Connect with Us

Melisa rrëfehet për romancën me Andin dhe largimin nga Përputhen: Isha shumë rëndë

Showbizz

Melisa rrëfehet për romancën me Andin dhe largimin nga Përputhen: Isha shumë rëndë

Publikuar

-

Melisa rrëfehet për romancën me Andin dhe largimin nga Përputhen: Isha shumë rëndë

Melisa Lleshi, ish konkurrentja e Përputhen, tashmë është një nga vajzat më të komentuara. Largimi i saj nga Përputhen nxiti shumë komente duke forcuar akoma dhe më shumë dyshimet për lidhjen jashtë me një tjetër ish konkurrent, Andin.

Melisa së fundi ka dhënë një intervistë për Prive ku ka treguar se arsyeja e largimit ishte për arsye të gjendjes së saj emocionale dhe psikologjike.

U largova sepse isha shumë rëndë, e kam shprehur edhe aty. Ndoshta jam tipi i personit që pavarësisht se mund të duket nga reagimet që kam, që nuk mbaj dhe shpërthej, faktikisht unë mbaj shumë dhe erdhi ajo pika që u zbraza edhe unë, që thashë shiko se sa t’i bëj dëm vetes më shumë… [po iki] dhe nuk është se kisha një interes më shumë se shoqëror me meshkujt aty brend,  thashë le të qetësoj trurin tim dhe të largohem”, u shpreh Melisa.

LEXO EDHE:  Konkurrentja e re që po "bombardon" vajzat e Përputhen/ Kush është kaçurrelsja shkodrane që po trazon ujërat?

Ndërsa e pyetur për lidhjen e shumëpërfolur me Andin ajo është përgjigjur shumë prerë duke mohuar të ketë diçka më shumë se shoqëri me të./ CNA.al

“Bomba” e Melisës/ Pas Përputhen, ish konkurrentja ka gati këngën e saj të parë dhe klipin e nxehtë
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Trup i tonifikuar dhe poza tunduese/ Fotot më fantastike të modeles së fitnesit

Publikuar

-

Nga

Trup i tonifikuar dhe poza tunduese/ Fotot më fantastike të modeles së fitnesit

Raven Lexy është një nga modelet seksi të Instagramit. Bukuroshja ka qenë pjesë e shumë kopertinave të revistave të njohura.

Raven është një adhuruese e fitnesit dhe ushtrohet rregullisht në palestër. Për këtë arsye ajo ka një trup super të tonifikuar.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të Raven Lexy./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Tuna u bë nënë për herë të dytë/ Patris Berisha reagon pas lajmeve për ndarje

Publikuar

-

Nga

Prej kohësh në rrjetet sociale qarkullojnë zëra se këngëtarja Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha janë ndarë. Ditën e sotme Tuna u bë nënë për herë të dytë. Ndërkohë që rrjeti ziente nga dyshimi se nëse  lajmet për ndarje janë apo jo të vërteta Patrisi publikoi në InstaStory një foto të vogëlushit ku shkruan: “Mirë se erdhe në jetë Zen”, postim të cilin e ka shoqëruar me emoji zemër.

LEXO EDHE:  Pas Melisës/ Një tjetër ish-konkurrent i “Përputhen” pjesë e tregut muzikor

LEXO EDHE:  “Më kërcënuan”/ Blerimi bën deklaratën e fortë pas sherrit me Antonelën

Pak ditë më parë këngëtarja i hodhi benzinë zjarrit ku me anë disa postime në rrjetet sociale i kthente përgjigje këtyre dyshimeve dhe thumbonte Patrisin.

“Narcistët, jetojnë gënjeshtër, gënjejnë në vazhdimësi, përqendrohen tek gënjeshtrat, frymojën gënjeshtra. Janë të fiksuar, të thyer, imoral, të vdekur brenda, njerëz që nuk mund dhe nuk do jetë asnjëherë të sinqertë, pavarësisht kë e lëndojnë, edhe nëse është fëmijë”, shkruan këngëtarja./CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Në një lidhje dashurie?/ Antonela dhe Arsimi filmohen bashkë në Milano

Publikuar

-

Nga

Në një lidhje dashurie?/ Antonela dhe Arsimi filmohen bashkë në Milano

Prej kohësh në rrjetet sociale qarkullojnë lajme se ish-konkurenti i përputhen Arsim Abduli dhe Antonela Berisha janë në një lidhje. Shkak për këto dyshime janë bërë komentet që ata i bëjnë njëri-tjetrit në rrjetet sociale.

Pak ditë ma parë nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ai e quan Antonelën “Marijuana ime”.  Para disa minutash  Antonela publikoi një video me Arsimin në Milano.

“Po ecja në Duomo dhe shikoni kë takova”, thotë Antonela dhe Arsimi përshëndet ndjekësit./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE