Connect with Us

Çfarë e lidh Amarin me Armina Mevlanin?/ Olta Gixhari zbulon detajin

Showbizz

Çfarë e lidh Amarin me Armina Mevlanin?/ Olta Gixhari zbulon detajin

Publikuar

-

Çfarë e lidh Amarin me Armina Mevlanin?/ Olta Gixhari zbulon detajin

Aktorja shumë e dashur për publikun Olta Gixhari ka rrëfyer më shumë detaje nga jeta e saj private. Bjondina bukuroshe ka qenë e ftuar në emisionin e Jonida Maliqit ku ka teguar se emrin e të biritt e ka zgjedhur qëkur ishte në muajin e katërt të shtatzënisë dhe për më tepër e ka zgjedhur Armina Mevlani.

“Amar lindi me dy A tek këmbët e vockla, në taban. Postimi parë i Amarit në Instagram, që unë dhashë lajmin që lindi, ka dy A shumë të qarta. Kush ma tha mua emrin? Kam folur me mikeshat e mia dhe ju kam thënë më dërgoni lista ose emra që mendoni dhe një ndër to ishte Armina Mevlani. Armina ndër të tjerë emra, që më ka thënë, nuk më dha shumë emra, 4-5 emra më dha. Ajo ishte shumë tek emrat spanjollë dhe emri i fundit fare ishte Amar. Të nesërmen kthehem prapë po shihja Amar dhe i thashë partnerit tim mua më pëlqen shumë, kam gjithë natën që e mendoj është e çuditshme. U la me aq biseda dhe kalonin ditët e unë mbeta tek ky emër”, tregoi Olta.

LEXO EDHE:  WOW-Jonida Vokshi super në formë edhe pas lindjes/ Gentjan Zenelaj i bën komentin që do t’iu shkrijë së qeshuri

Gjithashtu ka folur për bashkëshortin duke thënë se nuk i përket botës së shoëbizit dhe se të dy janë shumë rehat me njëri-tjetrin.

Kemi një ndryshim në dukje të parë, por dhe ai thellë-thellë është si unë. Nuk është i fushës së artit. Më pëlqen shumë që ai nuk ma ka ndrydhur këtë pjesën e koketës që kam unë, energjinë, çmenduritë e mia, ose ndryshim planesh përnjëherë. Është njeri që më jep liri dhe shumë qetësi, sepse nuk bëra kot valixhet gati dhe të ikja. Deri tani jemi shumë rehat me njëri-tjetrin, plotësojmë shumë mirë njëri-tjetrin”, ka rrëfyer më tej ajo./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Nuk përmbahet Ada, revoltohet me djemtë/ “Çuna, boll bëtë si pjeshka”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Surprizat e Bajos ndaj Adës kanë krijuar shumë debate dhe dyshime tek konkurrentë.

Pas pjesës së parë të takimit, konkurrentët vunë në dukje gjestet e Bajos ndaj Adës, duke treguar se ai është shumë i dhënë pas saj.

Ndërkohë Ada nga ana tjetër i ka dalë në mbrojtje Bajos duke u shprehur se, duhet të ketë më shumë detaje të tilla ndaj vajzave.

LEXO EDHE:  Prej sa kohësh janë bashkë? Detajet e lidhjes së Arbana Osmanit me regjisorin që nuk i kishim vënë re

LEXO EDHE:  Prej sa kohësh janë bashkë? Detajet e lidhjes së Arbana Osmanit me regjisorin që nuk i kishim vënë reAjo iu është drejtuar e revoltuar ndaj djemve duke thënë se po bëhen më “pjeshka” se vajzat.

Po bëheni më pjeshka se ne, ne jemi pjeshkat jo ju”, është shprehur Ada./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kokë e këmbë” i marrosur pas konkurrentes/ Bajo surprizon Adën me një darkë romantike

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Bajo nuk ndalet së na surprizuari. Pas buqetës gjigante me trëndafila të kuq, arushin, Bajo e ka surprizuar Adën me një darkë shumë romantike.

Bajo kishte zgjedhur t’i shtronte rrugën me petale trëndafilash dhe qirinj.Ai e vuri veten në shërbimin e saj, duke treguar edhe vlerësimin maksimal ndaj Adës.

LEXO EDHE:  Asllë parashikoi një natë të gjatë, por përfundoi shpejt dhe ‘keq’

Ky takim ka shkaktuar shumë debate në studio, pasi vajzat mendojnë se ai po i bën gjithë këto gjeste për të rënë në sy të vajzave të tjera./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“O zemër, o shpirt”/ Bajo “çmendet” pas Adës, e ngre në krahë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sot po transmetohet takimi i Bajos dhe Adës. Që në pjesën e parë të takimit, Bajo ka treguar se është i marrosur pas Adës.

Gjatë takimit ai e mbulon me komplimenta, i drejtohet me shprehjet e dashurisë, zemër, shpirt.Madje në fund të takimit të parë, Bajo e ngre në krahë dhe tenton të afrohet edhe më shumë me konkurrenten.

LEXO EDHE:  WOW-Jonida Vokshi super në formë edhe pas lindjes/ Gentjan Zenelaj i bën komentin që do t’iu shkrijë së qeshuri

LEXO EDHE:  Asllë parashikoi një natë të gjatë, por përfundoi shpejt dhe ‘keq’

O zemër, o shpirt, sa e mirë je. Je si princeshë dhe princeshat puthen në ballë”, i thotë Bajo Adës në takim./ CNA.al

LEXO TE PLOTE