Connect with Us

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 22-28 Shkurt 2021

Horoskopi

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 22-28 Shkurt 2021

Publikuar

-

Horoskopi javor, 07-13 Mars/ Të papriturat që iu presin në vendin tuaj të punës

Dashi

Puna

Mbase jeni pak vonë. Tani keni humbur gjithë kohën tuaj, prapa preteksteve dhe shpërqendrimeve të padobishme të të gjitha llojeve, vetëm për të shmangur adresimin e disa çështjeve.Ndoshta keni frikë nga gjykimi i kolegëve ose eprorëve tuaj, por duhet të merrni një qëndrim, sepse disa aktivitete varen nga tuajat . Ju duhet ta dini këtë më mirë se të tjerët, përkundrazi bëni sikur asgjë nuk ka ndodhur. Merr kurajo.

Dashuria

Çiftet mund të testohen, por nëse ekziston dashuria, e vërteta, ata nuk kanë nga çfarë të frikësohen, përndryshe është gjithmonë më mirë t’i japësh fund diçkaje që do të sillte vetëm trishtim.

Financat

Gjatë kësaj jave, mund t’ju duhet të flisni përsëri për çështje parash që ishin objekt i një bisede disa kohë më parë, pa arritur një rezultat specifik.

Demi

Puna

Nëse nuk doni që gjithçka të kthehet kundër jush, duhet domosdoshmërisht të merrni anën e atyre që janë më të njohur me disa situata, për mungesën tuaj të përvojës.

Dashuria

Nëse nuk ka emocione të mëdha pozitive për të ndjerë këtë javë, të paktën sigurohuni që të mos ketë emocione negative. Ajo që është e sigurt është se nuk mund të përjetosh gjithmonë ndjesi të forta, por nuk do të thotë as se duhet të përjetosh vuajtje.

Financat

Do të diskutoni ose planifikoni shpenzime të ndryshme financiare në lidhje me shtëpinë, mirëmbajtjen e disa pasurive, shitjen ose blerjen e gjërave, mallrave dhe më shumë.

Binjakët

Puna

Flisni më hapur për dyshimet tuaja me njerëzit përreth jush. Ekzistojnë disa situata të jashtëzakonshme , me të cilat absolutisht do të duhet të përballeni me shumë guxim, pa vonesë.

Dashuria

Largoni ndjenjat e fajit, sido që të jenë. Në këtë javë do të duhet të përpiqeni të bëni diçka që do të rrënjoste qetësinë në vetvete , por edhe shpresë dhe gëzim për ata që doni.

Financat

Nëse keni lindur nën shenjën e Binjakëve, këtë javë disa ngjarje të papritura do të ndryshojnë marrëdhënien tuaj me një person që është i afërmi juaj, shoku ose partneri juaj i biznesit. Ndoshta këto ndryshime do të jenë pozitive dhe premtuese, në favor dhe interesin tuaj.

Gaforrja

Puna

Lërini të gjitha pasiguritë tuaja. Nuk është më koha për të qëndruar mënjanë. Ju keni aftësitë dhe cilësitë e duhura, ashtu si të gjithë me të cilët garoni. Jini më të vendosur.

Dashuria

Ju jeni shumë më të bindur për zgjedhjet tuaja tani, kështu që ju e dini se çfarë duhet të bëni për të bindur njerëzit që doni se më në fund mund të qëndrojnë të qetë me ju.

Financat

Kjo javë do të jetë e rëndësishme për zhvillimin e punëve tuaja profesionale ose të biznesit. Kjo është veçanërisht e vërtetë nëse puna juaj përfshin klientë, kontakte me njerëz nga institucione të ndryshme ose udhëtime. Do të keni burime të mira financiare.

Luani

Puna

Ju nuk mund t’i trajtoni të gjithë në mënyrë të barabartë, veçanërisht nëse jeni mësuar të merrni besime të caktuara. Profesionalizmi mund të sjellë një ndryshim.

Dashuria

Çiftet do të kalojnë një moment disi të komplikuar, nga i cili do të duhet të rikuperohen gjatë fundjavës. Ata do të kenë shansin e vetëm për t’u përmirësuar brenda disa muajsh.

Financat

Këtë javë do të keni mundësinë të zbatoni një ide interesante që do t’ju japë më shumë përfitime, duke përfshirë edhe atë që lidhet me të ardhura shtesë.

Virgjëresha

Puna

Sillni gjëra të reja në mjedisin tuaj. Po kaloni një kohë të mirë për punën tuaj, të paktën për pjesën krijuese, prandaj mos kurseni nga idetë tuaja, shkoni më tej.

Dashuria

Thjesht nuk mund të refuzosh t’i bësh të qarta ndjenjat e tua, aq më tepër që nuk ke më arsye të dyshosh për ata që të rrethojnë. Jini më të lirshëm.

Financat

Shmangni marrëdhëniet e detyrueshme financiare me njerëz që nuk i njihni mirë ose me ata që kanë një reputacion të keq.

Peshorja

Puna

Problemi juaj është fillimi, jo qëndrueshmëria. Ju i dini shumë mirë se cilët janë kufijtë tuaj dhe e lini veten të ndikoheni shumë.

Dashuria

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Beqarët do të jenë në gjendje të shmangin takimin me dikë që nuk është romantic. Ndoshta personi tjetër pret shumë më tepër dhe nuk është e drejtë t’i mashtrosh, madje as për një moment.

Financat

Kjo javë do të jetë e rëndësishme për zhvillimin tuaj profesional. Në rast se punoni me para, kini kujdes të mos bëni një gabim ose mbikëqyrje, e cila më pas do t’ju kushtojë disa humbje.

Akrepi

Puna

Ju do të sillni shumë lajme në mjedisin tuaj të punës dhe vetëm për të qenë një pengesë për ata që, në të kaluarën, ju kanë penguar. Pak hakmarrje nuk do dëmtojë askënd.

Dashuria

Ju i keni lënë njerëzit përreth jush të krijojnë një konfuzion. Ju nuk keni bërë pyetje dhe padyshim që nuk keni marrë përgjigje shteruese, por as edhe konsideratë. Është koha të ndryshoni strategjinë tuaj.

Financat

Këtë javë do të përballeni me vështirësi të vogla financiare, pasi gjatë ditëve keni bërë shpenzime të panevojshme.

Shigjetari

Puna

Ju do të bëni gjithçka për të qenë shumë më aktivë se zakonisht, veçanërisht në ditët e para. Duhet të demonstrosh diçka, por edhe të zgjidhësh disa ngatërresa.

Dashuria

Çiftet mund të diskutojnë për të gjitha llojet e gjërave, por ata përfundimisht do të heqin dorë, sepse ata e dinë që këto janë çështje të vogla dhe nuk kanë ndonjë rëndësi të vërtetë.

Financat

Java që vjen do të sjellë një dritë përsa i përket burimeve financiare. Koha e vështirë që keni kaluar në punë do të shpërblehet dhe më në fund do të merrni atë për tët cilën keni luftuar.

Bricjapi

Puna

Ju do të takoni disa njerëz për punën tuaj, por nuk do të duhet të shqetësoheni nga problemet e tyre, ankesat e tyre. Me pak fjalë, mos i dëgjoni të gjitha fjalët, lini disa prej tyre për të mirën tuaj.

Dashuria

Çështjet e vogla personale, domethënë ato që lidhen me dyshimet tuaja, duhet të zhduken këtë javë , përndryshe nuk do të jeni në gjendje ta shijoni plotësisht javën dhe nuk do të jeni në gjendje të argëtoheni.

Financat

Nëse keni lindur në shenjën e Bricjapit, keni një javë përpara jush në të cilën do të jetë e rëndësishme për ju që të jeni në gjendje të arrini zhvillimin dhe përfundimin e çështjeve të rëndësishme në lidhje me stabilitetintuaj financiar dhe material. Kjo do të jetë një javë e mbarë për të kërkuar një punë më të mirë ose burime të reja të të ardhurave.

Ujori

Puna

Ju do të punoni shumë më mirë, nëse keni një qëllim ekonomik para jush për ta arritur, përndryshe nuk do të keni nxitjen e duhur, do t’ju mungojë dëshira. Nuk ka kuptim të bësh moral, apo të kërkosh etikë, sepse në fund të fundit, paratë gjithmonë duhen.

Dashuria

Nuk ka asnjë arsye këtë javë për të qenë shumë të ngurtë në lidhje me një çështje që po hulumtohet në çdo detaj. Mund të bëni një pushim dhe të përpiqeni të jeni më paqësor, madje edhe për veten tuaj.Çiftet domosdoshmërisht do të duhet të provojnë mënyra alternative për të marrë një bashkëpunim më të madh, pasi që deri më tani ata nuk kanë qenë në gjendje të gjejnë një marrëveshje për një situatë të rëndësishme.

Financat

Gjatë javës, mos u impresiononi nga fjalët ose sugjerimet e një personi që do të përpiqet të tërheqë vëmendjen tuaj me mundësi të reja financiare ose kredi joshëse.

Peshqit

Puna

Ju keni disa dyshime në lidhje me një aspekt të jetës suaj të punës , sepse ka shumë të panjohura. Është normale të bëni pyetje, por gjithashtu duhet t’i jepni vetes disa përgjigje, të paktën provoni.

Dashuria

Ju jeni jashtëzakonisht mirënjohës për momentin në të cilin ndodheni, kështu që ka shumë qëllime të mira nga ana juaj. Këtë javë , do të gjeni disa arsye të mira për të festuar me njerëzit që doni.

Financat

Në përgjithësi, gjatë javës jini të kujdesshëm në punët tuaja financiare dhe veproni në mënyrë më konservatore kur ngjarjet ju kërkojnë të merrni masa specifike./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Horoskopi

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 07-13 Mars 2021

Publikuar

-

Nga

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 07-13 Mars 2021

Dashi

Puna

Merrni gjërat siç vijnë. Këtë javë nuk do të jeni në gjendje të keni shumë kontroll mbi situatat përreth jush , prandaj mos u merrni me ato ankthe që ndonjëherë ju marrin.

Dashuria

Çiftet nuk do të duan të krahasojnë atë që kanë bërë në të kaluarën me atë që po planifikojnë në këtë periudhë, nga frika se gabimet do të përsëriten. Është një vendim shumë i mençur duke marrë parasysh mundësitë tuaja.

Financat

Kjo javë patjetër premton të jetë e suksesshme për ju, por gjithçka do të varet nga përpjekjet dhe vullneti juaj për të punuar, për të luftuar për suksesin tuaj. Do të keni mundësi dhe burime të mira financiare.

Demi

Puna

Ju nuk mund të përballoni përgjegjësi shtesë, aq më pak pasoja të tmerrshme. Në vend të kësaj, duhet të ngadalësoni dhe të mendoni me kujdes se çfarë mund të arrini me të vërtetë në këtë periudhë.

Dashuria

Ju do të preferoni të shijoni gjërat e vogla së bashku me njerëzit që doni, sepse nuk do të jeni në gjendje të bëni shumë më tepër. Pranimi i një kushti të caktuar tashmë është një fitore e madhe për ju dhe për ata të cilët nuk arrijnë të përshtaten.

Financat

Gjatë javës do të keni kosto më të larta dhe do të ishte mirë të planifikoni paraprakisht buxhetin tuaj personal.

Binjakët

Puna

Ju do të punoni më ngushtë për njerëzit që punojnë me ju, pasi absolutisht dëshironi të dini potencialin e tyre. Ju dëshironi të dini se sa shumë duhet t’iu besoni atyre dhe çfarë mund t’ju sjellin.

Dashuria

Do të gjeni shumë arsye për të garuar me njerëzit që doni, por ende nuk e kuptoni pse. Padyshim që ju nuk ndiheni të kënaqur me ta, prandaj keni nevojë për siguri.

Financat

Gjatë kësaj jave do të keni mundësi të favorshme për të arritur rezultate të mira ose sukses financiar. Përpiquni për siguri dhe mençuri në veprimet dhe vendimet.

Gaforrja

Puna

Do të mbani peshën e vendimeve tuaja për një kohë të gjatë,  nëse në këto ditë nuk mund të gjeni mbështetje,  pasi që projektet që keni konceptuar janë mjaft ambicioze, për t’i realizuar ato vetë.

Dashuria

Këtë javë mund t’i përkushtoheni plotësisht ndjenjave dhe çështjeve që ju interesojnë më shumë për të ardhmen tuaj. Ndoshta nuk do të ishit aq të lumtur nëse nuk do të mendonit për atë që është e bukur përreth jush.

Financat

Gjatë këtyre shtatë ditëve, jini të kujdesshëm dhe shmangni vendimet e besimit kur lidhni marrëveshje ose kontrata.Gjithçka që lidhet me financat këtë javë do të duhet të kontrollohet mirë dhe të shmangen rreziqet.

Luani

Puna

Java mund të fillojë pozitivisht,  por do të duhet të mbani të njëjtin kurs gjatë gjithë kohës , përndryshe mund të hasni në disa vështirësi objektive.

Dashuria

Çiftet do të marrin disa vendime që padyshim nuk janë fryt i mendimeve të tyre dhe që ndoshta duhet të çojnë në reflektim, për aq kohë sa ka në dispozicion. Ju jeni akoma në gjendje të ktheheni, padyshim së bashku.

Financat

Këtë javë do të merrni mbështetje ose ndihmë financiare për të mbyllur disa çështje shumë të rëndësishme që po iu pengojnë të ecni përpara normalisht.

Virgjëresha

Puna

Ka disa çështje për t’u adresuar, madje edhe para se të vini në veprim planet tuaja. Nuk është nevoja të teprohet me aktivitete shtesë dhe të analizohet çdo ndryshim nga puna e të tjerëve.

Dashuria

Mundohuni të relaksoheni në këto ditë, duke qenë pranë njerëzve që doni. Është e rëndësishme të mos e humbni lidhjen me njerëzit në familjen tuaj, veçanërisht në këtë kohë.

Financat

Gjatë kësaj jave do të keni një marrëdhënie të favorshme profesionale ose financiare që do të çojë përpara plane të rëndësishme për ju. Do të keni shumë angazhime këtë javë që ndoshta nuk do të keni kohë për t’i përmbushur. Ju do të duhet të bëni disa kompromise, duke i shtyrë disa prej tyre për javën e ardhshme.

Peshorja

LEXO EDHE:  Nuk e paskemi menduar, por tradhëtarët sillen edhe kështu

LEXO EDHE:  Studimi/ Paraja nuk të bën të lumtur, sporti po

Puna

Mbajtja e përqendrimit tuaj gjithmonë e lartë mund të jetë e ndërlikuar këtë javë,  por sigurisht që mund të bëni pushime, të cilat do t’ju lejojnë të rikuperoheni dhe rimbusheni shpejt.

Dashuria

Momente të vogla dëshpërimi mund të ndryshojnë këtë javë, por ju do të duhet të mbani gjallë shpirtin tuaj të aventurës, në mënyrë që ta përfitoni atë në momentin e duhur, kur më në fund do të jeni në gjendje të ktheheni në pikën e fillimit.

Financat

Mësoni të kontrolloni gjithçka para se të merrni vendime. Këtë javë do të përballeni me një situatë shumë të vështirë financiare.

Akrepi

Puna

Ritmi juaj i tërbuar mund të ngadalësohet pak këtë javë, pasi do të jetë dikush që do të ketë nevojë për ndihmën tuaj, mbase edhe jashtë orarit të punës.

Dashuria

Çiftet do të marrin vendime që janë më të përshtatshme për gjendjen e tyre aktuale, por kjo nuk duhet të çojë në prishjen e premtimeve të bëra tashmë. Do të ketë kohë për të rifilluar projekte që nuk mund ta shohin dritën e suksesit tani.

Financat

Gjatë javës, jini të kujdesshëm në marrëdhëniet tuaja financiare me një njeri që do të ndjekë kryesisht për përfitimet e tij.Gjatë këtyre shtatë ditëve, jini të kujdesshëm me dokumentet tuaja personale dhe portofolin kur jeni në një vend publik.

Shigjetari

Puna

Gjithmonë të jesh i vetëdijshëm për atë që mund të bësh ose jo,  sigurisht që do të të ndihmojë këtë javë të shkosh drejt dhe të mos shpërqendrohesh. Ju keni një plan për gjithçka dhe kjo është e dobishme, jo vetëm për ju, por edhe për ata që do të duhet t’ju ndjekin.

Dashuria

Mund të merrni disa vendime më sfiduese, por gjithsesi duhet të prisni pak para se t’i zbatoni ato. Ju do të keni shumë gjëra për të menduar se si të bëni të lumtur partnerin tuaj.

Financat

Rezultatet që do të arrini gjatë këtyre shtatë ditëve nuk do t’ju kënaqin. Gjendja juaj financiare do të jetë jo fort e mirë. Do të duhet të analizoni mirë vendimet që duhet të merrni në vazhdim.

Bricjapi

Puna

Ju keni disa mundësi të dobishme për të treguar besnikërinë tuaj, mos i humbni ato. Do të jetë e rëndësishme që shefi ose klientët tuaj të shohin përkushtimin tuaj. Është gjithmonë mirë të rikonfirmohet.

Dashuria

Ju i kaloni ditët duke e bërë veten të disponueshëm për të tjerët, por gjithashtu duhet të mendoni për veten dhe të ardhmen tuaj, sepse ka shumë gjëra që kanë mbetur të papërfunduara dhe ndjenjat tuaja do të shpërthejnë.

