Connect with Us

“Isha 17 vjeç kur përfundova në burg”/ Robert Berisha zbulon arsyen

Showbizz

“Isha 17 vjeç kur përfundova në burg”/ Robert Berisha zbulon arsyen

Publikuar

-

“Isha 17 vjeç kur përfundova në burg”/ Robert Berisha zbulon arsyen

Robert Berisha është një nga këngëtarët dhe moderatorët më të pëlqyer të momentit. Shpesh ai ka qenë pjesë e mediave rozë për historitë e tij të dashurisë por së fundi, këngëtari ka treguar një nga momentet e sikletshme të jetës së tij.

I ftuar në prive ai ka rrëfyer se në moshën 17 vjeçare, Roberti dhe pjesëtarët e grupit Ilirët u arrestuan vite më parë nga policia gjermane, pasi kishin shkelur vizën dy javorëshe deri në 3 muaj.

“Na mbajtën një ditë në burg dhe pastaj na lanë të lirë. Kam qenë në qeli me regjisorin e njohur Agim Sopi, asokohe ai ishte 50 vjeç.Shihja në tavan emra shqiptarë: Afrim, Agim” tha ai.

LEXO EDHE:  Kanosi me thikë një person/ Arrestohet 34-vjeçari

Kujtojmë se së fundi Roberti është përfolur për një lidhje dashurie me modelen italiane, Maria Bove, pasi publikoi video ku shfaqej duke u puthur në buzë me të.

Shpejt mbaruan këto thashetheme duke thënë se Roberti e ka shoqëruar modelen vetëm për disa orë dhe se është ende beqar./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Bomba” amerikane lë pa fjalë 229 milionë ndjekësit e saj/ Fotot më “hot” të Kim Kardashian

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga femrat më seksi në botë. Bëhet fjalë për bombën amerikane, Kim Kardashian.

Kim ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj teksa ka pozuar me bikini minimaliste.

41 vjeçarja ka treguar linjat e saj bombastike duke mahnitur me fizikun e saj 229 milionë ndjekësit e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më “hot” të “bombës” amerikane./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Si dy pika ujë”/ Sindi prezanton motrën e saj

Publikuar

-

Nga

Sindi Loci është një nga ish konkurrentet e Përputhen, e cila ka tërhequr shumë vëmendjen kur ishte pjesë e emisionit.

Ajo është përfshirë në shumë debate me konkurrentë të tjerë dhe në fund vendosi të dilte vetëm nga emisioni .

Pas daljes, Sindi është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon shpesh momente nga përditshëmria e saj.

Por së fundi ka vendosur të prezantojë me ndjekëist një person shumë të rëndësishëm për të, motrën e saj Flavia Loci.

LEXO EDHE:  Kanosi me thikë një person/ Arrestohet 34-vjeçari

LEXO EDHE:  Braktisi fëmijën, ndalohet 41 vjeçarja e dënuar me burg

Gjëja e parë që vihet re është ngjashmëria e madhe me Sindin, madje shumë prej ndjekësve e kanë ngatërruar me të.

“Për të gjithë ju që menduat se isha unë. E di, ngjajmë shumë po ajo është një ndër yjet e mi të bukur, Flavia Loci”, shkruan Sindi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas pritjes së “çmendur” në Shkodër/ Pogradecarët dynden për të takuar ish konkurrentët e Përputhen

Publikuar

-

Nga

Pas pritjes në Shkodër, destinacioni i radhës së Përputhen është Pogradeci.  Ish konkurrentët e Përputhen kanë ndaluar në Pogradec ku janë pritur nga dhjetëra njerëz.

Pranë fugonit ku ndodhen ish konkurrentët shihen shumë njerëz të cilët kërkojnë të takojnë dhe të fotografohen me ta.

Disa nga ish konkurrentët që i janë bashkuar tureve të realizuar deri më tani janë, Mevlan Shaba, Rinian Leka, Atdhe Xharavina, Jasmin Kadriu, Sara Malaj, Antonela Berisha.

LEXO EDHE:  Braktisi fëmijën, ndalohet 41 vjeçarja e dënuar me burg

LEXO EDHE:  “Mor zuzar”/ Paloka i kthehet Ramës: Hap i madh kur të përfundosh në burg

Grupit i janë bashkangjitur dhe moderatorja Bora Zemanit, autorja e programit Olsa Muhameti dhe opinionisti Arjan Konomi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE