohuar të ketë prekur ndonjë gjë në fytyrën e saj apo në trup.

As qime të shtuara në vetulla, as qerpikë, as buzë, mollëza apo hundën…”, ka treguar Ami.

Ndërsa një prej ndjekësve e pyet nëse ka kryer ndonjëndërhyrje në mjekër pasi së fundi kështu ka dëgjuar të përflitet.

LEXO EDHE:  “Zoti mbroftë adoleshentët”/ Ish konkurrentja e Përputhen kritikon ashpër Arjan Konomin

LEXO EDHE:  Arben Mevlani fiton gjyqin me Top Channel, dëmshpërblehet me një vit pagë

Amarda hedh poshtë të gjithë zërat duke thënë se nuk e di se ekziston një ndërhyrje e tillë.

Jooo këto lloj ndërhyrje hera e parë që e dëgjoj! Google e dashur dhe e vërteton”, i është përgjigjur Ami./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ulet në prehrin e Geljanit/ Konkurrenti shpërthen ndaj Sarës

Publikuar

-

Nga

Ulet në prehrin e Geljanit/ Konkurrenti shpërthen ndaj Sarës

Episodi i kaluar i Përputhen ka nisur me një shpërthim nga ana e Shkëlqimit, një prej konkurrentëve të rinj.

Ai u shpreh se ishte tejet i nxhehur me gjstin e Sarës, që kishte bërë në sy të tij pak para se të niste emisioni.

Shkëlqimi tha se nuk e priste që Sara të bënte atë veprim duke qenë se sapo kishin realizuar takimine  tyre dhe ende nuk është transmetuar.

Ai zbuloi se pak para se të niste emisioni, Sara ishte ulur në prehrin e Geljanit, një prej konkurrentëve të rinj.

LEXO EDHE:  Nuk kanë të ndalur largimet nga Top Channel/ Një tjetër aktor braktis “Portokalli” pas më shumë se një dekade

LEXO EDHE:  Dosja "Top Channel"/ Skandalet nga aksionet tek gjyqet dhe shantazhet

Madje në fund ai ka kërkuar që nuk dëshiron që takimi i tyre të transmetohet pas këtij gjesti./ CNA.al

LEXO TE PLOTE