Financat

Ju do të duhet të shpërndani siç duhet burimet tuaja financiare midis jush dhe dikujt në familjen tuaj. Mos nxitoni me shpenzimet.

Ujori

Puna

Shmangni kërkesën për ndihmë këtë javë, mund të mos jetë një mënyrë e mirë për t’u prezantuar. Në fakt, ju do të takoni njerëz që nuk ju njohin dhe që do t’ju duhet të krijojnë përshtypjen e parë tek ju.

Dashuria

Çiftet do të provohen shumë nga kjo periudhë, por është e nevojshme të jenë në gjendje të kapërcejnë çdo lloj vështirësie , për të kuptuar se si të dalin më të fortë dhe më të vendosur. E ardhmja nuk është gjithmonë e panjohur.

Financat

Gjatë kësaj jave do të jetë mirë të jeni të kujdesshëm dhe të kujdesshëm në shpenzimet tuaja dhe në përgjithësi në punët tuaja financiare. Java nuk sjell një krizë të madhe në buxhetin personal ose familjar, por gabimet e pakëndshme nuk përjashtohen.

Peshqit

Puna

Shikoni përtej hundës dhe do të gjeni një mal me mundësi, ide dhe bashkëpunime. Mjafton të shembësh një mur indiferentizmi dhe mosbesimi. Vetëm ju mund ta bëni, me spontanitetin tuaj.

Dashuria

Do të keni mindësin të tregoni anën tuaj më të sinqertë dhe më të vërtetë. Është momenti të lini mënjanë rregullimet dhe gënjeshtrat e bardha.

Financat

Gjatë javës, çështjet tuaja financiare, të cilat janë zhvilluar nga java e mëparshme, do të kërkojnë vëmendje, pasi gjatë kësaj periudhe do të ketë pengesa, vonesa ose vështirësi të papritura.

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Financat/ Si do të jetë marrëdhënia juaj me paratë këtë javë?

Publikuar

-

Nga

Financat/ Si do të jetë marrëdhënia juaj me paratë këtë javë?

Dashi

Kjo javë patjetër premton të jetë e suksesshme për ju, por gjithçka do të varet nga përpjekjet dhe vullneti juaj për të punuar, për të luftuar për suksesin tuaj. Do të keni mundësi dhe burime të mira financiare.

Demi

Gjatë javës do të keni kosto më të larta dhe do të ishte mirë të planifikoni paraprakisht buxhetin tuaj personal.

Binjakët

Gjatë kësaj jave do të keni mundësi të favorshme për të arritur rezultate të mira ose sukses financiar. Përpiquni për siguri dhe mençuri në veprimet dhe vendimet.

Gaforrja

Gjatë këtyre shtatë ditëve, jini të kujdesshëm dhe shmangni vendimet e besimit kur lidhni marrëveshje ose kontrata.Gjithçka që lidhet me financat këtë javë do të duhet të kontrollohet mirë dhe të shmangen rreziqet.

Luani

Këtë javë do të merrni mbështetje ose ndihmë financiare për të mbyllur disa çështje shumë të rëndësishme që po iu pengojnë të ecni përpara normalisht.

Virgjëresha

Gjatë kësaj jave do të keni një marrëdhënie të favorshme profesionale ose financiare që do të çojë përpara plane të rëndësishme për ju. Do të keni shumë angazhime këtë javë që ndoshta nuk do të keni kohë për t’i përmbushur. Ju do të duhet të bëni disa kompromise, duke i shtyrë disa prej tyre për javën e ardhshme.

Peshorja

LEXO EDHE:  Financat/ Parashikimi i yjeve për të ardhurat tuaja në javën e parë të Marsit

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Mësoni të kontrolloni gjithçka para se të merrni vendime. Këtë javë do të përballeni me një situatë shumë të vështirë financiare.

Akrepi

Gjatë javës, jini të kujdesshëm në marrëdhëniet tuaja financiare me një njeri që do të ndjekë kryesisht për përfitimet e tij.Gjatë këtyre shtatë ditëve, jini të kujdesshëm me dokumentet tuaja personale dhe portofolin kur jeni në një vend publik.

Shigjetari

Rezultatet që do të arrini gjatë këtyre shtatë ditëve nuk do t’ju kënaqin. Gjendja juaj financiare do të jetë jo fort e mirë. Do të duhet të analizoni mirë vendimet që duhet të merrni në vazhdim.

