Connect with Us

Horoskopi i ditës, 21 shkurt 2021

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 21 shkurt 2021

Publikuar

-

Horoskopi i ditës, 30 Qershor 2021

Dashi

Sot është një ditë e shkëlqyer për ju, Gjithçka po rrjedh normalisht dhe shumë pjesë të ekuacionit do të zgjidhen. A i keni kushtuar vetes vëmendjen që meritoni? Kjo është dita juaj. Bëjini gjërat të realizueshme. Ju mund të arrini mjaft duke përdorur këtë energji yjore.

Demi

Dikush ose diçka mund t’ju nxisë sot, Ju mund të ndjeni një impuls bezdisës për t’u ngritur dhe për të bërë diçka. Ndiqni atë instinkt pa u ankuar. E vërteta praktike mund të jetë e pastër, por siç e dini, ekuilibri është thelbësor. Sillni ekuilibër në gjendjen tuaj emocionale.

Binjakët

Përfundoni projektet duke hequr pengesat nga rruga juaj. Ka energji të qëndrueshme sot që do të sjellin një frymëmarrje praktike të ajrit të pastër në çdo situatë. Kuptoni sesi veprimet dhe emocionet tuaja ndikojnë tek të tjerët dhe mendoni të rregulloni zakonet tuaja në përputhje me rrethanat.

Gaforrja

Dita e sotme mund të mos jetë aq zemërmirë dhe me shpirt të lirë sa do të dëshironit, por mos e stresoni. Bëni një hap prapa nga drama në jetën tuaj dhe vëzhgoni emocionet tuaja nga një këndvështrim më i lartë. Kuptoni se si veprimet tuaja kanë ndikuar te të tjerët.

Luani

Sot është një ditë fantastike për ju, Ju mund të arrini një marrëveshje të madhe edhe pse mund të ketë ndonjë pengesë në rrugën tuaj. Emocionet tuaja janë veçanërisht të qeta dhe të qëndrueshme, duke ju dhënë mundësinë t’i vëzhgoni dhe vlerësoni mundësitë nga një këndvështrim neutral.

Virgjëresha

Sot ka një ajër që nuk përshtatet mirë me natyrën tuaj të çrregullt, jokonvencionale, Gjërat mund të shfaqen për t’ju kujtuar se duhet të jeni pak më të disiplinuar në qasjen tuaj. Mendimet dhe emocionet tuaja janë ndoshta pak më pak të kontrolluara se zakonisht.

LEXO EDHE:  Horoskopi, e premte, 9 Gusht 2019  

Peshorja

Diçka po ju tërheq përsëri drejt realitetit, Mendja juaj ka qenë e prirur të jetë në re kohët e fundit, por tani ju duhet të bazoni emocionet tuaja dhe të kuptoni se veproni edhe në një plan fizik. Sigurohuni që t’i kushtoni vetes vëmendjen që meritoni.

Akrepi

Çështje nga e kaluara mund të lindin dhe t’ju fërkojnë në mënyrë të gabuar. Sot mund të jeni pak më të matur se zakonisht në aspektin sentimental. Mundohuni të mos hidhëroheni për të kaluarën, por të mësoni prej saj. Në aspektin profesional, do jeni shumë i ngarkuar.

Shigjetari

Dita e sotme është fantastike për tu përshtatur me brendësinë tuaj, Besojini instikteve tuaja dhe bëni plane realiste për të ardhmen. Ju jeni veçanërisht i disiplinuar sot dhe keni një ndjenjë të mprehtë të qëllimeve dhe synimeve tuaja. Përdorni këtë energji për të kryer detyrat tuaja.

Bricjapi

Sot mund të ndiheni pak të rënduar emocionalisht dhe ndoshta më i rezervuar se zakonisht. Ju i keni duart plot me shumë detyra, prandaj uluni dhe i çoni në përfundim. Qetësoni sistemin tuaj nervor dhe ekuilibroni emocionet tuaja të furishme.

Ujori

Sot është një ditë e mirë për të mbështetur emocionet tuaja të luhatshme. Bëni një hap prapa nga drama që krijoni dhe vlerësoni gjendjen tuaj të brendshme. A po mashtroni veten duke menduar se gjithçka është në rregull kur nuk është në të vërtetë? Jini të sinqertë me të vërtetat tuaja.

Peshqit

Gjërat mund të jenë të qeta sot. Ju mund të mos jeni vetja juaj e zhurmshme, por kjo mund të jetë një gjë e mirë. Përdorni energjinë kthjelluese për të vlerësuar emocionet tuaja dhe shikoni me sinqeritet marrëdhëniet tuaja. Kujdesuni për aspektin tuaj emocional./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Horoskopi

Horoskopi për ditën e sotme, 22 tetor 2021

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Dashi

Të qenit iniciatorë dhe entuziastë do të sjellë rezultate të favorshme dhe do të lehtësojë tensionet në familje. Marrëdhënia juaj në çift do të marrë një kthesë të papritur. Një udhëtim do t’ju falë pafund kënaqësi. Nëse jeni të martuar, sot do të dashuroheni përsëri me bashkëshortin/bashkëshorten tuaj.

Demi

Fillimi i ditës mund të jetë i mirë, por do të ketë shpenzime në mbrëmje, të cilat do t’ju shqetësojnë. Punoni në koordinim të ngushtë për të sjellë harmoni në shtëpinë tuaj. Jeta juaj romantike mund të jetë mjaft e ndërlikuar sot.

Binjakët

Mos u bëni të ashpër me veten për gabime të vogla. Do të prekeni nga dashuria e vëllait ose motrës. Shmangni humbjen e durimit për çështje të vogla, pasi kjo do të dëmtojë vetëm interesat tuaja.

Gaforrja

Nëse dëshironi të bëni një jetë të qetë dhe të mbani një standard të qëndrueshëm jetese, atëherë duhet të jeni të vëmendshëm në lidhje me financat tuaja. Një familjar i juaji do të irritohet shumë me veprimet tuaja të fundit sot. Shmangni veprimet që partneri/partnerja juaj mund ta konsiderojë të pakëndshëm.

Luani

Sjellja juaj do të vlerësohet. Personat që kanë marrë kredi, sot mund të kenë vështirësi për të kryer shlyerjen. Një vizitë nga një I afërm mund të pushtojë mbrëmjen tuaj. Do të jeni në humor të mirë, ndaj sigurohuni që të bëni plane të veçanta për ju dhe të dashurin/dashurën tuaj.

Virgjëresha

Ndihma e vëllait apo motrës do të çojë në përfitime monetare për ju, sot. Punët në shtëpi do të marrin shumë nga koha juaj. Mos lejoni që ndonjë zhgënjim në jetën tuaj të dashurisë t’ju dekurajojë.

LEXO EDHE:  Kujdes! Mund t’i lëndoni shumë shpejt/ Këto janë shenjat më të ndjeshme të horoskopit

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 17 shkurt 2019Peshorja

Sot do të jeni plot energji, çfarëdo që të bëni, do të jeni në gjendje ta bëni në gjysmën e kohës që merrni zakonisht. Sot, mos jini dominues në qëndrimin tuaj me anëtarët e familjes. Punoni në bashkëpunim të ngushtë me ta për të pasur edhe më shumë përfitime. Ndryshimi i qëdrimit tuaj do t’u sjellë atyre shumë gëzim. Kujtimet romantike do të pushtojnë mendimet tuaja.

Akrepi

Dëgjimi i muzikës suaj të preferuar do t’ju ngrejë humorin dhe nivelin e energjisë. Përdorni atë që keni përpara se të nxitoni për të blerë diçka të re. Kjo do të jetë një ditë e mbarë për të filluar një sipërmarrje të re familjare.

Shigjetari

Shmangni përfshirjen në ndonjë marrëveshje të dyshimtë. I/e dashura juaj mund të presë që të bëni një përpjekje të veçantë për ta sot. Nëse ikni nga një situatë, ajo do t’ju ndjekë nga pas, ndaj përpiquni të përballeni me të.

Bricjapi

Jeta juaj në familje do të jetë e qetë dhe tërheqëse. Do të jetë një ditë emocionuese në marrëdhënien në çift. Planifikoni diçka të veçantë për mbrëmjen dhe përpiquni ta bëni atë sa më romantike të jetë e mundur.

Ujori

Kaloni pak kohë me miqtë e ngushtë në mënyrë që të relaksoheni. Do të jeni plot energji sot, kështu që organizoni një festë ose një takim shoqëror. Ditë e mbarë për finalizimin e një marrëveshje të rëndësishme biznesi.

Peshqit

Ditë e përsosur për të bërë diçka emocionuese dhe argëtuese me miqtë. Dashuria juaj do të jetë e palëkundur. Ata që kanë qenë shumë të zënë ditët e fundit, më në fund do të gëzojnë pak kohë të lirë.

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Nuk do të mund t’u shpëtoni dot zemërimit të tyre/ Tre shenjat më hakmarrëse të horoskopit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Binjakët

Gratë e Binjakëve nuk kalojnë pa zhurmë, veccanërisht nëse problemi vjen nga një lidhje dashurie. Nëse personi në krah i thyen zemrën, edhe pse do të largohet, do të shohë hakmarrje kudo, derisa t’i ketë paguar në ccdo qindarkë vuajtjet e saj. Duket dramatike, por është e vërtetë, e duan hakmarrjen dhe e ndajnë me të gjithë motivin e veprimeve të tyre.

AkrepiGratë e Akrepit mund të jenë më keq se Binjakët. Duke qenë se janë shenja të ujit, u pëlqen t’i përkeqësojnë gjërat. ‘Mizoria’ e tyre ka tendencë të përkeqësohet, sidomos nëse ndihen të tradhtuar nga njerëzit që kanë pranë dhe pasi kanë mbaruar planin e tyre të zi të hakmarrjes, zakonisht largohen pa lajmëruar askënd.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 13 nëntor 2020

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 21 prill 2021

Bricjapi

Gratë Bricjap shtiren gjatë procesit të hakmarrjes, që zakonisht është i ngadaltë dhe i i durueshëm. Ata presin sa të zbulojnë dobësitë e tyre dhe pikërisht aty i godasin. Janë shumë kalkulativë dhe sapo përmbushin projektin e tyre dashakeqës, tentojnë të zhduken sikur asgjë ska ndodhur, edhe pse duken si psikopatë ndonjëherë. Megjithatë, pendohen dhe përpiqen t’i rikuperojnë ato që kanë humbur./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

3 shenjat më punëtore të horoskopit/ Zbuloni nëse edhe ju bëni pjesë

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i financave/ Çfarë ka rezervuar java e ardhshme për të gjitha shenjat?
  1. Demi

Demi mund të jetë pak kokëfortë nga natyra, por njerëzit Dem përgjithësisht janë të kënaqur vetëm kur ndiejnë një ndjenjë arritjeje në çfarëdo që bëjnë. Prandaj, ata nuk e kanë problem që të gdhihen zgjuar për të punuar më shumë se të tjerët.

  1. Bricjapi

Njerëzit e lindur nën këtë shenjë të zodiakut janë njerëz të punës me kohë të madhe. Bricjapët në përgjithësi bëjnë punonjës të vetë-motivuar dhe ambiciozë. Jo vetëm kjo, durimi dhe këmbëngulja janë tiparet e tyre të veçanta. Sapo të vendosin një qëllim për veten e tyre, ata nuk e kanë problem që të punojnë ditë e ditë për ta arritur atë.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 13 nëntor 2020

LEXO EDHE:  Këto shenja horoskopi do t’u marrin shpirtin derisa ti bëni për vete  1. Ujori

Sapo Ujorët të angazhohen për diçka që u pëlqen të bëjnë, ata e zhvendosin tërë vëmendjen dhe energjinë e tyre në përfundimin e asaj detyre në përsosmëri. Ata janë ëndërrimtarë dhe ndonjëherë i drejtojnë sytë drejt qëllimeve të parealizueshme. Ata në përgjithësi janë të zellshëm, punëtorë dhe nuk heqin dorë nga qëllimet e tyre./CNA.al

LEXO TE PLOTE