Bricjapi

Ju do të duhet të shpërndani siç duhet burimet tuaja financiare midis jush dhe dikujt në familjen tuaj. Mos nxitoni me shpenzimet.

Ujori

Gjatë kësaj jave do të jetë mirë të jeni të kujdesshëm dhe të kujdesshëm në shpenzimet tuaja dhe në përgjithësi në punët tuaja financiare. Java nuk sjell një krizë të madhe në buxhetin personal ose familjar, por gabimet e pakëndshme nuk përjashtohen.

Peshqit

Gjatë javës, çështjet tuaja financiare, të cilat janë zhvilluar nga java e mëparshme, do të kërkojnë vëmendje, pasi gjatë kësaj periudhe do të ketë pengesa, vonesa ose vështirësi të papritura./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi i dashurisë/ Çfarë kanë parashikuar yjet për javën e ardhshme?

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i dashurisë/ Çfarë kanë parashikuar yjet për javën e ardhshme?

Dashi

Çiftet nuk do të duan të krahasojnë atë që kanë bërë në të kaluarën me atë që po planifikojnë në këtë periudhë, nga frika se gabimet do të përsëriten. Është një vendim shumë i mençur duke marrë parasysh mundësitë tuaja.

Demi

Ju do të preferoni të shijoni gjërat e vogla së bashku me njerëzit që doni, sepse nuk do të jeni në gjendje të bëni shumë më tepër. Pranimi i një kushti të caktuar tashmë është një fitore e madhe për ju dhe për ata të cilët nuk arrijnë të përshtaten.

Binjakët

Do të gjeni shumë arsye për të garuar me njerëzit që doni, por ende nuk e kuptoni pse. Padyshim që ju nuk ndiheni të kënaqur me ta, prandaj keni nevojë për siguri.

Gaforrja

Këtë javë mund t’i përkushtoheni plotësisht ndjenjave dhe çështjeve që ju interesojnë më shumë për të ardhmen tuaj. Ndoshta nuk do të ishit aq të lumtur nëse nuk do të mendonit për atë që është e bukur përreth jush.

Luani

Çiftet do të marrin disa vendime që padyshim nuk janë fryt i mendimeve të tyre dhe që ndoshta duhet të çojnë në reflektim, për aq kohë sa ka në dispozicion. Ju jeni akoma në gjendje të ktheheni, padyshim së bashku.

Virgjëresha

Mundohuni të relaksoheni në këto ditë, duke qenë pranë njerëzve që doni. Është e rëndësishme të mos e humbni lidhjen me njerëzit në familjen tuaj, veçanërisht në këtë kohë.

Peshorja

LEXO EDHE:  Të parezistueshme, meshkujt çmenden për to/ Këto janë femrat më të bukura sipas shenjës së horoskopit

LEXO EDHE:  Financat/ Parashikimi i yjeve për të ardhurat tuaja në javën e parë të Marsit

Momente të vogla dëshpërimi mund të ndryshojnë këtë javë, por ju do të duhet të mbani gjallë shpirtin tuaj të aventurës, në mënyrë që ta përfitoni atë në momentin e duhur, kur më në fund do të jeni në gjendje të ktheheni në pikën e fillimit.

Akrepi

Çiftet do të marrin vendime që janë më të përshtatshme për gjendjen e tyre aktuale, por kjo nuk duhet të çojë në prishjen e premtimeve të bëra tashmë. Do të ketë kohë për të rifilluar projekte që nuk mund ta shohin dritën e suksesit tani.

Shigjetari

Mund të merrni disa vendime më sfiduese, por gjithsesi duhet të prisni pak para se t’i zbatoni ato. Ju do të keni shumë gjëra për të menduar se si të bëni të lumtur partnerin tuaj.

Bricjapi

Ju i kaloni ditët duke e bërë veten të disponueshëm për të tjerët, por gjithashtu duhet të mendoni për veten dhe të ardhmen tuaj, sepse ka shumë gjëra që kanë mbetur të papërfunduara dhe ndjenjat tuaja do të shpërthejnë.

Ujori

Çiftet do të provohen shumë nga kjo periudhë, por është e nevojshme të jenë në gjendje të kapërcejnë çdo lloj vështirësie , për të kuptuar se si të dalin më të fortë dhe më të vendosur. E ardhmja nuk është gjithmonë e panjohur.

Peshqit

Do të keni mindësin të tregoni anën tuaj më të sinqertë dhe më të vërtetë. Është momenti të lini mënjanë rregullimet dhe gënjeshtrat e bardha./ CNA.al

LEXO TE PLOTE